Ovládněte Facebook. Školení na téma reklama, soutěže a správa

Tyinternety.cz spolu s experty ze společností zabývajících se sociálními médii připravily nový seriál pravidelných školení. Účastníkům poskytnou komplexní vhled do fungování facebookové reklamy a tipy pro její využití, návody na pořádání soutěží, správné postupy pro zvládnutí krizové komunikace i přehled o možnostech aplikací.

Nespoléhejte při plánování kampaní na Facebooku pouze na to, co vám řeknou lidé ve vašem okolí. Školení pořádaná serverem Tyinternety.cz vám zajistí přehled i v oblastech, kde obecný přehled obvykle nestačí. První seminář proběhne ve čtvrtek 16. srpna.

Vyznat se ve facebookové reklamě vám pomůže Eduard Krečmar ze společnosti brandzfriendz, kterou Facebook zařadil do prestižního seznamu celosvětově upřednostňovaných dodavatelů Facebook Preffered Developers. Eda pomáhá v růstu desítkám značek, každý měsíc realizuje na Facebooku kampaně ve výši přes 100 tisíc dolarů a je v pravidelném kontaktu se zaměstnanci sociální sítě.

Do fungování a správného použití aplikací, od těch nejjednodušších v podobě běžných záložek až po promyšlené programy, zasvětí účastníky Jakub Svoboda ze společnosti Falanxia. Ta se v minulosti stala prvním vývojářem ve střední Evropě, který ve svých aplikacích využil měnu Facebook Credits, a v současné době se mimo jiné věnuje vývoji facebookových aplikací pro malé i největší klienty.

Na možnosti, nástrahy a další otázky kolem správy stránky a komunikace značky se zaměří Vojta Bednář, šéfredaktor serveru Tyinternety.cz. Server je pořadatelem pravidelné konference Social Marketers Summit o aktuálních otázkách kolem sociálních sítí a v minulém roce stál též za seriálem přednášek Social Marketers Seminars.

  • Délka semináře je naplánována na 5 hodin a součástí je i závěrečný workshop věnovaný dotazům návštěvníků.
  • Cena vstupného je 3000 Kč, částku je třeba uhradit předem.
  • Akce probíhá 16. 8. 2012 na adrese Malá Štupartská 7, Praha 1.
  • Účast předpokládá alespoň základní znalost práce s facebookovými stránkami.
  • Registrovat se můžete prostřednictvím níže vloženého formuláře, o dalších podrobnostech následně budete informováni.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Osmý listopad – den D pro Twitter

Papírování je vyřešené a teď hurá za investory. Twitter zveřejnil detaily o svém hospodaření a cesta na burzovní parket je definitivně volná. Pomáhat mu budou velká jména - Goldman Sachs, Morgan Stanley a J.P. Morgan, ale třeba i Deutsche Bank. Pokud nic nezkomplikují zavřené úřady, mělo by se na burzovní zvonec zazvonit nejpozději osmého listopadu.