Nejpoužívanější #hashtagy 52. týdne

Na Silvestra jsme hashtagovali jak zběsilí, prskali jako pyromani a stříleli rachejtle jak dělostřelci. Střílelo se nejen v ČR, ale i v Istanbulu, tam však ostrýma. To a ještě další nejpoužívanější hashtagy posledního týdne roku 2016.  

#silvestr #novyrok #pf17 #šťastnýnovýrok2017 #silvestr2016

#happynewyear #2017 #newyear #fireworks #firework #newyears #champagne #2k17 #NewYearsEve

Oslavy Nového roku 2017 byly podle příspěvků na sociálních sítích poměrně velkolepé. Hodně se pilo a hodně se střílelo. Někteří odpočítávali poslední minuty starého roku na papírových hodinkách. Naštěstí ne na náměstí, kde by z hodinek pravděpodobně moc nezbylo. Ohnivé peklo, které probíhalo na českých náměstích, nemělo obdoby.

 

Silvestr s přáteli opět neměl chybu. Tak snad máme před sebou další společný úspěšný rok, tentokrát s číslem 2017!

Fotka zveřejněná uživatelem papírové hodinky (@papiro.cz),

#2017in3words

V novém roce si často dáváme předsevzetí a bilancujeme. Představujeme si, co nás čeká v tom následujícím. Na Twitteru je v tuto dobu populární hashtag #2017in3words, pod kterým se snažíme ve třech slovech vyjádřit, co to bude. Máte na to stejný názor?  

   

#RIPCarrieFisher #CarrieFisher

Rok průběžně a poměrně úspěšně ukončoval životy mnoha slavných hvězd světového showbusinessu. Před jeho vlastním závěrem se mu povedlo ještě ukořistit život princezny Lei ze Star Wars. Tedy herečky Carrie Fisher, která zemřela na infarkt.

Rest in peace, princess Leia. #ripcarriefisher Fotka zveřejněná uživatelem Marie Dědková (@marie_dedkova),

#ljubaskorepova

Pokud se bavíme o světovém showbusinessu, myslíme tím i naše slavné herečky. Ještě před koncem roku zemřela vždy usměvavá členka Národního divadla Luba Skořepová ve věku 93 let. Mnozí z nás si ji pamatují jako Léčitelku z filmu Tomáše Vorla Cesta z města. https://twitter.com/KataPifflova/status/812957813366525952

 

#ceskalipa #ljubaskorepova #rip

 

Fotka zveřejněná uživatelem Vít Černý (@vitcerny),

#istanbul  #istanbulbomb #istanbulattack #nightclub

Úděsný rok 2016 si nedal pokoj ani v posledních minutách. Plejádu úmrtí zakončil nočním útokem na Istanbulské diskotéce, kde přišlo o život 39 lidí.

Rok 2017 má v sobě šťastné číslo 7. Doufejme, že to, co se dělo v roce předchozím, se už nebude (alespoň v takovém množství) opakovat.

#############################################

Komerční #hashtag 52. týdne

#EventsInPrague

Hashtagy mohou skvěle sloužit pro komunikaci na sociálních sítích v rámci konkrétního regionu. Dobrým příkladem je projekt @EventsInPrague, který na Twitteru pravidelně informuje o společenských akcích v Praze. Chystáte se na výlet do Prahy a nevíte co s programem? Přesně na tohle hashtag je.

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na další monitoringy se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook přidal ikony pro svazky stejných pohlaví

Přesně ve stejné době, kdy si spoluzakladatel Facebooku Chris Hughes bral svého dlouholetého partnera Seana Eldridge, představila sociální síť vztahové ikonky pro oficiální svazky párů stejného pohlaví. Po boku Googlu, který za homosexuály veřejně bojuje již řadu let, tak pokračuje v šíření tolerance napříč internetovou populací.
Přečtěte si více

Pack: Nejhezčí stránka o psech, jakou jste kdy viděli

Milovníci psů musí na internetu snášet ústrky kočkofilů takřka neustále. Už proto potěší, když se online objeví i nějaká služba určená jenom pro ně. Pack se sice trochu tváří jako další sociální síť pro zvířata, ale skutečnost je mnohem jednodušší a příjemnější. Svému psovi prostě jen můžete vytvořit nádhernou stránku se základními informacemi a hlavně se kochat stránkami ostatních - často dojemnými, veselými nebo nápaditými.