Nejpoužívanější #hashtagy 39. týdne

Je to blbý, ale Divadlo Járy Cimrmana oslavilo minulý týden srandovní 50. narozeniny. Máme pro vás přednášky a videa z WebExpa. Hillary v debatě s Donaldem předvedla shimmy-shimmy. „Babeta“ Rosetta konečně po 12 letech přistála na kometě a v Brně to nebylo. Viníci MH17 budou konečně oznámeni. Tolik nejpoužívanější hashtagy minulého týdne. 

#cimrman50

Divadlo Járy Cimrmana oslavilo 50 let od svého vzniku. První premiéra se odehrála sice až v roce 1967, což znamená, že by se mělo správně slavit až za rok. Přípravy na první představení Akt však sahají už do roku 1966, takže se slaví už nyní. Ostatně lepší slavit dřív, než stále přicházet pozdě, že… Pokud jde o Cimrmana, oslav není nikdy dost a s největší pravděpodobností se na ně můžeme těšit i příští rok.

cimrman50-narozeniny-odkolek

https://www.youtube.com/watch?v=ifQ4Z1LhF-8

#webexpo

O konferenci WebExpo jsme vám psali už před několika dny (když se taky udála). WebExpo však zanechalo na zúčastněných takový dojem, že se o něm na sociálních sítích psalo skoro ještě celý další týden. Tak ho zmíníme taky. Pokud se chcete podívat na prezentace z konference, zadejte do Twitteru hashtag #webexpo a najdete tam prakticky všechno. Nebo stačí kliknout na obrázek níže a dostanete se ke všem přednáškám. Příjemnou zábavu.

webexpo-videa-a-prednasky

#debatenight #debates #HillaryShimmy

Konečně proběhla všemi americkými voliči tolik očekávaná první veřejná debata dvou finálních kandidátů o post amerického prezidenta/prezidentky. Donald Trump nezklamal a začal Hillary slovně napadat hned v úvodu. Ta to však velmi zdatně přečkala a její shimmy-shimmy reakce se stala slavnou.

#cometlanding

V NASA si mohou připsat zase jednu úspěšně splněnou misi. Sonda Rosetta zvládla bez problémů i svůj poslední úkol. Rosetta dosedla na kometu 67P/Churyumov-Gerasimenko a nadobro tím přerušila své spojení se Zemí. Rosetta byla ve vesmíru již od roku 2004, cesta na kometu ji tedy trvala zanedbatelných 12 let. Co jste vy dělali před 12 lety touto dobou, vzpomínáte si? Jeden koment navíc: Facebook Memories vzpomínky On This Day nepomůžou.

#mh17

Australští vyšetřovatelé oznámili, že do 14 dnů zveřejní jména lidí zodpovědných za sestřelení letu MH17 malajsijských aerolinií. Katastrofa, která se před 2 lety stala během konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou. Měla za následek sestřelení civilního letadla ruskou armádou. Při incidentu tehdy zemřelo všech 298 cestujících.

#############################################

Komerční #hashtag 39. týdne

#jsempro

Bonbóny Mentos mají novou kampaň, díky které si můžete stáhnout mobilní aplikaci a setkávat se s novými lidmi. Prý si díky ní najdete nové parťáky na sport i zábavu ve svém okolí. Každopádně tleskáme nápadu i pokusu o sociální propojení a na výsledek jsme zvědavi.

Mimochodem, Mentos mají taky novou karamelovo – čokoládovou příchuť. Už jste vyzkoušeli? Jsem jen zvědaví, v kombinaci s jakým nápojem to vybuchuje v žaludku tentokrát.

mentos-choco_natalie_levova

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 40. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Princátko, Miloš, Iveta a trochu lásky

Významné mediální události jakou je třeba narození dalšího následníka trůnu (ehm), nebo to, že má Džambulka nějaké další problémy (ehm), nebo že Miloš a Zdeněk jsou burani (žádný ehm, tak to prostě je!), to všechno si zaslouží vlastní memy. Jako skoro vždy se také dozvíme nová moudra o lásce, o tom, jestli Selena s Bieberem opravdu přišla o panenství a spoustu dalších důležitých věcí. Jako vždy.