Nejpoužívanější srpnové #hashtagy

srpen-hashtagy

Hashtagy oslavily 10. narozeniny. Robbie Williams rozzářil Prahu. Zatmění měsíce tuto záři na chvilku přerušilo. Bylo vedro jak v srpnu, a tak se cvičila SUP Yoga. Padaly Bitcoiny a lidi se bavili na festivalech, nefestivalech. Nejlepší výběr hashtagů za srpen je s menším zpožděním tu. 

Události

#hashtag10 #TheHashtagIsX

Hashtagy letos v srpnu oslavily své 10. výročí. Přesně 23. srpna roku 2007 zakladatel hashtagů Chris Messina oznámil svým prvním tweetem, možnost slučovat komunikaci na sociální síti Twitter pod jedním klíčovým slovem. Stačilo před něj dát křížek a následně na něj kliknout. Jak prosté a přitom účinné.

#RobbieWilliams

Kdo neslyšel o pražském srpnovém mega koncertě Robbieho Williamse, o mnohé přišel. A ten, kdo jej nenavštívil, přišel ještě o víc. Osmdesátková kapela Erasure skvěle rozehřála přes 30 tisíc diváků. Pak už nastoupil v boxerském županu Robbie a stálo to za to.

robie-williams

#zatmenimesice #solareclipse2017 #eclipse2017 #eclipse

Částečné zatmění Měsíce jsme mohli sledovat v pondělí večer 7. srpna. Byl ponořen necelou čtvrtkou svého průměru v severní části zemského stínu.

O pár dnů později, 21. srpna, mohli sledovat ve Spojených státech zatmění Slunce. Nebyly by to Američané, kdyby z této události neudělali super show s upomínkovými předměty.

zatmenimesice-praha

#pocasi #horko #vedro #teplota #summer #yoga #supyoga #sup

Letošní srpen byl krásně teplý a prosluněný, podobně jako většina letošního léta. Ke klasickým hashtagům se však toto léto přidal jeden nezvyklý #supyoga. Sup yoga je yoga na paddleboardu. Je to skvělá zábava a dá se provozovat kdekoliv na klidné vodě. V Praze můžete kolem Střeleckého ostrova.

supyoga

#internationalbeerday #internationalcatday #nationaldogday

K létu neodmyslitelně patří pivo, kočičky a pejsci. Není tedy náhoda, že se tento měsíc slaví tolik mezinárodních dnů. Ještě bychom možná měli v srpnu začít slavit mezinárodní den hotdogů a hotcatů. K těm se vychlazený zlatavý mok krásně hodí.

https://twitter.com/curvyefelice/status/894929713193504770

#bitcoin

„Přejte si něco, padá bitcoin.“ S touto hláškou se budete pravděpodobně na sociálních sítích setkávat stále častěji. I když se jedná o měnu virtuální, tak i ona má své padací dny. Bitkojnysti – držte si klobouky, jedem z kopce.

#mynejsmefestival #highjump #party #show #bikini #drinks #flips #music

V srpnu končila každoročně divoká festivalová sezóna. I když se akce HIGHJUMP prezentuje hashtagem #mynejsmefestival, tak měla akce festivalový charakter a skvěle pobavila několik stovek diváků.

high-jump

#machacfestival #machac / #hhkemp2017 #LETOSNAKEMPU

Srpnové festivaly, které si mohou říkat festival s velkým F, probíhaly každoročně jak na Macháči, tak v Hradci Králové. Zatímco na Mácháči bylo vidět líbající se týpky se zatnutým bicákem, tak okolo Hradce, v malé zahrádce obcházeli týpci a sháněli nějaký dobrý palice.

machac-2017

https://twitter.com/adamkowashere/status/899349652042067968

#Charlottesville #charlottesville #nazi #trump #violence #supremacists

V malebném historickém městě Charlottesville v srdci státu Virginia, USA se během srpna děly rasové nepokoje a demonstrace. Vše se odstartovalo teroristickým útokem dvacetiletého rasisty, který najel autem do levicových demonstrantů a zavraždil dvaatřicetiletou ženu a dalších šestadvacet lidí zranil.

charlottesville

#BarcelonaAttack  #Barcelona #spainattack #PrayingForBarcelona

Teroristé bohužel řádili i v Evropě. Zabíjeli lidi rychle rozjetou dodávkou na jednom z nejrušnějších míst katalánské metropole Barcelona.

#houston #flooding #hurricaneharvey

Americký Houston zasáhl hurikán Harvey a zanechal za sebou spoušť, jakou si budou místní obyvatelé ještě dlouho pamatovat. Koukněte na ty neuvěřitelné záběry.

#smotorovoupilou

„S motorovou pilou“ je známý hashtag, který se čas od času na sociálních sítích z nenadání zjeví, aby pobavil svými kreativními přírůstky. Jeho cílem je přidat k názvu knihy dovětek „s motorovou pilou“ a pobavit vaše followers.

#backflipchallenge

Mnozí z vás si ještě dobře vzpomínáte na hashtag #bucketchallenge. Lítalo to na sociálních sítích docela dlouho a vyplýtvalo se u toho hodně vody. V srpnu frčelo skákání přemetů na veřejnosti a to na Twitteru, Instagramu i YouTube.

#manoloblahnik

Až do 12. listopadu mohou všichni milovníci Sexu ve městě a dámských lodiček obdivovat výstavu The Art of Shoes od Manolo Blahnika v Museu Kampa. Manolo Prahu dokonce sám osobně navštívil a kdo měl možnost se zúčastnit otevření výstavy, tak na toto setkání bude vzpomínat do konce života.

malo-blahnik-vystava

Politická témata

#Babis #capihnizdo

#northkorea germany

#Trump

Eventy – konference

#DyzajnMarket

#Foodparade

Sportovní akce

#spoluoligumistru #apoel   #slavia  #neymar

#communityshield

#biabiany #sparta #rosicky tomas

#CzechGP #BrnoTest

#icfsprint

#############################################

Přehled předpokládaných zářiových témat a hashtagů:

#mbpfw  #mbpfw2017

#prvnidenveskole #skola #1zari #prvnak

#retailindetailcz

#2017IAA

#Apple #iPhone8 #iPhoneX #appleevent #iOS

#NeverForget #911 #inmemory #NeverForget #September11th #WorldTradeCenter #Remembering911

#teribear #teribearhybeprahou

#shopcamp

#cimrman

#webexpo

#znojmochutna #znojmo #znojemskevinobrani #vinobrani

#############################################

To byly ty nejpoužívanější a nejkomunikovanější srpnové #hashtagy a novinky. Na zářijový monitoring se moc těšíme. Vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

To nejlepší na českém Twitteru určí anketa Tweet roku 2013

Český Twitter si nedávno sáhl na metu 150 tisíc uživatelů a dál dynamicky roste. Jeho uživatelé ovlivňují dění na dalších sociálních sítích i v reálném životě. I proto dnes oficiálně startuje anketa Tweet roku 2013, která odhalí to nejlepší, co se u nás za uplynulý rok v této sociální síti urodilo.
Přečtěte si více

Hashtagy, konec Credits, chat: červen na Facebooku přehledně

Další měsíc je pryč a s ním se objevila na Facebooku další hromada změn a novinek. V tradičním měsíčním shrnutí se proto podíváme na to, co se událo během měsíce června, a není toho málo. Kromě neodmyslitelných změn v reklamě se novinky týkají třeba chatování a důležitým obohacením se (konečně) staly hashtagy.