Nejpoužívanější #hashtagy 45. týdne

Trump si získal prezidentské volby i opravdu hodně prostoru na sociálních sítích. Justin Bieber vyprodal vydýchanou O2 arénu. Rozloučili jsme se s Leonardem Cohenem a pár lidí zvedlo oči od počítačů směrem k oknu a zjistilo, že je zima. Tak je zas upřeli do monitorů a zanadávali si na to. Tolik to nejzásadnější z rubriky nejpoužívanější hashtagy minulého týdne.  

#Trump #Election2016 #ElectionDay ElectionNight #Elections2016

Američanům se minulý týden povedl kousek, který je nám z našich končin poněkud povědomý z roku 2013. Do Bílého domu si zvolili podle amerických médií chronického lháře, hulváta a rasistu. Zatím tamní kavárna protestuje, ale je jí to asi tak platné, jako červené karty pro Zemana. Tak schválně, jestli si taky pořídí online odpočet – věděli jste, že když do Google.cz zadáte Prezident Zeman období, vyjedou jako první stránky s počítáním zkracujícího se prezidentského období?

#cesko2016

Česko – Jak jsme na tom 2016 – takový je název druhého ročníku veřejné konference, která se uskutečnila minulý čtvrtek ve Veletržním paláci. Jejím cílem je udělat Česko lepším. Vystoupila zde spousta zajímavých lidí. Nemá ale smysl je jmenovat, máme záznam. Lepší?

cesko2016

#JustinBieber #purposetour #purposetourprague

Když do Prahy přijede koncertovat Justin Bieber, vmžiku se z přeplněné O2 arény ztrácí O2 a mění se díky atmosféře spíše na O3. Justin divačkám kromě zpěvu zahrál i na bicí a kytaru. Žádné excesy typu odcházení z pódia či zvracení na něm se tentokrát nekonaly. Asi byl moc unavený po předchozím koncertě v Krakówě. I tak se nám do hashtagů dostal.

purposetourprague-justin-bieber_em_kaa_

https://twitter.com/JustinTourUpd/status/797491145395814401

#leonardcohen #leonardcohenrip #cohen

Ve věku 82 let v pondělí naposledy vydechl kanadský písničkář Leonard Cohen. Zemřel pokojně ve svém domě v Los Angeles po boku svých dvou dětí a vnoučete. Jeho fanoušci po celém světě svůj zármutek vyjadřovali na sociálních sítích po celý týden. Hallelujah, ještě, že měli jak.

https://www.youtube.com/watch?v=IEVow6kr5nI

#zimajakvrusku #zimajakvprdeli #zimajakvriti

Uživatelé hashtagů na sociálních sítích často reagují na výkyvy počasí, a jak je vidět, pro jasná slovíčka nejdou daleko. Minulý týden se udělalo opravdu chladno a bylo tedy o čem postovat. A s tak krásnými česko-slovenskými hashtagy. Také už jste podobný post vypublikovali?

zimajakvriti_hody586

zimajakvrusku-martiniel2

#############################################

Komerční #hashtag 45. týdne

#safetypin

Už jsme se zmínili, že lidé v Americe na nesouhlas s výsledky prezidentských voleb vyšli do ulic a začali protestovat. Názory nedávají na odiv jen pouličními akcemi, ale i ve svém blízkém okolí. Na oblečení začali nosit safety pin –  protestní spínací špendlík. V módě je i na sociálních sítích.

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 46. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook od A do Z. Lekce sedmá: Aplikace za hranicemi Facebooku

Facebook nejsou jenom stránky, je to také neuvěřitelně silná platforma pro aplikace všeho druhu. V pořadí již třetí článek na téma aplikací berte jako snahu představit nástroje Facebook Connect a Open Graph jako relativně snadně uchopitelný a mocný nástroj pro marketéry (nikoliv jako technický návod na implementaci do webu).
Přečtěte si více

Infografika: Jak na nejdůležitější sociální sítě

Staráte-li se o sociální média ve firmě, hodí se mít k ruce přehledný seznam základních pravidel, jak postupovat a co naopak nedělat. Právě takovým seznamem je i infografika od Toll Free Forwarding. Poradí nejen jak na Facebook, ale také na Twitter, Google Plus, Instagram, LinkedIn a Pinterest.