Po Obamovi odpovídal uživatelům Redditu i Arnold Schwarzenegger

Co mají společného Barack Obama, Snoop Dog a PSY? Všichni tři minulý rok odpovídali na dotazy uživatelů sociální sítě Reddit. Známý herec, kulturista a poslední roky i politik Arnold Schwarzenegger to sice už loni nestihl, napravil to ale hned počátkem dalšího roku. Na dotazy redditorů odpovídal včera.

Když přijde na Reddit odpovídat známá osobnost, je to vždycky poprask a zájem je obrovský. Arnold Schwarzenegger je ale pro mnohé ikonou, kterou si prostě nemohli nechat ujít. Tomu odpovídá i počet příspěvků ve vlákně guvernérovy AMA (Ask Me Anything), který se během pouhých 15 hodin vyšplhal přes 15 tisíc a za dobu, kdy bývalý guvernér Kalifornie odpovídal, činil přes 8 tisíc.

Schwarzenegger na otázky odpovídal trochu netradičním způsobem. Kde to dovolila délka odpovědi, nepsal klasické textové příspěvky na Reddit, ale psal odpovědi rukou na svůj tablet a výsledky poté vyvěsil online jako obrázek. Z obrázků se tak lze dozvědět třeba to, že zábavnější je točení komedií, nebo že herectví byla nejzábavnější práce života a politika nejnáročnější.

Řeč se točila i kolem politiky. Dozvědět se lze pohled známého herce na stav republikánské strany, za níž se angažuje, a také kdo je podle něj výrazně pozitivní osobností v americké politice (překvapivě zmínil politika demokratů, což by na naší politické scéně bylo skoro nemyslitelné). Bývalý kulturista a politik přiznal, že dlouhodobým pobytem v USA značně utrpěla jeho němčina, a že jen některé ze svých známých filmových hlášek vymýšlel během natáčení a část jich byla již dopředu ve scénáři (ne ovšem známé “ayyaagh”).

S uživateli se pak Arnold rozloučil roztomilým obrázkem. Pokud si chcete jeho odpovědi pročíst všechny, vězte, že v záplavě komentářů je naleznete podle modře zvýrazněného uživatelského jména GovSchwarzenegger. Druhou možností je podívat se pouze na jeho komentáře ve vláknu, pro zobrazení otázek stačí u každé odpovědi kliknout na tlačítko “zobrazit souvislost”.

Do konce roku je sice ještě daleko, již nyní je ale téměř jisté jedno z vláken na Redditu, které to stejně jako Obama a PSY minulý rok dotáhne do letošní top10.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nejzajímavější sociální a mobilní kampaně

Google Street View, Instagram, Flickr, Foursquare, bannerová reklama a samozřejmě Facebook a Twitter. Náš tradiční výběr zajímavých internetových kampaní tentokrát zahrnuje využití všech myslitelných služeb a některé kousky se opravdu povedly. A dokonce díky jedné z nich vznikl úplně nový reklamní formát.