Nejpoužívanější #hashtagy 35. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 35 tydne

Minulý týden to byl v Praze samý model a modelka a módní přehlídka. Studenti opět zasedli do lavic a učitelům se přitížilo. Instagram se začal přibližovat. Rosu máme konečně zpět, není však na kolejích, ale ve Spartě. Ze Škodovky vylezl Kodiaq. V O2 hráli Red Hoti a v Holešovicích výfuky Harley Davidson. Takto drsný byl 35. týden roku 2016.

#mbpfw #mbpfw2016

Za těžko čitelným hashtagem #mbpfw pro všechny, kteří jsou mimo fashion branži, se neskrývá nic jiného než Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Lidé z módní oblasti rádi používají sociální sítě, což mělo za následek, že se tento hashtag stal jedním z nejzmiňovanějších. MBPFW je největší módní událostí v ČR. Představuje tvorbu významných návrhářů z Česka a Slovenska, kteří zde odhalují své módní kolekce. Akce trvá až do středy 7.9.

mbpfw2016_wnb_mischa

mbpfw2016_alina_random

#prvnidenveskole #skola #1zari #prvnak

Studenti školou povinní to už mají za sebou. Tedy prázdniny za sebou a školní rok plný nových zážitků a vědomostí před sebou. 1. září to byla na sociálních sítích samá kytka, dítě s kytkou, paní učitelka s kytkou, paní učitelka s bonboniérou…

1 zari_rosebud cz

1 zari_lena.loudova

#instazoom

Hahstag #instazoom se objevil na sociálních sítích v souvislosti s novou funkcionalitou Instagramu. Kdo ještě nevyzkoušel a nezaregistroval, na Instagramu můžete pomocí prstů konečně zoomovat – přibližovat a zvětšovat fotografie. A to jak na zdi, tak u konkrétních příspěvků. Zvětšování je dynamické, takže se po dotyku hned vrátí zpět do standardní velikosti. (Pokud vám to nefunguje, tak je potřeba aktualizovat aplikaci.)

#rosajezpet #rosicky #sparta

Fotbalový klub AC Sparta Praha minulý týden oznámil skvělou novinku pro všechny své skalní fanoušky. Po angažmá v Borussii Dortmund a londýnském Arsenalu se vrací zpět do Sparty odchovanec Tomáš Rosický. Se Spartou podepsal smlouvu na dva roky.

rosajezpet_jarousz

#retailindetailcz

V Praze proběhla konference pro všechny, kteří rozumí slovům jako je retail, omnichannel, e-commerce. Konference Reatil in detail byl určená firmám, které podnikají v oblasti FMCG, neboli maloobchodu.

#redhotchillypeppers #rhcp #harleydavidson #pragueharleydays

Plná pražská O2 aréna přivítala v neděli kalifornské kluky ostré jako chilli papričky. Koncert slavné rockové kapely Red Hot Chili Peppers všechny pobavil od začátku do konce a nikdo ani neřešil, že musí jít druhý den do práce. Rockovou hudbu přehlušovanou praskajícími výfuky bylo možné o víkendu slyšet také na pražském výstavišti v Holešovicích. Sešli se tam drsní a chlupatí chlapi s vytetovaným emblémem Harley Davidson na zádech. Jejich aktivity bylo na sociálních sítích nejen slyšet, ale i vidět. redhotchillypeppers_christineosuch

#############################################

Komerční #hashtag 35. týdne

#SKODA #KODIAQ

A je to tu. Ze Škodovky vylezl Kodiaq. Tedy nový model SUV značky ŠKODA. Jméno se odvolává na medvěda kodiaka, žijícího na stejnojmenném ostrově u jižního pobřeží Aljašky.

Tento medvěd (nemyslíme Mercedes) je charakteristický svým designem, mimořádnou nabídkou prostoru, praktickými řešeními a inovativními technologiemi, které jsou známé spíše z vyšších automobilových tříd. Koukněte na toho fintila.

skoda KODIAQ_rayndaimler_motorsports

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Co s digitálními uživatelskými účty po smrti? Google nabízí řešení

Ačkoliv na smrt nikdo z nás příliš nemyslí, všechny nás jednou čeká. I když účet na Googlu či Facebooku možná není to, co člověka v takovém kontextu napadne jako první, otázka, co se stane s opuštěnými uživatelskými účty na digitálních službách, rozhodně není nepodstatná. Google s novou funkcí nabízí svým uživatelům možnost volby.