Nejpoužívanější #hashtagy 24. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 24 tydne

Minulý týden se na sociálních sítích opět nejvíce psalo o fotbale a Británii. Odezvu si ale získalo o Orlando na Floridě, kde se v nočním gay klubu střílelo rychlostí 180 ran za minutu. V San Francisku nám chlapci z Apple vypustili na svět nové iOS10. Tátové po celém světě slavili v neděli svůj den a Votvírák (v)otevřel festivalovou sezónu 2016. Opět jsme pro vás sesbírali nejpoužívanější hashtagy.

#euro2016 #brexit

Oba nejpoužívanější hashtagy #euro2016 #brexit z minulého týdne se držely opět na špici používanosti. Co se týká #euro2016, není divu. Česká reprezentace sehrála dva nepříliš povedené zápasy se Španělskem a Chorvatskem. O Brexitu se toho napsalo také mnoho a mnoho se toho ještě napíše. Alespoň do čtvrtka, kdy proběhne referendum, které rozhodne, jestli Britové v EU zůstanou, či ne.

#orlando

Americké Orlando zasáhla minulý týden zpráva o střelbě v nočním gay klubu, kde zemřelo včetně útočníka na pět desítek lidí. Jednalo se o střelbu s největším počtem obětí v historii Spojených států. Útočník použil rychlopalnou zbraň AR-15. Ano, tu zbraň, na které si v rámci své předvolební kampaně opéká Ted Cruz svoji slaninu.

orlando-notsurewhoami

https://www.youtube.com/watch?v=Vt898JHPqro

#wwdc2016 #ios10 #uxzcz

Minulý týden se konala významná událost pro Apple vývojáře. V San Francisku společnost Apple uspořádala akci Worldwide Developers Conference. Představila zde mimo jiné nový operační systém iOS10.

wwdc2016 - IOS10 - apple - siri - radek199

Praha však nezůstala pozadu. Proběhla zde konference UXZ – povídání od uxáků pro uxáky. Tedy User Experience designéry. Designéry, kteří tvoří internet takový, aby nás uživatele bavil.

#happyfathersday #fathersday

A mamí, kdy má táta vlastně svátek? V ČR ho mají většinou jen na své jmeniny. Všude jinde ve světě se svátek otců datuje na 3. červnovou neděli. Letos připadnul na 19. června.

fathersday-luciajesenska

#votvirak2016

Již po desáté otevřel českou hudební festivalovou sezónu Votvírák 2016. Konal se v Milovicích, nedalo od Prahy, a roztančil více jak 80 000 tisíc diváků. Tam, kde je dobrá hudba, tanec a alkohol, nikdy nesmí chybět posty na sociálních sítích. Takže se hashtag #votvirak2016 dostal mezi nejpoužívanější.

votvirak2016 - houfka

#############################################

Komerční #hashtag 24. týdne

#jdemnajedno

Staropramen si pro zákazníky připravil letní soutěž, jak jinak, než pivní. Stačí se vyfotit na Instagram s hashtagem #jdemnajedno a z plechovek od piva poskládat originální vzkaz, který vyfotíte. Jen by nás teda zajímalo, kdo chodí na jedno pivo, když většina přijde do hospody po dvou.

jdemnajedno

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 25. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.

 

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Amerika bez peněz

Americká vláda nemá peníze na běžný provoz a v podstatě ze dne na den přestaly fungovat veškeré úřady. To se samozřejmě nemohlo obejít bez patřičných posměšných reakcí. Nebojte se ale ničeho, nechybí ani tradiční várka obvyklých nesmyslů.