Nové Insights rozjede Facebook globálně a najednou

Žádné postupné spouštění podle zemí a jiných kritérií. Insghts jsou v betaverzi spuštěné pro některé už od června. Teď je ale dostanou všichni. Pěkně v jeden den.

Facebook už na svém blogu upozornil adminy, že okamžik, kdy dostanou všichni a naostro do rukou vylepšené Insights se dramaticky blíží. Novinka by měla poskytnout data o výkonu příspěvků podle typu nebo hlubší vhled do demografických dat o fanoušcích.

facebook-insights-filtering

“Abychom pomohli správcům stránek v analýze toho, jak lidé pracují s jejich obsahem, rozdělili metriku People Talking About This (PTAT) do několika kategorií – Page Likes, People Engaged (počet unikátních uživatelů, kteří klikli, komentovali, lajkovali nebo sdíleli post) a několik dalších,” píše Facebook na svém blogu. Kromě toho přibude ještě pár spíše kosmetických změn.

via IF

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Zatímco Zynga dál propouští, Facebook hlásí nejlepší herní čtvrtletí

Herní gigant Zynga, který svého času neskutečným způsobem dokázal využít platformu Facebooku a vybudovat na ní obrovský herní kolos, se dál potácí v problémech. To se ale netýká sociální sítě, na které herní společnost svůj úspěch kdysi postavila. Zatímco Zynga své patálie řeší propouštěním, hrám se na Facebooku daří více než kdy dřív a přinesly rekordní příjmy.