Ovládněte Facebook. Školení na téma reklama, soutěže a správa

Tyinternety.cz spolu s experty ze společností zabývajících se sociálními médii pokračují v seriálu facebookových školení. Účastníkům poskytnou komplexní vhled do fungování facebookové reklamy a tipy pro její využití, návod na pořádání soutěží, správné postupy pro zvládnutí krizové komunikace nebo ucelený přehled o možnostech aplikací.

Nespoléhejte při plánování kampaní na Facebooku pouze na to, co vám poradí ostatní. Školení pořádaná serverem Tyinternety.cz vám zajistí samostatnost, sebevědomí a vybaví vás praktickými vědomostmi i pro ta zákoutí facebookového marketingu, kde obecné povědomí obvykle nestačí. Další seminář proběhne v pátek 16. listopadu.

Vyznat se ve facebookové reklamě vám pomůže Eduard Krečmar ze společnosti brandzfriendz, kterou Facebook zařadil do prestižního seznamu celosvětově upřednostňovaných dodavatelů Facebook Preffered Developers. Eda pomáhá v růstu desítkám značek, každý měsíc realizuje na Facebooku kampaně ve výši přes 100 tisíc dolarů a je v pravidelném kontaktu se zaměstnanci sociální sítě.

Do fungování a správného použití aplikací, od těch nejjednodušších v podobě běžných záložek až po promyšlené programy, zasvětí účastníky Jakub Svoboda ze společnosti Falanxia. Ta se v minulosti stala prvním vývojářem ve střední Evropě, který ve svých aplikacích využil měnu Facebook Credits, a v současné době se mimo jiné věnuje vývoji facebookových aplikací pro malé i největší klienty.

Na možnosti, nástrahy a další otázky kolem správy stránky a komunikace značky se zaměří Vojta Bednář, šéfredaktor serveru Tyinternety.cz. Server je pořadatelem pravidelné konference Social Marketers Summit o aktuálních otázkách kolem sociálních sítí a v minulém roce stál též za seriálem přednášek Social Marketers Seminars.

  • Délka semináře je naplánována na 5 hodin a součástí je i závěrečná část věnovaná dotazům návštěvníků.
  • Cena vstupného je 3000 Kč, částku je třeba uhradit předem.
  • Akce probíhá 16. 11. 2012 od 9:00 na adrese Malá Štupartská 7, Praha 1.
  • Účast předpokládá alespoň základní znalost práce s facebookovými Stránkami.
  • Registrovat se můžete prostřednictvím níže vloženého formuláře, o dalších podrobnostech následně budete včas informováni.

 

Total
0
Shares
Další články