Nejpoužívanější #hashtagy 44. týdne

Říjen se blížil ke konci a není náhodou, že hashtagy #autumn a #halloween společně vévodily postování z více jak 60 %. Oproti minulému týdnu se sportovní fanoušci po skvělém finálovém zápasu v rugby přesunuli na rychlý okruh F1 a psali a fotili o #usgp. Prohlédněte si 5 nejvýznamnějších hashtagů, které ve 44. týdnu hýbaly českými sociálními sítěmi.
Nejpoužívanější hashtagy 44 tydne

Říjen se blížil ke konci a není náhodou, že hashtagy #autumn a #halloween společně vévodily postování z více jak 60 %. Oproti minulému týdnu se sportovní fanoušci po skvělém finálovém zápasu v rugby přesunuli na rychlý okruh F1 a psali a fotili o #usgp. Prohlédněte si 5 nejvýznamnějších hashtagů, které ve 44. týdnu hýbaly českými sociálními sítěmi. 

#autumn

Nádherně barevné a slunečné podzimní víkendy vygenerovaly díky podzimním procházkám velké množství příspěvků a fotek. Některá jsou přímo umělecká díla, jiná zas působí melancholicky. Důležité však je, že se uživatelé bavili a sdíleli své štěstí s okolím.

01 praguestagram02 teturo_

 

#halloween

Kdo by se rád nebál? Nebo ještě lépe, kdo by rád nepostrašil druhé? Vymódit se jako strašák je prostě velká zábava nejen za velkou louží, ale i na českých večírcích. Jen škoda, že jsme měli plnou hlavu #happyhalloween a málo jsme sdíleli emoce z hezkého, i když trošku smutného svátku za zesnulé #dusicky. Odpovídajícím způsobem to vystihnul Patrik Hezucký s Leošem Marešem ve Zpátky do minulosti.

03 Zpatky do minulosti

 

https://instagram.com/p/9jq9QHj2dD/

#party

Co k tomu dodat? Prostě jen party, party, party. A to ještě nezačaly vánoční večírky.
Jo a malá rada pro ty, kteří používají Twitter a potřebují zjistit, na jaký večírek má smysl zajít: „Zadejte do vyhledávacího pole na Twitter mobilní aplikaci hashtag #party a vyfiltrujte si Lidé, které sledujete a Ve vašem okolí.“ Sami si tak uděláte nejlepší představu, jestli to na večírku frčí.

05 InstaPrague

#zeman

28. října slavila Česká republika svůj vznik a ze všech těch oficiálních projevů jsme z toho měli málem všichni únik. Zpěvák Xindl X to naštěstí zachránil a jako vždy pobavil.

#usgp

Velká cena Mexika sice nepatřila mezi nejdramatičtější závody sezony F1, ale i přesto se jednalo o výjimečný závod. Nico Rosberg porazil v krásném souboji již jistého mistra světa Lewise Hamiltona, což vzbudilo na sociálních sítích emoce. Fotilo se a postovalo o 106.

04 Raddie

Pokud během následujícího – tedy 45. týdne – zaznamenáte nějaký zajímavý #hashtag, který by nám mohl případně uniknout, neváhejte a napište jej do komentáře. Rádi jej prohledáme a budeme se o něm snažit napsat něco vtipného. Pokud se chcete jen bavit čtením, těšte se na další várku hashtagů opět další středu.

 

K výběru nejzajímavějších hashtagů jsme každý den procházeli obrazeni.cz a klaboseni.cz, ta nejčastější hesla jsme pak vyhodnotili na konci týdne. V našem přehledu nepočítejte s klasickými hashtagy, jako jsou #love nebo třeba #girls – abychom získali zajímavější přehled o aktuálním dění na sociálních sítích, tato hesla jsme odfiltrovali. 

Total
0
Shares
Další články