Nejpoužívanější #hashtagy 41. týdne

nejpouzivanejsi-hashtagy-41-tydne_2

Minulý týden reagovali Pražané na světlo a většina z nich se sešla na Signal festivalu. Účast byla větší jak u krajských a senátních voleb 2016. Udělovaly se Nobelovy ceny a jednu z nich získal Bob. Marketéři se shodli, že nejlepším komunikačním kanálem budoucnosti bude videoreklama. Ovčáček se Zemanem se zpozdili a pak mlžili. Tolik nejpoužívanější hashtagy minulého týdne.

#signalfestival #signalfestival2016 #videomapping

Neexistuje člověk, který by automaticky nešel za světlem. Minulý víkend se za ním do ulic vypravila snad celá Praha a okolí. Konal se Signal – festival světla v Praze 2016, což způsobilo i zaplavení sociálních sítí.

#Volby2016

Konečně máme za sebou Krajské a senátní Volby 2016. Zájem o ně mělo pouze 15 % lidí, což je podle našeho odhadu méně než o Signal festival. Příště by možná politici měli být více kreativní a místo bizarních předvolebních videí se raději nechat nasvítit. Nebo spíše osvítit?

https://www.youtube.com/watch?v=o6i8VwMls5c

#nobelprize

Cena Alfreda Nobela se minulý týden opět udělovala, a to už po 115. Šlo o 11 cen za fyziku, chemii, fyziologii, lékařství, literaturu a mír. Za literaturu ji získal americký písničkář a velký oblíbenec Steva Jobse – Bob Dylan. Bob se sice k ocenění zatím nijak veřejně nevyjadřuje, ale snad si ho 10. prosince přijede převzít.

#cif16

Proběhla konference Czech Internet Forum, kam se přišli pobavit markeťáci o tom, jak co nejlépe oslovovat zákazníky. Asi se inspirovali reklamou na čistící prostředek CIF a shodli se, že nejlepší je sdělení ve formě videa.

https://www.youtube.com/watch?v=4iLxXT3ct8E

#ovcacek #zeman

Prezident Miloš Zeman měl při cestě na státní pohřeb bývalého slovenského prezidenta Michala Kováče zpoždění, což mělo za následek nestandardní poklonu českých státníků až po cestě z Bratislavského hradu místo v Rytířském sále.

Přijet pozdě na pohřeb je nepříjemné a neuctivé, ale může se to stát. Rozruch na sociálních sítích však způsobilo nařčení Řízení letového provozu, že je za zpoždění zodpovědné. Informaci vypustil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. Komentáře a reakce vidíte níže. My už radši nic nedodáváme.

#############################################

Komerční #hashtag 41. týdne

#Designblok2016 #designblok

Od 27. až 31.10. se můžete těšit na 18. ročník Designblok, Prague Design and Fashion Week festivalu. Je to největší výběrová přehlídka designu a módy ve střední Evropě. Designblok tradičně uvádí tvorbu designérů a výrobců z celé Evropy, představuje novinky prestižních značek i prototypy mladých designérů a designérských studií. Účastní se jej přes 200 vystavovatelů v hlavním prostoru Designbloku, který tvoří Superstudio, Openstudio a Art House. Kromě centrálního prostoru se během akce otevírá celá řada galerií, showroomů a pop-up shopů po celé Praze. A nám je jasné, že v hashtazích nezůstane jen u příprav na událost.

designblok2016_ou________________jind

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 42. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Bílý dům s humorem odmítl petici za stavbu Hvězdy smrti

Už mnohokrát jsme viděli, že když se internetoví vtipálkové spojí, dokáží rozhýbat nejednu velkou korporaci. Tentokrát přiměli k akci Bílý dům online peticí věnovanou tomu, aby se Spojené státy zabývaly stavbou Hvězdy smrti, notoricky známé z Hvězdných válek. A odpověď zaslouží velkou poklonu.