Nejpoužívanější #hashtagy 53. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 53 týdne

Rok 2015 je za námi a v posledním – tedy napůl v posledním a napůl v novém týdnu roku 2015/2016 se to hemžilo hashtagy nebývale hodně. Silvestrovské oslavy na sebe samozřejmě na sociálních sítích nedaly čekat, ale byly tu i další zajímavé události a témata. Nové dárky od Ježíska, 3. série vynikajícího televizního seriálu o Sherlocku Holmesovi, hokejový zápas v díře a v neposlední řadě instagramový #2015bestnine.   

#happynewyear & #2016 & #silvestr

Šťastný nový rok 2016 vám všem. Silvestrovský večer představuje pro většinu z nás jeden velký večírek a pro tu druhou polovinu poklidné posezení v rodinném kruhu či s přáteli. Je to každopádně jeden z nejvýznamnějších dnů v roce a o zážitky z něj se rádi dělíme se svými přáteli na sociálních sítích. Takže že právě hashtagy #happynewyear #2016 a #silvestr byly nejpoužívanějšími v posledním týdnu roku 2015. Bylo zajímavé sledovat, že oproti Vánocům, které jsme štítkovali pouze dvěma hlavními hashtagy #christmas a #vanoce, jich tu pro oslavu nového roku byla celá sada.

Silvestr je za dverma_johnnyvalda

Pokud byste byli rádi IN i v příštím roce, dovolili jsme si pro Vás připravit sadu hashtagů, pod kterými doporučujeme vkládat vaše příspěvky o Silvestru 2017. Napomůžete si tak v lepší dohledatelnosti, a pokud bude obsah dostatečně zajímavý, tak i k novým lajkům a followerům.

Silvestr2016_sarakralova

Nejlepší hashtagy pro vaše příspěvky pro Silvestr 2017

#happynewyear
#2017
#newyear
#silvestr
#pf2017
#2016bestnine
#newyear2017
#newyearseve
#firework
#fireworks
#nye2017

#new

Kdo by se rád nepochlubil krásnými dárky, které dostal „pod Ježíška“, tedy pod stromečkem od Ježíška. Vychloubání je nám vlastní a sociální sítě jsou pro to jak dělané. Níže najdete několik zajímavých vánočních dárků od chlubílků. Napíšete nám, co jste dostali Vy?

Botky, do robotky?
New_01_natallie z

Nové tetování?
New_02_matej_matthew_prchalPrague

Nového pavouka?
New_03_darkendless_

Nové hodinky?
New_04_nikolkakyhosova

#sherlock

Málokterému seriálu se podaří v České republice na sociálních sítích rozpoutat tolik zájmu, jako se to podařilo 3. sérii Sherlock (TV seriál). Na ČSFD má hodnocení 92 % a jedná se o 7. nejlepší seriál. Pokud tedy nemáte nic na koukání, tak sledujte, kupujte a stahujte. Určitě to stojí za to.

Sherlock

#telh

Pod hashtagem #telh se skrývá hokejová Tipsport extraliga. V době svátků se dělo v české hokejové historii něco nevídaného a na sociálních sítích to bylo samozřejmě vidět. I díky skvělé práci se sociálními sítěmi účtu @telh_cz.

Hrál se hokej v díře. Dírou se nemyslí přímo město Brno, jak někteří Pražáci vtipně říkají, ale v brněnské díře po bývalém zimním stadionu Za Lužánkami. Organizátorům Komety Brno se tam podařilo vystavět unikátní improvizované tribuny a přivítat 18 514 diváků na zápas HC Kometa Brno vs. HC Škoda Plzeň.

8. ledna se v areálu http://jdemedomu.cz/ uskuteční další zápas HC Kometa Brno vs. HC Sparta Praha. Další dění můžete sledovat pod hashtagem #hokejovehrybrno

Telh_hcplzen

#2015bestnine

Pokud jste vlastníky účtu na Instagramu a ještě jste si neudělali rekapitulaci svých fotek za rok 2015 společně s celkovým hodnocením na webu http://2015bestnine.com/, už na nic nečekejte. Stačí zadat jen název svého účtu a aplikace vám vybere 9 nejlépe hodnocených fotek.

Zpěvačka Taylor Swift na svůj Instagram účet umístila za rok 2015 celkem 426 fotek a za ně získala téměř 600 miliónů lajků. Jak jste na to vy?

Taylor Swift Instagram 2015bestnine

To byly ty největší hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 1. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Indiegogo: Úspěšný rok pro crowdfunding, více peněz za kratší čas

Je dost možné, že na rok 2012 se bude vzpomínat jako na rok, kdy se naplno rozjel crowdfunding. Alespoň soudě podle dat Indiegogo (ale i Kickstarteru), jedné z nejznámějších platforem pro nový způsob financování projektů. Kampaně probíhající na Indiegogo byly loni častěji úspěšné, dařilo se jim vybírat více peněz a celkově k tomu potřebovaly méně času.
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Zázraky, láska a další kostýmy

Zázraky se opravdu dějí, našli jsme hned několik nezvratných důkazů. Taky jsme spadli ze židle z posledního kameňáku z Martyho frků a spoustu důkazů o tom, že láska je věčná, zvířatka jsou roztomilá a lidé dělají hrozný nesmysly, ale zároveň jsou docela slušně kreativní… Prostě klasika.