Nejpoužívanější #hashtagy 33. týdne

Na sociálních sítích minulý týden vypukla zlatá horečka. Fanoušci se honili za zlatými kovy olympijských sportovců a drželi palečky. Nakonec z toho však byla doba bronzová. Usain byl Bold a ne Bolt a skok Shaunae Miller vyvolal zlaté pozdvižení. Z Kolína odjeli gameři do Rýna, aby se blejskli s nejlepší fotkou na WorldPhotoDay. Zlaté hashtagy, kam se podíváte.

#rio2016 #olympic #loh2016 #drzimepalecky

Kolotoč kolem pěti olympijských kruhů máme úspěšně na další 4 roky za sebou. 105 českých reprezentantů nám vybojovalo krásných 10 medailí, což je za posledních pět let lepší průměr. Oproti #London2012 jsme si sice o jednu medaili pohoršili, ale co už. Poslední týden bylo na sociálních sítích vidět, že se čeští fanoušci více aktivovali a seděli u svých TV a PC a prstíky mačkali #drzimepalecky.

drzimepalecky rio2016_jiriprskavec

#usain #bolt #UsainBolt #ShaunaeMiller

Jamajský sprinter Usain Bolt opět minulý týden dokázal, že je nejrychlejším a nejvysmátějším mužem planety. Na své třetí olympiádě posbíral 3 nejzlatější kovy a odběhl zase odpočívat. Pokud jste grafici, tak vás minulý týden na sociálních sítích jistě neminul vtípek: Je Usain Bold nebo Italic?

Všichni však nejsou takoví vysmátí frajeři jako on a občas si k vítezství musí dopomoci poněkud netradičně. Je však známo, že dobrá hospodyně pro pírko i přes plot skočí… No a u bahamské sprinterky Shaunae Miller to platí dvojnásob.

usain bolt_bleacherreportuk

#ThatsGold #gold

Celkově to vypadalo, jako kdyby vypukla zlatá horečka. Zlato, kam se podíváš. Nejvíce se řešily pochopitelně počty medailí v Riu. Víte, že jsme na tom jako Evropani mnohem lépe než Američani a Čína? I když takoví machři jako plavec Michael Phelps obyvatelům starého kontinentu nadšení pěkně kazí. Čechům ale ne natolik, aby se k tomu nezaměřili i na zlato v hrdle, zlatou rybku, zlatý iPhone, zlatý pivo, zlatý boty či zlaté šperky. gold medals-rio2016 phelps gold

#WorldPhotoDay

Pátek 19. srpna byl celosvětově vyhlášen za Světový den fotografie. Kdo to zmeškal a je šikovný fotograf, nechť si zapíše 19. srpna 2017 do kalendáře a příští rok se na sociálních sítích s hashtagem krásně blýsknout.

#gamescom2016

Nakonec malý oddych od her – tedy těch olympijských – předchozích sedm dní bylo i o hrách počítačových. V Kolíně nad Rýnem se na veletrhu Gamescom sešli ti nejslavnější gameři, aby nečerpali všechny nové trendy a pobavili se.

#############################################

Komerční #hashtag 33. týdne

#ilovebrno #starobrno

Ivan Mládek zná Brno jako své boty, a proto není náhoda, že zpívá písničku: „Brno je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď.“ Tam, kde jsou děvčata, je obvykle i láska a pivo. To vše spojili v jednu kampaň ve Starobrnu a tady je na Mendláku (Mendlovo náměstí) výsledek. Jen tedy nevíme, co ta pohřební služba?

ilovebrno-starobrno

https://www.youtube.com/watch?v=4VJUUzW4Vt0

#######################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 34. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jaké trendy podle reklamních expertů čekat příští rok online?

U příležitosti konference Digital Briefing 2013 jsme dostali šanci vyzpovídat některé z řečníků a současně osobností českého či slovenského marketingového světa. Michal Pastier, Matěj Novák, Jasna Sýkorová či Karel Duchek odpovídali každý za svůj obor na to, kam se příští rok internet posune a jaká bublina by mohla splasknout, nebo se naopak ještě víc nafouknout.
Přečtěte si více

Facebook představil nové statistiky výkonnosti videa

Dosavadní statistiky o úspěšnosti videa byly na Facebooku naprosto nedostačující, a ví to i sama sociální síť. Proto včera představila nový analytický nástroj, který umožní sledovat výkonnost videa během celé doby jeho průběhu. Fungovat ale bude jen u videí nahraných přímo na síť.