Pinterest uznal důležitost soukromí, zavádí skryté nástěnky

Po dvou letech existence a několika dnech dohadů konečně pro uživatele Pinterestu oficiálně přichází funkce, která jim umožní sbírat obrázky bez toho, aby o tom nutně musel vědět celý svět. Nové soukromé nástěnky totiž na rozdíl od těch běžných nikdo neuvidí.

Soukromé nástěnky, nebo lépe řečeno tajné, protože jejich anglický název je Secret Boards, jsou novou funkcí Pinterestu, kterou sociální síť momentálně testuje se svými uživateli. Přístupné jsou všem uživatelům přes web a v nově vydaných aplikacích pro Android a iPhone.

Zatímco dříve bylo vše, co uživatel na Pinterestu dělal, veřejně přístupné, tajné nástěnky nově umožňují část aktivity před ostatními schovat. Board může uživatel mít buď jen pro sebe, nebo do něj přizvat přátele a dál společně sbírat v úkrytu před zvědavým světem. Aktivita z těchto nástěnek se nebude zobrazovat na Pinterestu vůbec nikde kromě jich samotných, každý uživatel ale může mít nejvýše tři.

Nové tajné boardy na Pinterestu

Via Pinterest

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Shareaholic: Návštěvnost zprostředkovaná Facebookem roste, hlavně na mobilech

Facebook je mezi sociálními platformami dlouhodobě tou vůbec nejvýkonnější v přivádění návštěníků na externí weby. Analýza od Shareaholic ukazuje, že za poslední rok si ještě polepšil, když jím zprostředkovaná návštěvnost povyrostla o skoro 60 procent. Dobrou zprávou navíc je, že rozhodující podíl na růstu měla mobilní návštěvnost.
Přečtěte si více

KTHXBYE! Novým jazykem na Twitteru je LOLCATZ

Češtinu už na Twitteru máme, tak co víc si přát, alespoň pokud jde o jazyky. Tak by se situace možná mohla zdát na první pohled. Jenomže nejnovější jazykovou verzi jste si pravděpodobně přáli, aniž byste o tom věděli. A to přesto, že novinka prozatím trpí svými nedostatky. Nový jazyk Twitteru vychází ze známých internetových memů o kočkách a jmenuje se LOLCATZ.
Přečtěte si více

Ze zákulisí Facebooku: Tlačítko Dislike, tajný pokoj a firma na výrobu plakátů

Věděli jste, že Facebook ve skutečnosti je společností na výrobu plakátů řízenou Benem Barrym? Ve včerejší veřejné diskuzi s uživateli Redditu to odhalil zaměstnanec společnosti Bob Baldwin. Kromě toho se také přiznal, že v minulosti navštěvoval tajný pokoj v sídle sociální sítě, a abychom šli i na trochu vážnější notu, znovu vyvrátil, že by se někdy mělo objevit tlačítko Dislike.