Nejpoužívanější #hashtagy 37. týdne

Minulý týden pocuchal Jimmy Donaldovi jeho tupé. Hillary onemocněla a Zeman zklamal až v Británii. V Torontu začal Světový pohár v ledním hokeji. E-shopisti se sešli, aby si zakempovali. Projekťáci, aby si zamalovali. Markeťáci, aby se inspirovali, a novináři, aby podebatovali. YouTube spustil sociální síť a Járu Cimrmana. V Brně začali pít místo vody Starobrno. Tolik nejpoužívanější hashtagy minulého týdne. 

#trump #clinton #zeman

Politici hýbou světem a sociálními sítěmi. Ve Spojených státech amerických pokračuje a stále více graduje prezidentská kampaň. Hillary Clintonová z toho chudák onemocněla na zápal plic, což ji znemožnilo dokončit pietní obřad za památku obětí z 11. září. Donald Trump si od Jimmyho Fallona nechal rozcuchat vlasy. No a naše chlouba, náš prezident Miloš Zeman, nekompromisně zklamal i redaktory z britského deníku The Guardian.

https://twitter.com/SalwaBenaissa/status/776060006160564224

#wch2016

V kanadském Torontu začal Světový pohár v ledním hokeji 2016 – World Cup of Hockey 2016. Po posledním zápase s Kanadou, kdy jsme dostali nakládačku 6:0, jsou Češi poslední ve skupině A. Tak doufejme, že se nám chlapci ještě zvednou a zaberou minimálně na 120 %.

https://www.youtube.com/watch?v=cy4C0aC2QrM

wxh2016_ccmhockeyczechrepublic

#shopcamp #tyinternety #agileprague #flema16 #wmedia16

Tvůrci a vlastníci e-shopů se minulý týden sešli u táboráku na konferenci pojmenované jak jinak než ShopCamp. TyInternety byly hrdým partnerem akce a tak se oba hashtagy díky společnému úsilí a používání návštěvníků konference společně probojovaly na sociálních sítích mezi nejoblíbenější.

Sešli se i projekťáci na akci Agile Prague, kde se mimo jiné učili jak používat barvičky, jak malovat, ale hlavně jak všechny procesy co nejefektivněji odřídit.

Markeťáci a kreativci se potkali na konferenci FLEMA Media Conference 2016, aby se koukli po nových trendech v oblasti tvorby komunikace a mediálního plánování.

Novináři zašli do knihovny Václava Havla na akci Whose Media, Whose Interests? podebatovat o tom, čí jsou média a čí zájmy na těchto médiích.

agileprague-2

#youtube #socialmedia #Cimrman #setkamese #sejdemese

YouTube byl minulý týden v kurzu. I když už se dávno za sociální síť dá považovat, spustil oficiálně novou funkcionalitu, která k sociálním sítím neodmyslitelně patří – příspěvky. Čeští youtubeři a markeťáci se setkali v BioOku na akci #setkamese. Český YouTube oslavil 45. výročí Járy Cimrmana a uveřejnil na jeho kanále všechny jeho hry.

https://www.youtube.com/watch?v=XFn1-AjJICU&list=PL_wh6U6GELzu7mnaRP3Un25p5eIxm9Uw-

#brno #voda

Ve všemi milovaném Brně se minulý týden stala taková nepříjemnost s vodou. Krajská hygienická stanice naštěstí zavčas zasáhla, což ušetřilo Brňanům nepříjemné hnědé paty.

#############################################

Komerční #hashtag 37. týdne

#beaduo

Společnost Google minulý týden spustila novou službu a aplikaci s názvem Google Duo. Jedná se o videochat appku, která vám umožní pokecat s kýmkoliv a ještě se u toho sledovat v reálném čase. Podobné aplikace na video hovory znáte už od Skype, Tango nebo WeChat.

https://www.youtube.com/watch?v=10PyZJiGtQg

https://www.youtube.com/watch?v=ytb4jKuUYf0

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 38. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook dále rozšiřuje možnosti videoreklam

Facebook nechce být jen o odkazech a fotografiích, ale chce prorazit i ve světě videoreklamy. Po představení automaticky přehrávaných videí a rozšíření analytických možností videa nyní sociální síť nabízí pro videoreklamy i nové marketingové možnosti.