Nejpoužívanější #hashtagy 48. týdne

nejpouzivanejsi-hashtagy-48-tydne

Byl to ten slavný den, kdy k nám byla zavedena EET. Tiskly se účtenky, lítali Zlatí slavíci a leskla se Křišťálovka. Black Friday nahradil Cyber Monday následován Giving Tuesday. Vánoce jsou tu a Santa v osvětleném kamionu začal rozvážet Ježíška do jesliček. Tolik to nejzásadnější z rubriky nejpoužívanější hashtagy minulého týdne.   

#vanoce #christmas #christmasiscoming #xmas

Vánoční šílenství je tu po roce zas. Ještě jsme si ani nestačili vyklepat písek z plavek a už nám napadnul první sníh. Bez rukavic nevystrčíme ze dveří ani nos. Blikající světýlka všude kam se podíváme. Snídáme a večeříme ve tmě, obědváme v mlze. Panika, jestli nám dárky z e-shopů stihnou doručit včas. Ještě, že alespoň ten Santa stihne včas osvětleným kamionem Coca Cola přivézt Ježíška do jesliček.

christmas_praguestagirl

#cybermonday

Skončil #blackfriday a volně se přelil do #cybermonday. Na utrácení peněz není nic špatného, když je dáváte na dobrou věc. Nezapomínejte tedy, že nejen v rámci #cybermonday můžete podpořit různé neziskové organizace. Potřebujete-li poradit, tak mrkněte třeba na Nadaci Terezy Maxové.

#zlatyslavik #kristalovka

Zlatý slavík byl tento rok poněkud kontroverznější a i týden po vyhlášení vítězů čeřila vody českých sociálních sítí kauza Radka z Gipsy.cz a Ortelu.

Jen co zalítl Zlatý slavík do své budky, objevila se #kristalovka. Vyhlášení vítězů 11. ročníku českého internetu Křišťálová lupa. #sledujuDVTV vyhrálo, co mohlo, a my gratulujeme.

#givingtuesdaycz #givingtuesday

Jak jsme vás již informovali, minulé úterý bylo speciální. Česká republika se poprvé zapojila do celosvětového projektu Giving Tuesday.cz dne darování a dobrovolnictví. Obdarovávali nejen slavné či neslavné osobnosti, ale i firmy. Projektu držíme palce a věříme, že příští ročník bude zase o něco úspěšnější.

#eet #uctenka

„Byl to ten slavný den, kdy k nám byl zaveden #eet“. Ve čtvrtek 1. prosince se začaly vydávat první účtenky, hlásit první bonzáci a Andrej Babiš dal hlavu na špalek. Malí a střední podnikatelé včetně restauratérů se roztancovali v rytmu valčíku i včetně zástupců nedaleké posádky pod vedením poručíka Vosádky.

#############################################

Komerční #hashtag 48. týdne

#cocacola #tastethefeeling  #pojdmejistspolecne

Coca Cola si pro vás připravila výukovou vánoční kampaň na téma pečení perníčků. V podstatě vás nabádá, abyste u pečení místo teplého bylinkového čaje s medem pili vychlazenou Coca Colu. Inu, proti gustu žádný dišputát. Každopádně na zdraví.

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 49. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Diskuze k článku