Nejpoužívanější #hashtagy 26. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 26 týdne

„Bylo to v létě, sluníčko svítilo“, když v ČR začaly naplno hudební festivaly. Lidé v uvolněné atmosféře postovali na sociální sítě příspěvky z dovolených a cest plných zážitků. Sledovali v Karlových Varech Jeana Reno a Willema Dafoe. Idylku poněkud zkazil teroristický útok v tureckém Istanbulu a podobně zásadní prostor si na sítích našlo stříhání prezidentské standardy. Divoký začátek prázdnin je tu, hashtagy taky, protože si volno nevzaly.

#holiday #summer #sun #summer #happy #love

Vysvědčení je rozdané a začaly prázdniny. Léto je cítit nejen ve vzduchu, ale i na sociálních sítích. Atmosféra přispěvovatelů je nejuvolněnější z celého roku, což se projevuje i na statistikách a typech hashtagů. Jak jste na to vy? Kolik příspěvků s podobnými hashtagy jste už od července postovali – tedy nakolik jste in?

Pokud na vás prázdninová nálada zatím nedohonila, máme tu pro vás něco od Miro Žbirky na uvolnění: „Známy párik z U. S. A., Tiež tu trávi holiday“

holiday_veronikaarichtev

#prayforistanbul #turecko #Turkey #Terrorists

Minulý týden na Atatürkově letišti v Istanbulu zaútočila skupina atentátníků. V blízkosti mezinárodního terminálu začali bez vyzvání střílet a po přestřelce s policií se následně odpálili. Zahynulo 40 lidí a dalších nejméně 150 bylo zraněno. Atatürkovo letiště patří mezi nejvytíženější na světě. S největší pravděpodobností se jedná o další počin samozvaného IS.

#‎rfp2016 #b4love ‪#basinfirefest  #‎festival #‎party

S létem přichází v České republice taky období festivalů. V rubrice Nejpoužívanější #hashtagy je samozřejmě ani do budoucna nevynecháme. V prvním červencovém týdnu se nejvíce postovalo o festivalu Rock For People s hashtagem #rfp2016. Následně to byl ostravský hudební festival elektronické hudby Beats For Love. Festivalové hashtagy ovšem byly pestřejší – postovali i milovníci tvrdého rocku a metalu na festivalu Basinfirefest. rfp2016‬_rockforpeople 2

#MFFKV #KVIFF

Festivaly jsou i o filmu. Pod hashtagy #MFFKV #KVIFF můžete sledovat dění na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. Letošními hlavními zahraničními hvězdami jsou Jean Reno a Willem Dafoe.

#Ztohoven

Jak z toho ven, neví podle všeho Ztohoven. Jejich poslední snaha o Decentralizaci moci formou rozstříhání prezidentské standardy se na sociálních sítích setkala s poněkud rozpačitým, ač aktivním přijetím.

#############################################

Komerční #hashtag 26. týdne

#najacka

V létě chodit #najedno je poněkud nuda. Mnohem ostřejší zábavu zažijete, když budete chodit #najacka. Nová kampaň Jack Daniels je v plném proudu, a my chválíme načasování. Tak si užívejte plnými doušky.

najacka_renatkabasova

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 27. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články