Nejpoužívanější #hashtagy 48. týdne

Nejpouzivanejsi hashtagy 48 tydne

Krůta, samá krůta, krůta kam se podíváš. Ne, nebojte se. I když byl 48. týden posledním listopadovým týdnem, který je populární díky oslavám Dne díkůvzdání, tak výhradně o krůtách se nepostovalo. Psalo se také o nakupování a kočičkách. Ještě že to zachránily konference Marketing festival a Data fesťák, jinak bychom asi propadli listopadové depresi.

#mktfest

Již třetím rokem se moravská metropole ležící na soutoku řek Svratky a Svitavy ujala pořádání jedné z největších českých marketingových konferencí. Každoročně se jedná o velkou událost, kde se můžete setkat s největšími českými a světovými influencery ze světa marketingu. A to by také nebyli marketéři, kdyby kolem sebe neuměli udělat „haló“. Není tedy náhodou, že se #mktfest dostal na špičku.

Marketing festival Pavel Ungr

#blackfriday

Black Friday – černý pátek – je každoroční oslava pro všechny shopaholiky. Tento nákupní svátek, na který se tento rok české obchodní řetězce a e-shopy dobře připravily, k nám přišel jak jinak, než z USA, podobně jako Haloween. Ve spojených státech má černý pátek návaznost na Den díkuvzdání. Každý správný Američan se ve čtvrtek přejí nadívaného krocana a v pátek to jde vyběhat do shopping mallu. My sice v Čechách Den díkuvzdání neslavíme, ale na pivo, na večírek a na nákupy si vždy čas najdeme. No nekupte to, když je na tom taková „sleva“.

black friday tinuskovie

#datafestak

Data fesťák je krásný příklad konference, která se dělá srdcem a s nadšením. Publikum se tak organizátorům vždy odvděčí spontánní podporou formou velkého množství Tweetů a postů na sociálních sítích. Data fesťák je akce pro data analytiky, podnikatele i úplné datové začátečníky. A dozvíte se všechno, na co jste se báli zeptat.

#turkey a #thanksgiving

Ať už cizinci slavili Den díkůvzdání v Čechách, nebo Češi slavili #Thanksgiving day v zahraničí, poslední listopadový čtvrtek to vřelo oslavami. Hitem v jídelníčku byla – jak jinak – dobře propečená #turkey.

thankysgivingday turkey dominikafarska

friends-monica-turkey

#brusselslockdown

Hashtag #brusselslockdown se začal šířit na sociálních sítích následně po protiteroristických opatřeních v Bruselu. Belgičané šířením vtipných fotek roztomilých kočiček bojovali proti místní pochmurné náladě. Zaujali nás natolik, že jsme jejich mazlíčkům věnovali celý kočičí článek. Uznejte sami, člověk se diví, co dokáže takový nudící se Belgičan zavřený doma vyprodukovat za kreativní koláže.

To byly ty největší hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 49. týdne se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát zase my.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Změna. Placené příspěvky si na Facebooku najdou i nefanoušky

Pokles akcií Facebooku po vstupu na burzu bude podle všeho mít vliv i na koncové uživatele. Ve snaze zvrátit nedůvěru investorů Facebook přichází se stále novými reklamními formáty, s nimiž se postupně odchyluje od své původní neagresivní strategie. Nejnovějším krokem je testování možnosti zaplatit si za šíření příspěvků i mezi nefanoušky.