Nejpoužívanější #hashtagy 50. týdne

Tempo se zklidňuje, Vánoce přicházejí. Večírky všude, kam se podíváte. Na večírky se teď v Česku chodí zásadně v krátkých kalhotách. V Novém Městě praskají tribuny ve švech a střílí se čepice nečepice. Štiplavé #titulky plní sociální sítě. Startupy milují řízky. Nejpoužívanější hashtagy minulého týdne jsou tu.  

#christmas

Dárky jsou nakoupeny a krásně zabaleny. Většina stromečků už je nazdobených a osvětlených. Cítíte to ve vzduchu? To jsou neúprosně blížící se Vánoce. Pusťte si do sluchátek koledy a vyražte na náměstí s přáteli a rodinou nasávat svařáky. My už máme v TyInternety vánoční večírek za sebou, ale budeme rádi, když nám pošlete pod hashtagem #vanocnivecirek nějaké pikantní fotografie, které si budete přát z(ne)veřejnit.

christmas

#kratkekalhoty

V neděli to bylo přesně pět let, co zemřel prezident Václav Havel. Pokud by žil, tak bychom s ním tento rok slavili 80. narozeniny. Na jeho vzpomínku však pojmenováváme ulice, náměstí a měníme módní trendy. Na americké ambasádě trendy rozhodně jsou a chodí v krátkých kalhotách všichni. Všichni, kdo mají nohy.

kratkekalhoty

#nmnm

O víkendu se v Novém Městě na Moravě konaly závody Světového poháru v biatlonu. Počtem fanoušků se biatlon začíná stávat jedním z nejpopulárnějších sportů společně s hokejem a fotbalem. Co se týká hashtagů, je vidět, že se dobře umí prostřílet i na sociálních sítích. Takhle hezky jednouchý, mezinárodní a dobře zapamatovatelný hashtag vidíme u sportovních akcí jen málokdy. Abychom nezapomněli, gratulujeme Gábině Koukalové a jejím kolegům k velkým úspěchům.

nmnm-biatlon-nove-mesto

nmnm-biatlon-nove-mesto-kotel

#titulky

A máme tu po dlouhé době moc hezký český hashtag. Stačí zadat třeba na Twitter #titulky a můžete sledovat, jak se novináři v honbě za nejčtenějším článkem opět vyznamenali. Některé titulky jsou přímo perly hodné umístění do muzea.

https://twitter.com/BolkonskijA/status/810432496135442433

https://twitter.com/HoVa86/status/806888491791556608

#csparty2016

Když se české startupy sejdou na jednom místě, tak to překypuje řízky. Přesně tak to vypadalo a vonělo v krásném podzemním prostředí multifunkčního prostoru DUP36.  Organizátorem akce byl webový projekt CzechStartups, který spadá pod CzechInvest. Jako na každém večírku se také soutěžilo a výherce si odvezl zadek v elektromobilu Tesla. (Sice jen na pár minut, ale určitě to stálo za to.)

#############################################

Komerční #hashtag 50. Týdne

#tenciuztonebude

Acer si myslí, že tenčí už to nebude. Co myslíte vy? Nebude to třeba větší a tvrdší? Je pravda, že název hashtagu v tomto spojení asi zaujme, ale co si pod tím domyslet? No, to necháme na vás. Každopádně si zasoutěžte před Vánoci o pár kousků elektroniky a uvidíte, jak to s tou šířkou opravdu je.

tenci-uz-to-nebude

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 51. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Amerika bez peněz

Americká vláda nemá peníze na běžný provoz a v podstatě ze dne na den přestaly fungovat veškeré úřady. To se samozřejmě nemohlo obejít bez patřičných posměšných reakcí. Nebojte se ale ničeho, nechybí ani tradiční várka obvyklých nesmyslů.