Nejpoužívanější #hashtagy 7. týdne

Udílení cen Grammy a vystoupení Spojeného království z EU. Nebo akce, na které se v Praze sešly digitální agentury a předvedly, co umí nového. Lidé si před jídlem neumývali ruce, ale fotili, co mají na stole. A v Maďarsku se běhalo do schodů. Úplně běžný 7. týden roku 2016 na sociálních sítích: hashtagy týdne jsou tu.

#grammys

Na začátku minulého týdne se konal galavečer předávání hudebních cen 58th GRAMMY Awards a na sociálních sítích to bylo samozřejmě hodně vidět. Celé video si můžete prohlídnout na stránkách grammy.com.

Večer přinesl radosti i zklamání. Někteří interpreti využili galavečer k tomu, aby si díky médiím vyřizovali své účty. Ano, máme na mysli Taylor Swift a její reakci na Kanye West.

Zpěvačka Adele předvedla v živém vystoupení všechny slavíky, které její zlaté hrdlo skrývá. Jen pan zvukař během jejího vystoupení trošku selhal. I tak Adele předvedla skvělý výkon a byla oceněna velkými ovacemi.

https://www.youtube.com/watch?v=uvYt-G-iSuw

A když už jsme u těch hudebních soutěží. Pokud si chcete zasoutěžit doma s Evropou2, tak když publikujete na svůj Facebook, Instagram nebo Twitter příspěvek s hashtagem #e2ceny, tak přispěte do hlasování o Hudební ceny Evropy 2 za rok 2015. Máte čas do začátku března.

#brexit #euco

Hashtag #brexit, neboli British exit, vzbuzuje na sociálních sítích velký rozruch i v České republice. Celá Evropská unie netrpělivě čeká, jak dopadne referendum, ve kterém se rozhodne, jestli Spojené království vystoupí z uskupení a stane se na EU nezávislé.

Brexit-respektcz

#digiveletrh

V úterý 16. 2. 2016 pořádal Médiář v pražském Global Centru každoroční konferenci Digiveletrh 2016. Na akci se představilo 16 digitálních agentur a spousta zajímavých novinek a produktů pro firemní zákazníky z řad malých i velkých společností. Jako zajímavost stojí vypíchnout služba Mext.cz, která umožňuje nejen agenturám, ale i samotným firmám spravovat informace o produktech a službách na různých místech na internetu v aktuálním čase. Agentura Spoko zase ukázala, jak být díky jejich službám spoko, a chlapci ze StoryTLRS povyprávěli příběh, tak, jak se to má, a slíbili, že se postarají, aby se jejich zákazníkům zakázky hýbaly. Na podrobnějším reportu z Digiveletrhu pracujeme, takže se těšte.

Digiveletrh-storytlrs

#dnesjem #dnesjim #foodporn

Už jste dnes jedli? A vyfotili jste si, co jste jedli? Pokud ne, tak jako byste nejedli. Nečekejte a kulinářské speciality sdílejte s hashtagem #dnesjem pokud jste ze Slovenska. V Česku sdílejte fotky s hashtagy #dnesjim a #foodporn.

Sdílet fotky toho, co jíme, je prostě trendy. Nebo je to spíše sick? To ať už si přebere každý sám.

Takže třeba tohle jsme jedli minulý týden.

Dnesjim-nikyhm93

foodporn-radkaryzkova

#towerrunning #dunatower #dunatowerhu #forgettheelevator

Běhá se lesem, běhá se po městě, běhá se v dešti i v zimě. Pokud si však chcete dát opravdu do těla, tak běhejte do schodů. Minulý týden se běžel v Maďarsku závod Sky Run Duna Tower. Účastníci museli cestou do cíle zdolat 18 pater a 402 schodů. Ufff, dejte pokoj. Až jsme se z toho v redakci TyInternety při této představě zapotili.

dunatower-marketjorfit

#############################################

Komerční #hashtag 7. týdne

#nerozlucnadvojka

Vodafone spustil v rámci kampaně s „keckami“ na Instagramu soutěž #nerozlucnadvojka. Stačí se vyfotit nebo natočit video, s kým jste nerozlučná dvojka, a pak jej nahrát s tímto hashtagem. Vodafone každý den vybírá ten nejlepší příspěvek a výherce vyhrává buď super telefon, nebo super kecky. A s kým jste Vy ta nerozlučná dvojka?

nerozlucnadvojka-paskovapetra

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 8. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

CZTwitter: Jak si podmanit tweetující hejno

Zlaté marketingové heslo "obsah je král" platí pro Twitter víc než kde jinde. Ukázali to řečníci na konferenci CZTwitter, podle kterých je na to 140 znaků někdy až moc. Alespoň pokud jste šikovní a správně jste Twitter a jeho komunitu pochopili. Protože, jak na konferenci zaznělo, nějaká ta pravidla tahle sociální sít přeci jen má.
Přečtěte si více

Facebooková soutěž dne: Fénixter od Zaraguzy

Je to jen pár dní, co se Zaraguza pochlubila nejnovějším vyhraným tendrem na pivo Fénix a už je venku jejich první společná soutěž. Bohužel, i našim oblíbencům ze Zaraguzy se občas něco nepodaří a tak tu máme další příspěvek do seriálu o soutěžích, které nám slouží jako námět k zamyšlení.