Nejpoužívanější #hashtagy 49. týdne

nejpouzivanejsi-hashtagy-49-tydne-jpg

Minulý týden chodil Mikuláš do posilovny a rozdával Mimoně. Vánoce jsou online hlavně v Brně. Sněžilo na horách i na hradě. Pavlínka si fotila své palečky. Amazon začne prodávat bez placení. Facebook Year In Review 2016. Tolik to nejzásadnější z rubriky nejpoužívanější hashtagy uplynulého týdne.   

#mikulas #mikuláš

Začátkem minulého týdne navštívila české domácnosti taková divná trojice. Jeden neoholenej, druhej neumytej a třetí vymydlenej. Chtěli od nás slyšet básničky a písničky, za což nadělovali od brambor až po Mimoně. Někteří Mikuláši to však měli v paži a raději než strašit děti, se rozhodli zajít do posilovny a dát si do těla.

mikulas_petrribal

mukulas_katy_has

#vanoce #snow #brnenskevanoce

Svíčky na adventních věncích nám ubývají nekontrolovatelnou rychlostí. Na horách už napadl první sníh a děla zasněžují, seč jim elektřina stačí. Na náměstích jsou vánoční trhy v plném proudu a Brně, jak jinak, než s turbomoštem. Co se týká hashtagů, tak si město Brno počíná tento rok opět skvěle. Na hlavním Náměstí Svobody, na velké obrazovce, sdílí všechny fotky s hashtagem #brnenskevanoce a krásně tak navozuje vánoční atmosféru. Brno je fakt IN.

brnenskevanoce-vanocni-salina-brno_today

brnenskevanoce-ninaklenovits

#forejt #forejtgate

Vánoce dorazily i na Pražský hrad. Začalo se tam sněžit ve velkém, až z toho padaly hlavy přes Jelení příkop. Kauza, která zahýbala médii minulý týden, je vlastně natolik ze všech stran pokroucená, že už nikdo neví, čemu věřit. No a to bylo asi cílem. Jsou Vánoce, tak hlavně, že sněží.

#yearinreview2016

Facebook se s hashtagy moc nekamarádí, ale před Vánoci s nimi pracuje v rámci své kampaně Year In Review. Většině z vás už se přehlídka vašeho obsahu za poslední rok na osobním profilu ukázala, ale kdyby ne, tak stačí kliknout na link výše. Rekapitulace vyvolává emoce, se kterými Facebook umí krásně pracovat. Tak příjemnou zábavu, smích či pláč.

yearinreview2016-facebook

#AmazonGo

Amazon je prostě „world’s most & advanced“. Minulý týden představil svůj nový koncept nakupování s názvem Amazon GO. Jedná se o novou vizi nakupování, která přesahuje z online do offline. Umožní zákazníkům nakupovat bez front, bez placení a bez pokladních. Co na to říkáte? Líbí se vám tato představa?

#############################################

Komerční #hashtag 49. Týdne

#neporucimtomu #zoot

Zootu jsou posedlí svojí fashion posedlostí a na tom postavili krásnou předvánoční kampaň. Za hashtag redakci TyInternety chválíme. Vyzývají své neposedné zákazníky, aby svoji posedlost vyfotili a sdíleli na Facebooku nebo Instagramu s hashtagem #neporucimtomu. Marketingová ředitelka Zootu Pavlína Louženská dokonce pro popularitu kampaně obětovala své palečky, které jsou zvěčněny na hlavním vizuálu celé kampaně.

neporucimtomu-zoot-louzenska

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 50. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook nepředstaví pro Android operační systém, ale home screen aplikaci

Oznámení, které si Facebook schovává na tento čtvrtek, nabralo zase o něco přesnější obrysy. Nepůjde o celý operační systém, ale o speciální aplikaci, která přebere funkci domovské obrazovky. Aplikace bude sice automaticky přednahrána na jednom z připravovaných telefonů HTC, bude ale přes Google Play volně dostupná i pro všechny ostatní.
Přečtěte si více

Jak si vede 59 největších sociálních sítí

Oblíbenost desítek sociálních sítí analyzovala ve své studii agentura Ignite Social Media. Jsou mezi nimi tradiční sítě jako Facebook či Twitter, méně tradiční jako DailyMotion a Hi5, nové jako je Google+ či Pinterest i sítě mnohem méně známé. Hlavní zjištění jsou přehledně shrnuta v infografice.