Nejpoužívanější #hashtagy 44. týdne

Říjen se blížil ke konci a není náhodou, že hashtagy #autumn a #halloween společně vévodily postování z více jak 60 %. Oproti minulému týdnu se sportovní fanoušci po skvělém finálovém zápasu v rugby přesunuli na rychlý okruh F1 a psali a fotili o #usgp. Prohlédněte si 5 nejvýznamnějších hashtagů, které ve 44. týdnu hýbaly českými sociálními sítěmi.
Nejpoužívanější hashtagy 44 tydne

Říjen se blížil ke konci a není náhodou, že hashtagy #autumn a #halloween společně vévodily postování z více jak 60 %. Oproti minulému týdnu se sportovní fanoušci po skvělém finálovém zápasu v rugby přesunuli na rychlý okruh F1 a psali a fotili o #usgp. Prohlédněte si 5 nejvýznamnějších hashtagů, které ve 44. týdnu hýbaly českými sociálními sítěmi. 

#autumn

Nádherně barevné a slunečné podzimní víkendy vygenerovaly díky podzimním procházkám velké množství příspěvků a fotek. Některá jsou přímo umělecká díla, jiná zas působí melancholicky. Důležité však je, že se uživatelé bavili a sdíleli své štěstí s okolím.

01 praguestagram02 teturo_

 

#halloween

Kdo by se rád nebál? Nebo ještě lépe, kdo by rád nepostrašil druhé? Vymódit se jako strašák je prostě velká zábava nejen za velkou louží, ale i na českých večírcích. Jen škoda, že jsme měli plnou hlavu #happyhalloween a málo jsme sdíleli emoce z hezkého, i když trošku smutného svátku za zesnulé #dusicky. Odpovídajícím způsobem to vystihnul Patrik Hezucký s Leošem Marešem ve Zpátky do minulosti.

03 Zpatky do minulosti

 

https://instagram.com/p/9jq9QHj2dD/

#party

Co k tomu dodat? Prostě jen party, party, party. A to ještě nezačaly vánoční večírky.
Jo a malá rada pro ty, kteří používají Twitter a potřebují zjistit, na jaký večírek má smysl zajít: „Zadejte do vyhledávacího pole na Twitter mobilní aplikaci hashtag #party a vyfiltrujte si Lidé, které sledujete a Ve vašem okolí.“ Sami si tak uděláte nejlepší představu, jestli to na večírku frčí.

05 InstaPrague

#zeman

28. října slavila Česká republika svůj vznik a ze všech těch oficiálních projevů jsme z toho měli málem všichni únik. Zpěvák Xindl X to naštěstí zachránil a jako vždy pobavil.

#usgp

Velká cena Mexika sice nepatřila mezi nejdramatičtější závody sezony F1, ale i přesto se jednalo o výjimečný závod. Nico Rosberg porazil v krásném souboji již jistého mistra světa Lewise Hamiltona, což vzbudilo na sociálních sítích emoce. Fotilo se a postovalo o 106.

04 Raddie

Pokud během následujícího – tedy 45. týdne – zaznamenáte nějaký zajímavý #hashtag, který by nám mohl případně uniknout, neváhejte a napište jej do komentáře. Rádi jej prohledáme a budeme se o něm snažit napsat něco vtipného. Pokud se chcete jen bavit čtením, těšte se na další várku hashtagů opět další středu.

 

K výběru nejzajímavějších hashtagů jsme každý den procházeli obrazeni.cz a klaboseni.cz, ta nejčastější hesla jsme pak vyhodnotili na konci týdne. V našem přehledu nepočítejte s klasickými hashtagy, jako jsou #love nebo třeba #girls – abychom získali zajímavější přehled o aktuálním dění na sociálních sítích, tato hesla jsme odfiltrovali. 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Zuckerberg dal první rozhovor od vstupu na burzu. Co odhalil?

Včera ve večerních hodinách našeho času zpovídal na právě probíhající konferenci Disrupt šéfa Facebooku Marka Zuckerberga zakladatel TechCrunche a jeho bývalý šéfredaktor Michael Arrington. Mluvilo se o vývoji cen akcií, o mobilním prostředí, o vyhledávání, plánech do budoucna i chybách, kterých se společnost dopustila.
Přečtěte si více

Světu už vévodí jen pět sociálních sítí, Facebook vede ve 127 zemích

Jak Facebook pokračuje ve svém tažení za světovou nadvládou, lokální konkurence menších sociálních sítí se snižuje. Od roku 2009, kdy Vincenzo Cosenza začal publikovat mapu dominantních sociálních sítí ve světě, se počet sítí, které v některé zemi byly nejsilnější, snížil ze 17 na pouhých pět. Jediným, kdo na jejich úkor posiloval, je přitom právě Facebook.