Nejpoužívanější #hashtagy 4. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 4 týdne

Češi se minulý týden hodně smáli, tancovali na koncertě Ellie Goulding, dělali dobré skutky a fandili tenistům a krasobruslařům. Doplňte si informace a dočtěte se více – v přehledu nejpoužívanějších hashtagů předchozího týdne. 

#smile

Jak tvrdí Wikipedie, úsměv je typická grimasa, provázející radostné vnitřní rozpoložení člověka. V posledním lednovém týdnu bylo zřejmě radostných rozpoložení na rozdávání. Buď se vrátila vlna selfieček a duckface už není v módě (ostatně, jsou z něj divné vrásky), nebo měli uživatelé internetu radost z toho, že je venku více světla, a mají tak víc času fotit sami sebe. Každopádně #smile si získal hashtagový přehled.

Úsměv plodí úsměv, a tak se prostě usmívejte na svět okolo sebe a buďte v roce 2016 šťastní.

usmev - smile - kerolina94

#elliegoulding

Podle reakcí ze skvělého pražského koncertu Ellie Goulding bylo na sociálních sítích evidentní, že se úsměv na tvářích vykouzlil snad všem návštěvníkům. Nenajdete snad jedinou negativní reakci.

Kdo nebyl, zaváhal, ale nevadí. Ellie v Praze určitě nebyla naposledy.

Za redakci TyInternety nás mrzí nejen to, že nás pořadatel nepozval, ale že ani pro koncert nevypsal unikátní hashtag, mohli jsme vám tak poskytnout podrobnější report.

Pokud se chcete podívat na profesionální fotografie z koncertu, tak můžete na stránkách pořadatele – agentury Fource.

ellie goulding Praha - gogomantv

#ausopen

Jak jsme vás informovali minulý týden, tenisový pohár Australian Open 2016 v neděli skončil a bohužel bez velkého překvapení. Tomáš Berdych se sice po šesté v řadě probojoval do čtvrtfinále, ale tam podlehl Švýcarovi Rogeru Federerovi. Petra Kvitová skončila už ve druhém kole.

#dobroden

Pod hashtagem #dobroden se neskrývá srbský pozdrav, ale den, kdy se dělá na sociálních sítích dobro. Tedy dělají se dobré skutky, o kterých se pak dá na sociálních sítích psát, že. Dne 29.1.2015 s tímto dobro dnem začal Leoš Mareš, kdy vyhlásil, že za každého followera na svém twitterovém účtu dá 1 Kč na nadaci Naše dítě. V roce 2015 jich Leoš měl 20 000. Letos už je to přes 100 000, a tak pětinásobná částka putovala opět na konto nadace. K Leošovi se přidali i další dobrodinci a na jejich dobré skutky se můžete podívat níže.

#ecbratislava

Během 4. lednového týdne si přišli na své nejen fanoušci tenisu, ale i krasobruslení. V Bratislavě se konalo Mistrovství Evropy a pod hashtagem #ecbratislava se toho sdílelo opravdu dost. Největším českým želízkem v ohni byl krasobruslař Michal Březina, kterému se ale nepovedla volná jízda a po krátkém programu se z 3. pozice po zadku proklouzal až na celkové 10. místo.

Michale, nevadí, je to jen sport. Držíme palce na mistrovství světa v Bostonu a ať se daří.

Michal Brezina ME Bratislava 2016

#######################################

Komerční #hashtag 4. týdne

#vicecasunacteni

V naší komerční podrubrice se nám podařilo najít hezký hashtag s hezkým příběhem od internetového knihkupectví Martinus.cz, Firma to s marketingem online umí, teď vyrazila do webového světa k příležitosti oslavy svých čtvrtých narozenin docela zeširoka. K hledání hrdinů a soutěži se připravila na všech svých kanálech, nás zaujal hashtag, kterým vystřídala letní čtecí podporu tou podzimní a zimní, a to #vicecasunacteni. Pod ním vyzývá čtenáře, aby darovali svému bližnímu nejen knihu, ale hlavně pro něj rezervovali čas na její přečtení.

Těšíme se, jakou kampaň vymyslí na Valentýna.

albert einstein cas

#######################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 5. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Prezidentský speciál!

Co otřásalo sociálními sítěmi minulý týden? Především viróza hlavy státu, která zase po čase ukázala sílu naší domácí lidové tvořivosti. Jako bonus navíc trochu toho hokeje a jak by vypadal Mimibazar ve facebookovém hávu. A samozřejmě nechybí ani zahraniční inspirace!