Nejpoužívanější #hashtagy 47. týdne

Nejpouzivanejsi hashtagy 47 tydne

Listopad, to je prostě jeden z nejdivočejších měsíců v roce. Během něj se dějí věci. Všechny větší teroristické akce jsou snad již za námi a teď se jen doma přetlačovat o Albertov. Výčet těch nejzajímavějších událostí vám jako každý týden přinášíme za pomoci monitoringu sociálních sítí a hashtagů. Tento týden se dočtete o Justinovi na MTV Stars, Zemanovi na Albertově a tenistkách na Fed Cupu. 

#mtvstars

Hlasování MTV Stars 2015 o nejlepší hudební pop star je opět tu a naTwitteru se budeme stále častěji setkávat s hashtagem #mtvstars. Hlasování začalo 14. listopadu a končí 15. prosince. Chcete-li hlasovat, jednoduše tweetněte hashtag #MTVStars a za něj umístěte jméno soutěžícího.
Příklad: #MTVSTARS JUSTIN BIEBER

mtvstars Justin
Seznam vybraných TOP 50 soutěžících najdete zde. Na tomto odkazu můžete sledovat v přímém přenosu, jak se hodnocení soutěžících mění. Justina máme v tuto chvíli až na 15. místě, tak jsme zvědavi, jak na tuto zprávu zareagují české fanynky.

Jen tak pro zajímavost jsme si udělali analýzu česko – slovenských výsledků #MTVStars za první týden hlasování. Výsledky jsou průběžné a od světových se hodně liší, lépe však vyjadřují oblíbenost jednotlivých interpretů v Čechách a na Slovensku.

Za necelý měsíc si v článku Nejpoužívanější #hashtagy 50. týdne exkluzivně vyhodnotíme finální výsledky pro ČR a SK. Tak se těšte.


1             5 SECONDS OF SUMMER
2             ONE DIRECTION
3             LADY GAGA
4             JUSTIN BIEBER
5             LITTLE MIX
6             ARIANA GRANDE
7             DEMI LOVATO
8             FIFTH HARMONY
9             MILEY CYRUS
10           KATY PERRY
11           TAYLOR SWIFT
12           NICK JONAS
13           SELENA GOMEZ
14           BRITNEY SPEARS
15           BRUNO MARS
16           LANA DEL REY
17           ELLIE GOULDING
18           DRAKE
19           ADELE
20           NICKI MINAJ


 

#17listopad a #albertov

My Češi prostě děláme věci jinak. Svátek 17. listopadu slavíme opravdově až 22. listopadu. Místo toho, abychom vzpomínali s naším zvoleným prezidentem, tak proti němu protestujeme. Tak či onak, hashtagy #17listopad a #albertov byly v minulém týdnu hned po #mtvstars nejzmiňovanějšími a nejemotivnějšími v komunikaci na sociálních sítích.

17 listopad Albertov

#zeman

Co k tomuto 4. nejpoužívanějšímu hashtagu týdne dodat? Snad jen to, že málokdo na sociálních sklízí tolik smutníků, jako hashtag #zeman:
:-(
:(
:D
:/
:-D

00 At zije Zeman ale jinde barbora polakova

01 Zeman soudejir

02 Zeman respektcz

03 Zeman ondrejkopecky

04 Zeman michalkovaanet

#kristalovka

V minulém týdnu se nám uskutečnila každoroční soutěž Křišťálová Lupa 2015. Jednalo se již o 10. ročník. Vzhledem k tomu, že cílem soutěže je ocenit ty nejlepší internetové počiny předešlého roku, dalo se očekávat, že se rozvíří komunikace na sociálních sítích právě tento hashtag.

Nás taky zajímala, takže na její výsledky se můžete podívat tady. A máme radost, že ocenění získal i startup Skypicker, o kterém jsme Vás informovali v rozhovoru s jeho finanční ředitelkou Lucií Brešovou.

Kristalova llupa 2015 - marketaburleova

#fedcupfinal

V O2 aréně se nám odehrálo finále FED CUPU 2015, ve kterém se proti českému týmu postavila děvčata z Ruska. Pro ty, co neví, Fed Cup je celosvětová soutěž ženských národních tenisových týmů. Radost českých fanoušků gradovala vítězstvím našich tenistek a s hashtagem #fedcupfinal se následně oslavovalo i na sociálních sítích.

Fed Cup 2015 kristyy51

To byly ty největší hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 48. týdne se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.

Jo a tomu Justinovi také nezapomínejte posílat hlasy, aby nebyl smutný, že nevyhrál žádnou z MTV cen.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

První světová válka na Facebooku očima francouzského vojáka

Jedenáct měsíců od zavraždění Františka Ferdinanda d'Este, tedy prvních deset měsíců první světové války, to je období, které pokrývala nedávná facebooková kampaň válečného muzea z pařížského Meaux. Kromě 55 tisíc Like kampaň přinesla sice fiktivní, ale přesto velmi silný příběh řadového francouzského vojáka.
Přečtěte si více

Bílý dům s humorem odmítl petici za stavbu Hvězdy smrti

Už mnohokrát jsme viděli, že když se internetoví vtipálkové spojí, dokáží rozhýbat nejednu velkou korporaci. Tentokrát přiměli k akci Bílý dům online peticí věnovanou tomu, aby se Spojené státy zabývaly stavbou Hvězdy smrti, notoricky známé z Hvězdných válek. A odpověď zaslouží velkou poklonu.