Nejpoužívanější #hashtagy 34. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 34 týdne_2

Minulý týden se nejen země česká zatřásla, bo přijel na návštěvu Angel. Tedy samotný Angel Merkel. Ve světě se řešilo, jaké plavky jsou nevhodně zahalující. Ve Francii se nakonec rozhodli jednoznačně: “chceme vidět nahá těla!”. Prahu přijel vyškolit sám Skrillex v tom, jak tancovat na lámavé beaty. A Fashion Week už vystrkoval růžky.

#burkini #burkiniban

V Čechách říkáme o ženách, že když se provdají, tak „jdou pod čepec“. Myslíme to však obrazně a ženskou krásu rozhodně pod čepec neskrýváme. V arabských státech to však berou doslova a své ženy v těchto čepcích – burkách – nechají i koupat. Minulý týden Francie oficiálně zakázala nosit burky na veřejnosti a na sociálních sítích se tak celosvětově rozvinuly vášnivé debaty.

Burkiny man_mille_et_une_betises_2

#earthquake #zemětřesení #amatrice #Itálie

Minulou středu zasáhlo střední část Itálie zemětřesení o síle 6,2 Richterovy stupnice. Na následky této katastrofy zahynulo téměř 300 lidí. Ač Itálie patří mezi nejnebezpečnější oblasti, ve kterých se v Evropě podobné otřesy dají očekávat, úřady tomuto ničivému živlu bohužel nedokázaly včasným informováním zabránit.

#merkel #merkelvpraze

Někteří přívrženci by řekli, že nás navštívil Anděl. Řada odpůrců by však reagovala tak, že to byl Angel #merkel. Pod hashtagem  #merkelvpraze bylo minulý týden možné na sociálních sítích sledovat názory lidí na návštěvu německé kancléřky Angely Merkelové. V Čechách toho stihla opravdu hodně: Kytku od Milouše, snídani od Bohouše a několik pískajících demonstrantů.

Jen ten výsledek porozumění je nějaký nejasný. I když si Miloš pochvaloval, jak to kancléřce vysvětlil, že my vlastně ty uprchlíky nechceme, Merkelová po návštěvě do médií uveřejnila, jak jsou některé země stále nesmyslně zatvrzelé. Následně do Česka přijelo celých osm uprchlíků. Vsadíme se, že názor Zemana neznají.

Merkel-Zeman-kytka_barborazpevackova

Merkel-Sobotka-snidane

#skrillex

Praha byla minulý týden na návštěvy opravdu bohatá, a to napříč kulturním i politických spektrem. Ten, kdo minulý týden nenavštívil koncert Skrillexe, propásl přeplněnou Pragovku plnou úderných wobblů a lámavých dubstepových beatů. V podstatě to taky byla návštěva takového malého černého anděla, jen to nebyl Merkel, ale Skrillex. Taky v těch slovech slyšíte ďábelskou provázanost?

Skrillex_heni_ju

#czech_world

Letní prázdniny jsou u konce a je třeba se začít melancholicky prohrabovat ve fotkách z dovolené, postovat na sociální sítě a sbírat lajky. Pokud ještě neznáte českou Instagram komunitu @czech_world, je čas se s ní seznámit a vysdílet své povedené fotografické úlovky. Země česká je tak krásná, že je třeba se s ní pochlubit i na Instagramu.

fotka_czech_world

houba_czech_world

#############################################

Komerční #hashtag 34. týdne

#mbpfw

Je fajn, když společenské akce a eventy předchází na sociálních sítích jejich hashtag a avizuje tak velkou událost. Akci Mercedes-Benz Prague Fashion Week se to zatím daří. Všichni milovníci módy: „Zalehněte na matrace.“ Prague Fashion Week přichází a komunikace graduje těsně před samotnou událostí, která se koná 1. – 7. 9. nesmíte nechat ujít. Na co láká? Třeba na práci a šperky Markéty Kratochvílové – obdivuhodné to módní designérky.

Marketa Kratochvilova

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 35. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

LinkedIn radí, jak na něm být vidět. A má na to čísla

Sníte o tom, že se vám díky LinkedIn jednou kdosi ozve s vysněnou pracovní nabídkou? Pak pro to musíte také něco udělat. Pokud chcete být na LinkedIn více vidět, je právě pro vás určen návod, který během včerejška vydala sama sociální síť profesionálů. Základních kroků je jen několik a zvládnout je může opravdu každý.