Přehled užitečných klávesových zkratek pro Facebook

Pokud s Facebookem trávíte opravdu hodně času, možná byste ho mohli také hodně ušetřit díky klávesovým zkratkám, které kupodivu nejsou příliš rozšířené. Umožňují rychle začít psát novou zprávu, udělovat Like fotkám či se bleskově přesouvat mezi sekcemi jako je profil, nastavení soukromí, domovská stránka, nápověda a podobně.

Šikovný návod pro majitele počítačů s Windows i OS X dali dohromady Socialbakers. Zatímco na Macu jsou kombinace stejné ve všech nejrozšířenějších prohlížečích, u Windows už je třeba postupovat individuálně. Nejvíc vám v tomto směru zavaří Internet Explorer, nejjednodušší je naopak práce v Chromu. To je ale pro většinu z vás podle našich Analytics dobrá zpráva, IE totiž používají jen necelá tři procenta našich čtenářů a Chrome více než polovina.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Získejte vstup na Campus Party, největší technologický festival

Od 21. do 26. srpna se promění bývalé letiště Berlin Tempelhof na největší festival technologií na světě, propojující oblasti inovace, kreativity, vědy a digitální zábavy. Až 500 zájemců z Česka nyní může vyhrát vstupenky, které obsahují i ubytování ve stanovém městě a dopravu z Česka do Německa a zpět.