Nejpoužívanější #hashtagy 45. týdne

Předposlední měsíc roku 2015 odstartoval 45. týdnem. Jednoduše řečeno – začal měsíc „listů pád“ a na sociálních sítích nám během tohoto týdne napadalo pár zajímavých hashtagů. Hodně to vřelo kolem konferencí, které se zaručenou pravidelností plní sociální sítě zajímavými příspěvky. Holt online generace. O něco horší to bylo s generací, která navštívila koncert Madonny. Podle ohlasů byl ale skvělý, takže návštěvníci nejspíš jednoduše víc poslouchali a méně postovali. Jako za starých časů…

#madonna

Yo Yo Yo, Like a virgin – Tak asi v tomto duchu se nesl sobotní koncert Madonny. Co návštěvník, to chytrý telefon, to fotka či video na památku. Jen s tím hashtagem #madonna to bylo trošku slabší. Na číslech je vidět, že jsou Češi v používání hastagů zatím ještě „virgin“. Snad je třeba jeden z našich týdenních reportů Nejpoužívanější #hashtagy motivuje k akci. A pokud si nejsou jistí, jak je správně, není nic jednoduššího než si o tom něco přečíst.

Madonna Praha 2015

#movember

Měsíc Movember je tu a knírači vyrazili do ulic podporovat Movember Foundation CZ
Pro ty, co ještě nezaregistrovali, o co jde = přečíst, fotit, postovat kníry s hashtagem #movember a finančně podporovat nadaci. Je na čase pomáhat mužům, aby žili šťastnější, zdravější a delší život.

movember cz 2015 Prince

Konference #engage2015 #goreactive #websummit #openalt

Jak jsme již zmínili, první listopadový týden byl prošpikovaný konferencemi. Na začátku týdne začali SocialBakers se svým #engage2015 v New Yorku, k nim se připojil Bratislavský Ractive 2015 pod hashtagem #goreactive, pokračoval #websummit v Dublinu a týden zakončila Linuxácká konference #openalt z Brna. Co se týká počtu postování, tak to česká konference OpenAlt všem natřela. Holt doma je doma.

Konference Openalt 2015 Brno

#popvinyl

Jak se říká, „dítě je v každém z nás“. Nebo také: „kdo si hraje, nezlobí“. No, ať je to tak, či onak, vinylové figurky nejsou žádnou novinkou a mít doma pár unikátních kousků na hraní nikomu neuškodí. Do našich hashtag trendů se tento týden dostaly tzv. #popvinyl toys.

popvinyl toys

#CoC15

Drsní čeští sportovní fanoušci, kteří v minulých týdnech hahstagovali o rugby a závodech Formule 1, nám v listopadu poněkud změkli. Emoce zalily jejich profily na sociálních sítích a plní dojetí hahstagovali o krasobruslení. Přesněji tedy o závodech Grand Prix Cup of China.

cup of china krasobrusleni

Co dodat na závěr. Používejte hahstagy, nebojte se používat i ty české. My je na oplátku budeme pravidelně sledovat. Každou středu od nás dostanete report, jaký #hashtag frčí v oblasti společenských akcí, sportovních událostí a vůbec dění všehomíra.

K výběru nejzajímavějších hashtagů jsme každý den procházeli obrazeni.cz a klaboseni.cz, ta nejčastější hesla jsme pak vyhodnotili na konci týdne. V našem přehledu nepočítejte s klasickými hashtagy, jako jsou #love nebo třeba #girls – abychom získali zajímavější přehled o aktuálním dění na sociálních sítích, tato hesla jsme odfiltrovali. 

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Zabijte mě!

Nejhorší na vybírání memů každý týden nejsou ty hodiny strávené online probíráním kravin a blbostí. Nejhorší je každý týden vymyslet, co mají ty nesmysly alespoň trochu společného. Sex má svoje místo předplacené na věčnost, zvířátka taky, utahování si z náboženství taky, u nás je stálým hostem i prezident. Tenhle týden je prostě bez speciálních událostí, i tak je to ale samozřejmě docela legrace, že jo..