Nejpoužívanější #hashtagy 3. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 3 týdne

V Americe měli Blizzard2016, v Austrálii Tomáše Berdycha, na Slovensku děvčátko s chlupatými rukavičkami. No a my v Česku chvilku sníh a chvilku bláto. Aneb nejpopulárnější zprávy z hashtagů, které válcovaly české a slovenské sociální sítě, za 3. týden roku 2016.

#winter #snow #zima #snih

Jak zpívá Jaromír Nohavica: „Za vločkou vločka z oblohy padá, chvilinku počká a potom taje.“ Na začátku týdne teploty hluboko pod bodem mrazu a na konci týdne téměř bez sněhu a pět nad nulou. No je to divoké počasí, nicméně na sociálních sítích je vidět, že jsme rádi za každý bílý a zasněžený den. Věděli jste, že se dají i sněhové koule na ulicích prodávat? A na Pustevnách mohou umělci sochat krásné sochy z ledu. Prostě a jasně, hashtagy #winter #snow #zima #snih frčí a frčet budou.

winter_snow_zima_vendy_slanska

02_winter_snow_zima_kacenka_krainova

03_winter_snow_zima_samouraiam

#blizzard2016

Je to celkem bizarre, že východní pobřeží spojených států navštívil #blizzard2016 a místní obyvatelstvo z toho bylo v šoku. A ještě daleko víc ve sněhu. Minulý týden to v některých oblastech naší planety vypadalo, že lidstvo v panice řeší, jak se co nejrychleji odhrabat, jen panda z Washingtonské ZOO řešila, jak se co nejlépe zahrabat. Redakce TyInternety souhlasí s pandou a myslíme si, že jestli nám tuto zimu ještě sníh napadne, tak bychom se měli jít všichni někam zahrabat.

https://www.youtube.com/watch?v=y7ezRxzweQQ

#bratislava

Minulý týden jsme se v pravidelné rubrice Nejpoužívanější #hashtagy 2. týdne zmiňovali o heslu #ostrava, které bylo na vzestupu. Tento týden tu máme další město, a to přímo hashtag #bratislava. Jak můžete vidět, v krásné zasněžené Bratislavě mají krásná děvčata s krásnými rukavicemi, a to prostě stojí za zmínku.

Bratislava_imoda_sk

#ausopen

V australském Melbourne se hraje Australian Open. Veškeré dění můžete sledovat na sociálních sítích pod #ausopen. Tomáše Berdycha čeká duel o postup do semifinále se čtyřnásobným vítězem turnaje Rogerem Federerem. Tome, odpočívej pod deštníkem, ať ve vaně nezmokneš, a my držíme palce.

#congratulationslouis

Hudební kapela One Direction je v současné době a speciálně na sociálních sítích nejpopulárnější kapelou světa. O jejich úspěších jsme vás informovali i v článku o MTV Stars 2015. Takže je jasné, že je velká událost, když se jejich zpěvák Louis Tomlinson stane novopečeným otcem. To pak stačí, aby fanynky na sociálních sítích vypustily do světa zprávu s hashtagem #congratulationslouis, a viralita láme rekordy i v ČR.

#############################################

Komerční #hashtag 3. Týdne

#tatahrdina

Nově se na televizních obrazovkách a sociálních sítích můžete setkávat s novou reklamou na pivo Březňák. Hlavním tématem reklamního spotu je zamyšlení nad vztahem otce a syna. Reklama vyzývá muže, aby vyrazili na pivo se svým tátou. Proto také hashtag #tatahrdina.

Značka říká, že cílí hlavně na generaci “ze staré školy”. K mladším ale promlouvá taky. „Chceme mladým reklamou vzkázat, že i když vidí svoje táty jako hrdiny, neznamená to, že oni se tak cítí,” říká Jakub Marek, manažer značky Březňák. Právě tady pak propojuje tradiční hodnoty s tradiční značkou (a hovoří ještě o ruční práci, vztahu k domovu, poctivosti, rozvážnosti…). „Nechceme Březňáka budovat nějakou prvoplánovou kampaní, věříme, že tahle značka může mít přesah a věrohodně se spojit i se závaznějším společenským tématem,” dodává ještě marketingový ředitel společnosti Heineken Petr Havlíček. Tak jsme zvědaví, kam až dosáhne.

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 4. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.

 

Vaše #tyinternety

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Mind fuck a trochu sportu

Zvířátka tentokrát v oblíbenosti na sociálních sítích na celé čáře střídá "mind fuck", tedy fotky, které vám dají pořádně zabrat. Vedle toho se trochu vysmějeme slavných fotbalovým klubům a sportu obecně.