Nejpoužívanější #hashtagy 42. týdne

nejpouzivanejsi-hashtagy-42-tydne

Minulý týden nás navštívil Dalajláma. Chtěl předat jen myšlenku, že to v životě chce více soucitu a lásky. To ale nějak uniklo našim politikům a zachovali se po svém. Ostrava se stala mekkou digitálních marketingových specialistů. V Pragovce se slavila Teniskology. Chodilo se po procházkách a fotily se dýně. Tolik nejpoužívanější hashtagy minulého týdne.   

#DalaiLama #Forum2000

Prahu poctil svojí návštěvou tibetský duchovní vůdce dalajláma. V rámci konference Forum 2000 řekl, že je třeba, aby lidé ukazovali víc soucitu a lásky.

Podle dalajlámy je láska a soucit lidská přirozenost. “V době narození a v prvních letech života je naší dominantní emocí láska,” řekl. Nenávisti a hněvu se člověk podle něj naučí teprve později. Tak lepší pozdě, než-li vůbec, že.

#mktfest #mktfest2016  #eshopista

Ke konci týdne byla Ostrava mekkou digitálních marketingových specialistů. Společně zaplnili vítkovický areál a sál Gong a poslechli si přednášky a workshopy těch největší specialistů na témata týkající se PPC, Dat, CRO, SEO, Customer Experience, Automatizaci i Programmatics.

mktfestival_filipkostalek

#teniskology

Obsazování hal bylo zřejmě v kurzu. V pražské Pragovce se sešli všichni vyznavači neposedných tenisek, aby je Yemi pobavil svým skvělým interaktivním programem. Podrobnější report z této akce pro vás připravujeme. Jen stojí za zmínku, že hashtag #teniskology byl co do počtu vůbec nejpoužívanější 42. týdne.

https://www.youtube.com/watch?v=c7dhwD4LhaI

#autumn

Stromy se nám krásně podzimně vybarvily. Počasí ještě není tak chladné, že bychom si nemohli užívat procházky v přírodě. Ranní mlhy dokreslují strašidelnou halloweenskou náladu. Dýně zdobí naše okolí na každém kroku. Ideální období na focení a sdílení s hashtagem #autumn.

autumn_honzaoriginal

autumn_zrzava_tereza

#brady #zeman

Není asi nikdo, kdo by v médiích nezaznamenal nechutnou politickou taškařici na téma Jiří Brady vs. Miloš Zeman. Nám se na sociálních sítích podařilo najít skvělý Tweet, který celé dění nádherně vystihuje.

#############################################

Komerční #hashtag 42. týdne

#magentovasit

T-Mobile připravil na Yemiho event #Teniskology speciální interaktivní instalaci Magentová síť (čti magenta = s magnetem to nemá nic společného). Ta sloužila jako umělecký artefakt, tak i jako středobod marketingových aktivit operátora na tomto veletrhu tenisek.

T-Mobile věřil, že si jejich #MagentovaSit najde skrze influencery cestu k minimálně stejnému počtu lidí jako předchozí projekty, jakými byla expedice na Sněžku nebo aktivity na Rock for People. A tak se dost zasnažil. Na #Teniskology mohli návštěvníci v rámci #MagentovaSit využít třeba Instagramovou tiskárnu Printka, nebo soutěžit o ceny z nového e-shopu Lovemagenta.com.

Posuďte sami, jestli se to povedlo.

magnetovasit

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 43. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Video: Když se kluk z Facebooku zamiluje do holky z Twitteru

Ne náhodou se tomuto videu na internetu přezdívá "Twitbook proposal". Jon Park a Genevieve Wong se v posledních dnech stali miláčky příznivců obou sociálních sítí a důkazem, že k jejich vzájemnému propojení nemusí sloužit jen automatické repostování a různá tlačítka.