Nejpoužívanější #hashtagy 43. týdne

Bez hashtagů nelze žít. Jenže musíte vybírat ty správné. Netápejte, našli jsme je za vás. Jaký nejvíc frčel, a který má smysl sledovat? Prohlédněte si 5 nejvýznamnějších hashtagů, které ve 43. týdnu hýbaly českými sociálními sítěmi.
43 tyden hashtag 2015

Bez hashtagů nelze žít. Jenže musíte vybírat ty správné. Netápejte, našli jsme je za vás. Jaký nejvíc frčel, a který má smysl sledovat? Prohlédněte si 5 nejvýznamnějších hashtagů, které ve 43. týdnu hýbaly českými sociálními sítěmi.

#rwc2015

Zatímco se statní chlapci na světovém poháru v rugby v Anglii přetlačují, seč jim síly stačí, na českých sociálních sítích hashtag #rwc2015 působí rozruch a velký zájem. Kdo se v Anglii na stadionu objeví, fotí selfíčka. Ti, co Rugby World Cup 2015 sledují jen v televizi, tak se vyfotí minimálně před televizí. Oficiální hashtag, pod kterým můžete sledovat online dění, je #wedealinreal. Pohár nám ještě nekončí, tak uvidíme, jestli popularita nebude upadat.
https://instagram.com/p/8qkWwntzuX/
https://instagram.com/p/9CIpYXAxDq/

#backtothefuture

21. října- to byl ten slavný den, kdy se “Marty” McFly a šílený doktor Brown ve filmu Návrat do budoucnosti dostali do roku 2015 a objevili tam samé zajímavosti. Milovníci science fiction tento den očekávali a následně porovnávali. Hodně táhlo objevení hoverboardu, ale to se zatím nikomu reálně nepodařilo. Skvělé srovnání uvidíte v Jimmyho Kimmel show.

https://instagram.com/p/9JKAohDfve/

#shopcampcz

Začátek 43. týden roku 2015 byl ještě ve znamení velké víkendové online marketingové akce ShopCamp, o které jsem vás již informovali. O akci se hodně komunikovalo pod hashtagem #shopcampcz a skvělá nálada se přesunula až do brzkých pondělních hodin.

#autumn

Pro ty méně vnímavé, kteří ještě nezaregistrovali: “Je tu podzim”. Tedy v hashtag hantýrce #autumn. Je vidět, že britská angličtina je v ČR více zakořeněná, protože americký hashtag #fall používáme při tagování 3x méně a krásné české slovo #podzim dokonce 9x méně. Holt, chceme být prostě světoví.

#designblok

A ke konci 43. týdne nesmíme zapomenout na často zmiňovaný hashtag #designblok, který nasbíral spousty lajků, srdíček i sledování. Šlo prostě o design, módu a krásu, a to vždycky táhne. Jak reálné návštěvníky, tak online uživatele.

 

K výběru nejzajímavějších hashtagů jsme každý den procházeli obrazeni.cz a klaboseni.cz, ta nejčastější hesla jsme pak vyhodnotili na konci týdne. V našem přehledu nepočítejte s klasickými hashtagy, jako jsou #love nebo třeba #girls – abychom získali zajímavější přehled o aktuálním dění na sociálních sítích, tato hesla jsme odfiltrovali. 

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Tumblr chce letos vydělat 100 milionů, na Googlu je hledanější než “blog”

Mikroblog, nebo blog? Podle vyhledávání na Googlu se zdá, že mikroblog. Na počet hledání byl dotaz "blog" po mnoha letech pokořen slovem "tumblr". Pokud byste nevěděli, jde o název aktuálně velmi rychle rostoucí mikroblogovací platformy, která se čerstvě dostala mezi deset nejnavštěvovanějších stránek na americkém internetu a letos chce být v zisku.