Ovládněte Facebook. Školení na téma reklama, soutěže a správa

Tyinternety.cz spolu s experty ze společností zabývajících se sociálními médii pokračují v seriálu facebookových školení. Účastníkům poskytnou komplexní vhled do fungování facebookové reklamy a tipy pro její využití, návod na pořádání soutěží, správné postupy pro zvládnutí krizové komunikace i ucelený přehled o možnostech aplikací.

Nespoléhejte při plánování kampaní na Facebooku pouze na to, co vám poradí ostatní. Školení pořádaná serverem Tyinternety.cz vám zajistí samostatnost, sebevědomí a vybaví vás praktickými vědomostmi i pro ta zákoutí facebookového marketingu, kde obecné povědomí obvykle nestačí. Další seminář proběhne v pátek 5. října.

Vyznat se ve facebookové reklamě vám pomůže Eduard Krečmar ze společnosti brandzfriendz, kterou Facebook zařadil do prestižního seznamu celosvětově upřednostňovaných dodavatelů Facebook Preffered Developers. Eda pomáhá v růstu desítkám značek, každý měsíc realizuje na Facebooku kampaně ve výši přes 100 tisíc dolarů a je v pravidelném kontaktu se zaměstnanci sociální sítě.

Do fungování a správného použití aplikací, od těch nejjednodušších v podobě běžných záložek až po promyšlené programy, zasvětí účastníky Jakub Svoboda ze společnosti Falanxia. Ta se v minulosti stala prvním vývojářem ve střední Evropě, který ve svých aplikacích využil měnu Facebook Credits, a v současné době se mimo jiné věnuje vývoji facebookových aplikací pro malé i největší klienty.

Na možnosti, nástrahy a další otázky kolem správy stránky a komunikace značky se zaměří Vojta Bednář, šéfredaktor serveru Tyinternety.cz. Server je pořadatelem pravidelné konference Social Marketers Summit o aktuálních otázkách kolem sociálních sítí a v minulém roce stál též za seriálem přednášek Social Marketers Seminars.

  • Délka semináře je naplánována na 5 hodin a součástí je i závěrečný workshop věnovaný dotazům návštěvníků.
  • Cena vstupného je 3000 Kč, částku je třeba uhradit předem.
  • Akce probíhá 5. 10. 2012 od 9:00 na adrese Malá Štupartská 7, Praha 1.
  • Účast předpokládá alespoň základní znalost práce s facebookovými Stránkami.
  • Registrovat se můžete prostřednictvím níže vloženého formuláře, o dalších podrobnostech následně budete včas informováni.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Dostaňte Neila Armstronga znovu na Měsíc díky Twitteru

Když minulý měsíc odešel nejznámější astronaut světa Neil Armstrong, který jako první v historii lidstva stanul na povrchu Měsíce, mnoho lidí mu přes web vyjadřovalo svou úctu. Nyní tak můžete učinit ještě jednou a s projektem One Small Tweet se zároveň můžete podílet na jeho poslední cestě k Měsíci.
Přečtěte si více

Infografika: Jak si Nestlé, United a Domino’s (ne)poradily se sociální krizí

Sociální média jsou dvousečná zbraň. Při vhodném používání mohou marketingu rozhodně pomoci, pokud se ale uživatelé rozhodnou, že se jim něco nezdá, mohou firmě také pěkně zavařit. Vhodná reakce má v takové chvíli maximální důležitost. Jak se chovaly ve třech známých situacích krizí na sociálních médiích velké firmy shrnuje infografika od SDL.