Nejpoužívanější #hashtagy 49. týdne

Nejpouzivanejsi hashtagy 49 tydne

Vánoce jsou tady a s nimi přichází i předvánoční šílenství. Zdobí se stromky, peče cukroví, po #cybermonday se nakupují dárky za plnou cenu. Nejpoužívanější hashtagy 49. týdne nám přinesly nejen předvánoční náladu, ale také mezinárodní summit pro záchranu klimatu či popleteného Ransdorfa s Travoltou. A aby toho nebylo málo, díky rozhovoru na DVTV se dozvíte i to, jak Daniel Landa bojuje se skřítky.

#christmas

We Wish You A Merry #Christmas a hodně postování těch nejkrásnějších a nejoriginálnějších příspěvků na všech sociálních sítích. Vánoce jsou tu, ať chcete, nebo ne. Začíná se to hemžit nazdobenými vánočními stromečky, pečením vánočního cukroví, vánočními ponožkami a vánočními trhy, které přetékají vánočním punčem. Pokud chcete být trendy, tak to nezapomínejte všechno fotit a postovat. I když uznáváme, že takovéto domácí z očí do očí offline pokoukáníčko a trávení času s rodinou má taky něco do sebe.

01 christmas - ajinkaah

01 christmas ponozky - nikolblahuskova

03 christmas vanocni punc - silvienka

P.S. Pokud ještě nemáte vybrané dárky a potřebujete poradit, co frčí o Vánocích 2015, inspirujte se od The New York Times.

#cop21

Hashtag #cop21 neznamená nový módní trend, kdy děvčata nosí copy dlouhé 21 centimetrů.  Cop21 je hashtag pro mezinárodní summit pro záchranu klimatu, který se každoročně pořádá od roku 1992. Tento rok konferenci hostuje Paříž. Hlavním cílem této konference je schválit 48 stránkový dokument o omezení emisí uhlíku na naší planetě. Zúčastněným držíme palce, ať se jim dílo povede a těšíme se na brzké zlepšení situace.

cop21 - mokranova

#ransdorf

Politických faux pas není nikdy dost. I komunistický europoslanec Miloslav Ransdorf se o jedno své zasloužil. Před Vánoci si zajel do švýcarské banky převést pár stovek miliónů eur na základě falešných dokumentů a ono mu to neprošlo. No nic, třeba příště. Jen si s sebou asi nesmí brát kámoše #ConfusedTravolta. Vypadá pak trošku zmateně.

ransdorf a travolta

#barcampov

Známou to konferenci pro všechny milovníky internetu s názvem BarCamp Ostrava 2015 není třeba představovat. Pro ty, co neznají a rádi by se jí příští rok zúčastnili – BarCamp Ostrava je zaměřen na nové trendy v internetových aplikacích a technologiích, webdesign, marketing, internetovou reklamu, digitální média a podnikání. Letošní ročník sklidil pozitivní hodnocení všude, kam se podíváte.

barcampov BarCamp Ostrava 2015

#dvtv

DVTV neboli Drtinová Veselovský TV to prostě se sociálními sítěmi umí. Za poměrně krátkou dobu svého působení si vytvořili základnu skalních fanoušků a ti se jim odměňují sdílením jejich obsahu dále po internetu s hashtagem #dvtv. Stačí natočit povedený rozhovor s Landou a jeho skřety a hashtag #dvtv se stane hitem. A počet sdílení je šoupnul až k nám.

 

To byly nejoblíbenější hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 50. týdne se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát zase my. Příští týden se máte na co těšit, protože budeme finálně vyhodnocovat Česko – slovenské výsledky hlasování #mtvstars!

Vaše #tyinternety

Diskuze k článku