Nejpoužívanější #hashtagy 51. týdne ?

Tragický rok 2016 nám graduje do finiše a ve své zkáze evidentně ještě neskončil. Vánoce jsme oslavili klasicky a s telefonem v ruce připojeným k sociálním sítím. Berlín byl atakován, spadli Alexandrovci a George Michael už je v hudebním nebi. Chudáka Petru Kvitovou pořezal chorý servisák kotlů. To jsou nejpoužívanější hashtagy minulého týdne.  

#vanoce #christmas #christmas? #xmas #merrychristmas #vanocejsoutady #brnenskevanoce #christmastree

Dárky rozdány. Pár kilo nadváha. Z pelíšků a s rodinou jsme koukli na Pelíšky. Tolik o typicky českých Vánocích na sociálních sítích. Z pohledu hashtagů hlásíme milou zprávu. Začínáme používat hashtagy s emotikony. Do dalších Vánoc 2017 zbývá 361 dnů, takže pokud chcete být připraveni na hashtagovou smršť, níže jsme pro vás nachystali Nejpoužívanější české vánoční hashtagy:

#christmas
#christmastime
#merrychristmas
#xmas
#christmastree
#christmas2016

#stedryden
#vanoce2016
#veselevanoce
#vanocnicas
#stedryden

#cukrovi
#rodina
#pohadka
#pelisky

#stromecek
#pohoda
#jezisek

#darecky
#darek
#darky
#vanocnidarek

https://twitter.com/MO_PRAGUE/status/812340972164186112

#berlinattack #germany

Rok 2016 byl natolik bohatý na tragické události, že to vypadá, že si asi andělé vzali roční dovolenou. No a aby se to před koncem roku dovedlo k dokonalosti, předvánoční týden byl jedna velká tragédie. Teroristé se už neučí létat a padat s letadly, ale rozšiřují si řidičáky na kamiony. Jeden z takových nešťastníků se projížděl po berlínských vánočních trzích.

#kvitova

Den po teroristickém útoku v Berlíně zaútočil na českou tenistku Petru Kvitovou muž, který se vydával za servisního technika kotle. Stalo se to v jejím bytě v Prostějově. Pořezal jí prsty na levé ruce, ve které drží raketu. Petra byla následně operována a my „držíme nepořezané palce“, aby se co nejdříve dala do pořádku.

https://twitter.com/orderlydan/status/811348069350412288

#Alexandrovci

Den po Vánocích se u Soči do moře zřítilo ruské letadlo s vojenským sborem Alexandrovci na palubě. Nejednalo se o teroristický útok, ale o závadu letadla. Zahynulo všech 92 lidí na palubě.

#georgemichael #ripgeorgemichael

Pro britského zpěváka George Michaela byly Vánoce 2016 bohužel také poslední. Zemřel ve věku 53 let ve svém bytě na zástavu srdce. Do pěveckého nebe tak následoval Prince a Davida Bowieho, pro které si ta zubatá paní s kosou tento rok také přišla. Lidé na sociálních sítích začínají prosit, aby rok 2016 už raději skončil.

#############################################

Komerční #hashtag 51. týdne

#bepresent od Huawei

Huawei při své letošní vánoční (anti)kampani prosila své zákazníky, aby zahodili Huawei telefony a další elektronická zařízení a žili přítomností, věnovali se své rodině. Bylo tomu tak i u vás? Zahodili jste telefon?

https://www.youtube.com/watch?v=yRoE0d0YL58

#nedokonalevanoce

V Komerční bance zvolili pro vánoční kampaň podobné téma jako Huawei. Apelovali na to, že svátky mohou být fajn, i když nejsou dokonalé. S hashtagy #nedokonalevanoce jste se tak mohli setkávat v bankomatech a na Facebooku. Na Twitteru a Instagramu jste však o tomto hashtagu nenašli ani zmínku. Není to škoda?

nedkonalevanoce-kb

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 52. týdne roku 2016/ 2017 se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články