Nejpoužívanější #hashtagy 36. týdne

nejpouzivanejsi-hashtagy-36-tydne_2

Nový iPhone 7 děsil vypadávajícími sluchátky z hlavy. V New Yorku před 15 lety taky bohužel něco spadlo a my si to připomínali. V Riu začala Paralympiáda a tam jsou pády na denním pořádku. Profíci na sociální sítě kempovali na jatkách na Babel Campu. Na Letné můžete začít běhat pro medvídka Teribear a pomáhat dětem. Zkrátka – sociální sítě minulého týdne shrnují to nejdůležitější.

#Airpods #Apple #iPhone7 #appleevent

Minulý týden společnost Apple v San Franciscu představila na akci #appleevent mnoho novinek. Mimo jiné i tolik očekávaný iPhone 7. Na celý videozáznam se podívejte níže.

Měnit technologické vnímání uživatelů bylo v posledních letech velkou doménou společnosti. Nevíme však, jestli tentokrát neudělali někde inženýři z Cupertina chybu. Ano, máme na mysli (a většina fanoušků na sociálních sítích taky) bezdrátová sluchátka. Skvělých parodií na téma #airpods lítá na internetu mnoho, my už jsme pár pěkných do jednoho článku vybrali a teď vás ještě pobavíme dalšími.

airpods-3

airpods_bili-muzi

iphone54

#Paralympics #Paralympiada #Paralympiáda

Ve středu 7. září začaly Paralympijské hry v Rio de Janeiru. Konají se do neděle 18. Dění můžete na sociálních sítích sledovat pod hashtagem #Paralympics. Českou republiku zastupuje 39 sportovců, tak držíme palce.

#worldtradecenter #NeverForget #911 #inmemory

„Nikdy nezapomeneme“. Čas letí velice rychle, a kdo by to byl řekl, že jsme minulý týden zavzpomínali již popatnácté na teroristické útoky, které se staly ve Světovém obchodním centru v New Yorku. worldtradecenter_lucyyxx93 worldtradecenter-911_honzakluson

#babelcamp

Babelcamp -pro specialisty na sociální sítě se konala velice známá a oblíbená konference. Na sítích to bylo samozřejmě znát. Tentokrát se 4. ročník akce nekonal v Brně, ale rovnou v Praze. Babelcamp je spíše než oficiální konference takové inspirativní setkání s legendárním večírkem. A o tom vypovídá i stopa na sociálních sítích.babelcamp_missgeschicke

babelcamp-vlna

#teribear #teribearhybeprahou #sexymamascz

Od 8. do 17. září se v Praze na Letné běhá s medvídkem Teribear a samozřejmě s Terezou Maxovou. Jedná se o sportovně – charitativní akci, je určená všem, kdo chtějí pomoci znevýhodněným dětem. Po deset dní máte non-stop příležitost udělat dobrý skutek. Za jednorázový poplatek dostanete snímací čip a můžete si měřit, kolik naběháte. Na webu https://www.teribear.cz je výsledková listina – ti nejlepší už zatím naběhali 300 km. My ne, no.

Běhejte, pomáhejte a sdílejte!

teribearhybeprahou_sexymamascz

#############################################

Komerční #hashtag 36. týdne

#imperfect #lovesong

Velice neradi někoho kritizujeme. Mnohem raději chválíme a inspirujeme se. V případě módní značky Esprit nicméně bohužel musíme zvolit tu první variantu.

Zaregistrovali jste novou Esprit kampaň, kde jste byli vyzvání používat hashtagy #imperfect #lovesong? My ano. Jedná se o celosvětovou akci a je nám jasné, že pro tak obsáhlou kampaň je velice těžké vybrat správný hashtag. Pokud ale vyberete velice obecný, téměř spamerský, kampaň nejen nebude nikterak úspěšná, ale bude kazit jméno vašeho brandu. A tohle je jeden z mnoha případů.

imperfest-lovesong-esprit

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 37. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nové Insights na Facebooku: Přehled, postřehy, obrázky

Mezi tisíci updatů, které na Facebooku probíhají prakticky denně, je tato změna opravdu zásadní - tedy především pro ty, kdo používají pouze Insights (Přehledy) a ne nějaký nástroj třetí strany. Zjednodušeně řečeno, zatímco aktuální Insights zobrazovaly v jednoduchém rozhraní čísla, ty nové zobrazují vztahy mezi nimi.