Secret Santa opět kraluje Redditu, uživatelé si poslali dárky za 2 miliony dolarů

Jednoduchá hra, jednoduchá pravidla a světový rekord. Reddit letos opět překonává dřívější úspěchy v počtu a ceně dárků, které si přes něj posílají uživatelé. A to prosím mluvíme o uživatelích, kteří se navzájem ani neznají.

Hra Secret Santa rozhodně není žádným vynálezem Redditu. Jde o jednoduchou hříčku, kdy si v předvánočním čase dávají dárky lidé, kteří se osobně neznají. Podle určitého herního klíče jsou vzájemně spárováni a jeden druhému posílají k příležitosti svátků dárek podle vlastního výběru.

Reddit loni tuto hru zorganizoval poprvé a ihned s ní vyhrál záznam v Guinessově knize rekordů za největší účast ve hře Secret Santa v historii. Tento rok se jen do včerejška, tedy stále ještě několik dní před Vánocemi, našlo přes 58 tisíc redditorů, kteří se rozhodli zúčastnit. To je skoro dvojnásobek oproti loňskému roku. Cena dárků, které si poslali, přesahuje 1,8 milionu dolarů, a obsahuje takové perly jako čtyřdenní výlet na Bahamy, MacBook Air či uzeného lososa s kaviárem. Mezi méně drahými dárky pak je třeba sbírka sladkostí pro veverky z okolí, pytel brambor o váze 11 kilogramů, krabička pro přežití apokalypsy či různé domácí výrobky.

Více dárků a detailů o akci lze najít na speciální stránce RedditGifts. Zaregistrovat se na ni je možné pouze pokud již jste zaregistrováni na Redditu. Přehled dárků, které si uživatelé vzájemně posílali, lze najít zde.

Total
0
Shares
Další články