Richard Branson dosáhl na milion odběratelů na LinkedIn

Jako první mezi osobnostmi zapojenými do LinkedIn Influencer programu dosáhl šéf Virgin Group Richard Branson na milion fanoušků na sociální síti profesionálů. To je dvojnásobek i oproti druhému Obamovi. Na oslavu se chystá speciální rozhovor, kam můžete otázky navrhnout i vy.

Pouhé dva měsíce trvalo Richardu Bransonovi, šéfovi Virgin Group a známému podnikateli, získat na LinkedIn milion příznivců. Program, v jehož rámci mohou uživatelé sledovat příspěvky od známých osobností, spustil LinkedIn teprve počátkem října a již poslední listopadový den se Bransonovi povedlo překonat symbolický milion. Ve své popularitě přitom dalece předčí všechny ostatní – druhý Barack Obama  má jen o málo víc než půl milionu příznivců a třetí Deepak Chopra momentálně 283 tisíc. Všechny ostatní z více než 150 osobností, s nimiž LinkedIn novinku před dvěma měsíci spouštěl, mají pod 200 tisíc odběratelů.

Celkem uživatelé od spuštění Influencer programu klikli na tlačítko “Follow” více než v šesti milionech případů a měli možnost si přečíst více než 1400 různých článků, které pro ně osobnosti připravily. Pokud jde o samotného Bransona, ten se svým nejpopulárnějším článkem o tipech pro vstup do podnikání dosáhl na pěkných půl milionu zobrazení, článek o tom, že štěstí je nejlepším měřítkem úspěchu, zase získal přes 3500 komentářů. Jediný kontinent, odkud Branson zatím na LinkedIn nemá příznivce, je Antarktida.

Tento pátek chce LinkedIn oslavit Bransonův úspěch rozhovorem s ním, a to podle otázek, které navrhnou sami uživatelé. Otázky lze zanechat jako komentář pod tímto příspěvkem, nebo tweetnout na @LinkedIn pod hashtagem #Branson1m.

Via TNW

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Pozvánka: První konference o multikanálovém prodeji

ADMAZ a agentura Dark Side pořádají první konferenci o multikanálovém prodeji v České republice s podtitulem "Nové cesty v oslovení zákazníka aneb marketing, sales, e-commerce, zásilkový obchod a multikanálový přístup efektivně". Konference je určena především marketérům, šéfům značek, lidem z obchodu, managementu a podnikatelům obecně.