Nejpoužívanější #hashtagy 32. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 32 týdne

Praha se minulý týden zbarvila do duhova, český olympijský tým do zářivých barev medailí a skokani do vody a akvabely v Rio2016 tak trochu do zelena. Brazilský fotbalista Neymar přivedl svůj tým do semifinále a čtenáře na prázdninách jejich pozérské fotky s knihami do sedmého nebe. 32. týden byl explodující.

#rio2016 #olympic #loh2016 #petrakvitova

První týden olympijský her v Riu je za námi a Češi se do toho – aspoň co se týče medailí – pěkně opřeli. Během prvního týdne jich získali 5. Tedy už teď o dvě víc, než předpokládali sázkařští analytici. Jednu zlatou máme od Lukáše Krpálka z Juda, tři bronzové od českého tenisového týmu a jednu bronzovou od veslaře Ondřeje Synka ze skifu. Držíme #czechteam palce, ať se stále daří.

PetraKvitova-rio2016_pojd_petra

#greenpool

Kdo sleduje olympijské plavání, jistě zaznamenal taškařici s poněkud zeleným bazénem. Ten komentátorům na sociálních sítích leží pěkně v žaludku. Některým sportovcům – skokanům do vody – dost možná taky leží v žaludku. Organizátor se vymlouvá na PH faktor, ale my Češi víme, odkud v době sucha vodu organizátoři načerpali. „Co by taky chtěli za pět stovek, šak od revoluce nehořelo.“

greenpool_rio2016_diariodepernambuco

#neymar

Fotbalový útočník Neymar da Silva Santos Júnior, který přes rok obléká dres FC Barcelona a na Olympijských hrách reprezentuje rodnou Brazílii, konečně protrhl střeleckou smůlu a přivedl krásným gólem z přímého kopu domácí tým do semifinále. A na sociálních sítích vzbudil poprask. Koukněte na toho fintila.

#praguepride #gaypride #hellopride

Minulý víkend byla Praha celá duhová, a jak tomu tak bývá, přišla i víla duhová. Tedy několik tisíc. Konal se Prague Pride Week. Cílem této akce je otevírat témata související s postavením LGBT komunity a přispět k vytvoření skutečně tolerantní společnosti, kde se nikdo nebude bát přijmout svou sexuální orientaci. V rámci akce se konaly debaty, koncerty, promítaly filmy, organizovaly sportovní události a pařilo se. Vše odstartovala páteční párty v Meat Factory s názvem Dirty Dirty Dancing #2. V sobotu následoval průvod a spousta dalších akcí okolo. Nebylo toho málo – offline ani online.

praguepride_prague pride

praguepride_prague pride 2

praguepride gaypride _ queer161

#nationalbookloversday

Minulý týden se předávala láska taky mezi čtenářem a knihou. Mezinárodní projekt National book lovers day proběhl 9. srpna a všichni, co mají svoji milovanou knihu, se s ní měli možnost vyfotit a postovat na sociální sítě s hashtagem #nationalbookloversday. A taky to dělali.

#############################################

Komerční #hashtag 32. týdne

#volcanohunter #czechtraveler

Tentokrát se nejedná o typicky komerční hashtag, ale spíše o inspiraci, jak je možné pracovat s hashtagy v rámci osobního brandingu. Pokud jste bloger, vloger, designer, muzikant či podnikatel a  hodně cestujete, sledujte hashtagy, které zrovna frčí na sociálních sítích. Docela jednoduše se vám stane, že chytnete jejich virální vlnu a podpoříte svůj záměr.

Fotografka, designerka, návrhářka a cestovatelka Katka Kvardová prostě ráda zdolává vulkány, ráda o tom postuje s hashtagem #volcanohunter a ráda nosí oblečení VOLCANO HUNTER.

No není to skvělá kombinace?

volcanohunter_katkakvardova

volcanohunter_katkakvardova_2

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 33. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook plánuje třetí datové centrum za miliardu dolarů

K současným datovým centrům největší sociální sítě v Severní Karolíně a Oregonu má přibýt třetí v americké Iowě. Než bude úplně hotové, mohla by se jeho cena vyšplhat až na 1.5 miliardy dolarů. Facebook se také pokouší zavádět úsporný obrázkový formát WebP od Googlu, prozatím ale s malým úspěchem u uživatelů.