Nejpoužívanější #hashtagy 7. týdne

Udílení cen Grammy a vystoupení Spojeného království z EU. Nebo akce, na které se v Praze sešly digitální agentury a předvedly, co umí nového. Lidé si před jídlem neumývali ruce, ale fotili, co mají na stole. A v Maďarsku se běhalo do schodů. Úplně běžný 7. týden roku 2016 na sociálních sítích: hashtagy týdne jsou tu.

#grammys

Na začátku minulého týdne se konal galavečer předávání hudebních cen 58th GRAMMY Awards a na sociálních sítích to bylo samozřejmě hodně vidět. Celé video si můžete prohlídnout na stránkách grammy.com.

Večer přinesl radosti i zklamání. Někteří interpreti využili galavečer k tomu, aby si díky médiím vyřizovali své účty. Ano, máme na mysli Taylor Swift a její reakci na Kanye West.

Zpěvačka Adele předvedla v živém vystoupení všechny slavíky, které její zlaté hrdlo skrývá. Jen pan zvukař během jejího vystoupení trošku selhal. I tak Adele předvedla skvělý výkon a byla oceněna velkými ovacemi.

https://www.youtube.com/watch?v=uvYt-G-iSuw

A když už jsme u těch hudebních soutěží. Pokud si chcete zasoutěžit doma s Evropou2, tak když publikujete na svůj Facebook, Instagram nebo Twitter příspěvek s hashtagem #e2ceny, tak přispěte do hlasování o Hudební ceny Evropy 2 za rok 2015. Máte čas do začátku března.

#brexit #euco

Hashtag #brexit, neboli British exit, vzbuzuje na sociálních sítích velký rozruch i v České republice. Celá Evropská unie netrpělivě čeká, jak dopadne referendum, ve kterém se rozhodne, jestli Spojené království vystoupí z uskupení a stane se na EU nezávislé.

Brexit-respektcz

#digiveletrh

V úterý 16. 2. 2016 pořádal Médiář v pražském Global Centru každoroční konferenci Digiveletrh 2016. Na akci se představilo 16 digitálních agentur a spousta zajímavých novinek a produktů pro firemní zákazníky z řad malých i velkých společností. Jako zajímavost stojí vypíchnout služba Mext.cz, která umožňuje nejen agenturám, ale i samotným firmám spravovat informace o produktech a službách na různých místech na internetu v aktuálním čase. Agentura Spoko zase ukázala, jak být díky jejich službám spoko, a chlapci ze StoryTLRS povyprávěli příběh, tak, jak se to má, a slíbili, že se postarají, aby se jejich zákazníkům zakázky hýbaly. Na podrobnějším reportu z Digiveletrhu pracujeme, takže se těšte.

Digiveletrh-storytlrs

#dnesjem #dnesjim #foodporn

Už jste dnes jedli? A vyfotili jste si, co jste jedli? Pokud ne, tak jako byste nejedli. Nečekejte a kulinářské speciality sdílejte s hashtagem #dnesjem pokud jste ze Slovenska. V Česku sdílejte fotky s hashtagy #dnesjim a #foodporn.

Sdílet fotky toho, co jíme, je prostě trendy. Nebo je to spíše sick? To ať už si přebere každý sám.

Takže třeba tohle jsme jedli minulý týden.

Dnesjim-nikyhm93

foodporn-radkaryzkova

#towerrunning #dunatower #dunatowerhu #forgettheelevator

Běhá se lesem, běhá se po městě, běhá se v dešti i v zimě. Pokud si však chcete dát opravdu do těla, tak běhejte do schodů. Minulý týden se běžel v Maďarsku závod Sky Run Duna Tower. Účastníci museli cestou do cíle zdolat 18 pater a 402 schodů. Ufff, dejte pokoj. Až jsme se z toho v redakci TyInternety při této představě zapotili.

dunatower-marketjorfit

#############################################

Komerční #hashtag 7. týdne

#nerozlucnadvojka

Vodafone spustil v rámci kampaně s „keckami“ na Instagramu soutěž #nerozlucnadvojka. Stačí se vyfotit nebo natočit video, s kým jste nerozlučná dvojka, a pak jej nahrát s tímto hashtagem. Vodafone každý den vybírá ten nejlepší příspěvek a výherce vyhrává buď super telefon, nebo super kecky. A s kým jste Vy ta nerozlučná dvojka?

nerozlucnadvojka-paskovapetra

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 8. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak se Facebook postupně měnil v otevřenou síť

Začínal to jako uzavřená univerzitní síť. Během devíti let se z Facebooku stala nejen největší sociální síť, ale i marketingový nástroj a zároveň služba, která postupně likviduje soukromí. Změny podmínek služby od roku ukazují, kudy na to Zuckerbergův tým šel.