Nejpoužívanější #hashtagy 52. týdne

Na Silvestra jsme hashtagovali jak zběsilí, prskali jako pyromani a stříleli rachejtle jak dělostřelci. Střílelo se nejen v ČR, ale i v Istanbulu, tam však ostrýma. To a ještě další nejpoužívanější hashtagy posledního týdne roku 2016.  

#silvestr #novyrok #pf17 #šťastnýnovýrok2017 #silvestr2016

#happynewyear #2017 #newyear #fireworks #firework #newyears #champagne #2k17 #NewYearsEve

Oslavy Nového roku 2017 byly podle příspěvků na sociálních sítích poměrně velkolepé. Hodně se pilo a hodně se střílelo. Někteří odpočítávali poslední minuty starého roku na papírových hodinkách. Naštěstí ne na náměstí, kde by z hodinek pravděpodobně moc nezbylo. Ohnivé peklo, které probíhalo na českých náměstích, nemělo obdoby.

 

Silvestr s přáteli opět neměl chybu. Tak snad máme před sebou další společný úspěšný rok, tentokrát s číslem 2017!

Fotka zveřejněná uživatelem papírové hodinky (@papiro.cz),

#2017in3words

V novém roce si často dáváme předsevzetí a bilancujeme. Představujeme si, co nás čeká v tom následujícím. Na Twitteru je v tuto dobu populární hashtag #2017in3words, pod kterým se snažíme ve třech slovech vyjádřit, co to bude. Máte na to stejný názor?  

   

#RIPCarrieFisher #CarrieFisher

Rok průběžně a poměrně úspěšně ukončoval životy mnoha slavných hvězd světového showbusinessu. Před jeho vlastním závěrem se mu povedlo ještě ukořistit život princezny Lei ze Star Wars. Tedy herečky Carrie Fisher, která zemřela na infarkt.

Rest in peace, princess Leia. #ripcarriefisher Fotka zveřejněná uživatelem Marie Dědková (@marie_dedkova),

#ljubaskorepova

Pokud se bavíme o světovém showbusinessu, myslíme tím i naše slavné herečky. Ještě před koncem roku zemřela vždy usměvavá členka Národního divadla Luba Skořepová ve věku 93 let. Mnozí z nás si ji pamatují jako Léčitelku z filmu Tomáše Vorla Cesta z města. https://twitter.com/KataPifflova/status/812957813366525952

 

#ceskalipa #ljubaskorepova #rip

 

Fotka zveřejněná uživatelem Vít Černý (@vitcerny),

#istanbul  #istanbulbomb #istanbulattack #nightclub

Úděsný rok 2016 si nedal pokoj ani v posledních minutách. Plejádu úmrtí zakončil nočním útokem na Istanbulské diskotéce, kde přišlo o život 39 lidí.

Rok 2017 má v sobě šťastné číslo 7. Doufejme, že to, co se dělo v roce předchozím, se už nebude (alespoň v takovém množství) opakovat.

#############################################

Komerční #hashtag 52. týdne

#EventsInPrague

Hashtagy mohou skvěle sloužit pro komunikaci na sociálních sítích v rámci konkrétního regionu. Dobrým příkladem je projekt @EventsInPrague, který na Twitteru pravidelně informuje o společenských akcích v Praze. Chystáte se na výlet do Prahy a nevíte co s programem? Přesně na tohle hashtag je.

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na další monitoringy se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Just imagine

Tak si představte... McDonald's má i fitko, jste otcem trojčat, máte (takovýhle) prsa a opravdu na světě existuje "Princ dvojí krve", aneb co se tento týden událo ve světě memů.