Pražský Foursquare Day má datum 16. dubna. Ano, už zítra

Na středu 16. dubna je vyhlášen pátý ročník 4sq Day v Praze, součást tradiční mezinárodní akce. Místem srazu pražských checkerů bude zahradní restaurace Klamovka na Praze 5 a startovat se bude v šest večer.

Akce bude v duchu předchozích let především setkáním komunity, které zpestří soutěž o telefon v hodnotě necelých deseti tisíc. Na první příchozí budou čekat speciální placky a během večera dojde na blíže nespecifikované “překvapení”.

4SQ_DAY_fb_cover

Jestli vás 4sq Day nebo samotný Foursquare zajímá, zamířit můžete na následující odkazy…

Partneři akce: O2, Čili Chili, Průša research 3D tisk, Marek Hanč, Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze, MojePlacky.cz, Neoluxor, Hifive.cz

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

YouTube Style! Dva dny, 16 milionů zhlédnutí a virální orgie

Spousta internetových celebrit, desítky populárních memů, přes dvacet skrytých easter eggů a vzpomínka na virální rok 2012 jak se patří. Jestli milujete portál YouTube a jeho svébytnou a mnohdy překvapivou kulturu, teď ho budete milovat ještě o kus víc. Všem nám totiž nadělil příjemný vánoční dárek v podobě Rewind YouTube Style 2012. Usaďte se, osobnosti jako PSY, Felicia Day, Annoying Orange nebo "ten kluk z Shit Girls Say" právě přicházejí...
Přečtěte si více

Turkům blokují Facebook a Twitter, učí se blokaci obcházet

Prostesty v Turecku, které zemí hýbou v posledních dnech, pokračují, a místní vláda proti nim bojuje i na digitální frontě. Protože se opět hybnou silou protestů stala sociální média, je prý v zemi přístup k těm nejdůležitějším zablokovaný. Zdá se ale, že minimálně část veřejnosti přišla na způsob, jak blokaci obejít.