Pinterest uznal důležitost soukromí, zavádí skryté nástěnky

Po dvou letech existence a několika dnech dohadů konečně pro uživatele Pinterestu oficiálně přichází funkce, která jim umožní sbírat obrázky bez toho, aby o tom nutně musel vědět celý svět. Nové soukromé nástěnky totiž na rozdíl od těch běžných nikdo neuvidí.

Soukromé nástěnky, nebo lépe řečeno tajné, protože jejich anglický název je Secret Boards, jsou novou funkcí Pinterestu, kterou sociální síť momentálně testuje se svými uživateli. Přístupné jsou všem uživatelům přes web a v nově vydaných aplikacích pro Android a iPhone.

Zatímco dříve bylo vše, co uživatel na Pinterestu dělal, veřejně přístupné, tajné nástěnky nově umožňují část aktivity před ostatními schovat. Board může uživatel mít buď jen pro sebe, nebo do něj přizvat přátele a dál společně sbírat v úkrytu před zvědavým světem. Aktivita z těchto nástěnek se nebude zobrazovat na Pinterestu vůbec nikde kromě jich samotných, každý uživatel ale může mít nejvýše tři.

Nové tajné boardy na Pinterestu

Via Pinterest

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ve sklepě s J.R. Smithem, šéfem AVG. Třeba o partnerství s Facebookem

Šéfa společnosti AVG jsme si pozvali do sklepa hned z několika aktuálních důvodů. Česká antivirová společnost nedávno oznámila velké partnerství s Facebookem a nás přirozeně zajímaly detaily. Stejně tak jsme se ale chtěli dozvědět víc o tom, co Smithe vedlo k sepsání knížky věnované ochraně osobních dat a hrozbám, které dnes čekají na uživatele internetu a sociálních sítí zejména.