Nejpoužívanější #hashtagy 23. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 23 týdne

Minulý týden začalo Euro2016 a po vzoru #mshokej2016 to vypadá, že se až do poloviny července bude jednat o nejpoužívanější hashtag. Chcete-li mít tedy úspěšné příspěvky, postujte právě o něm. V minulých dnech ale letěl třeba i #nationalbestfriendsday a #worldoceansday.

#euro2016

Minulý týden v pátek oficiálně začal evropský svátek fotbalu v podobě šampionátu #euro2016. Od 10. června do 10. července se budou moct fotbaloví fanoušci těšit, co jim přinese nejen šampionát, ale hlavně sociální sítě. Uvidíme, jestli zapojení českých fanoušků bude tak silné, jako tomu bylo nedávno u #mshokej2016.

euro2016_katka_fialova85

#proposilu

Fotbalový klub Slavia Praha oficiálně na sociálních sítích vyhlásil novou letní posilu. Z Jablonce přišel do kádru Slávie rodák z Turkmenistánu Ruslan Mingazov. Se Slavií podepsal tříletou smlouvu. Držíme tedy palce, ať to sešívaným dobře čutá.

#bcbrno #bizfest2016 #seorestart #contentfirst

Konalo se několik menších, ale o to zajímavějších akcí, které vám mohly uniknout. V Brně to byl BarCamp schovaný pod hashtagem #bcbrno – pravidelná akce patří mezi mezinárodní sít konferencí a workshopů, které se  zaměřují na žhavé novinky z oblasti IT, design, reklama.

V pražském Impact Hubu se sešli na nultém ročníku akce zvané BizFest všichni, kdo holdují technologiím a zajímají se o jejich růst. Je to prostě festival od lidí z byznysu pro lidi z byznysu. Ti, co byli, určitě si užili skvělou přednášku od Kateřiny Borovanské na téma #contentmarketing v rámci programu Digitální Garáž.

Převážně marketingoví myslivci se zájmem o SEO se sešli na akci zvané #SEORestart. A poslechli si přednášky od předních českých SEO specialistů, jako jsou Marek Prokop, Pavel Ungr, Jan Tichý nebo Michal Krutiš.

A v neposlední řadě proběhla akce #ContentFirst. Jak již název napovídá, akce byla určená všem, kteří by rádi tvořili obsah pro své blogy, weby, sociální sítě atd. s tím největším r(ý)eachem za co nejmenší úsilí a náklady.

#sunnyday #pocasi

Minulý týden jsme měli téměř ve všech končinách České republiky krásné počasí. Hodně jsme cestovali, sportovali, koupali se, grilovali (se), popíjeli, fotili selfíčka a všechny tyto zajímavosti samozřejmě sdíleli pod hastagy #sunnyday #pocasi. No nemáme to tu krásné?pocasi_abe99 sunny day_lubalibrehk sunny day_lubalibrehk 2

#nationalbestfriendsday #worldoceansday

Život bez přátel a bez světových oceánů si prostě nedokážeme představit. Celosvětově se slavil  #nationalbestfriendsday, na situaci se světovými oceány zase upozornil Papež František, hvězda sociálních sítí. Proto v mezinárodní den světových oceánů vyzval své followery, aby dělali vše pro záchranu životně důležitých dodávek čisté vody a živočichů.

#############################################

Komerční #hashtag 23. týdne

#seefoodfestival #rainbowrun

V sekci nejpoužívanějších komerčních hashtagů jsme si nemohli vybrat. Zmínímě proto hned 2 zajímavé akce.

Jako první – pátý ročník See Food Festivalu, který se uskutečnil na pražském Střeleckém ostrově. Festival vynikajícího jídla, vína, krásných žen a skvělého zpěvu v romantickém prostředí. Co lepšího si na nedělní odpoledne přát.

Ti, co běhají a ještě mají rádi charitativní akce, se nejspíš zúčastnili sobotního Rainbow run v Ústí nad Labem. Pokud jste nemohli, máte tento rok poslední šanci si zaběhat 20. srpna v Brně. A navíc v barvách.

seefoodfestival_o_dolinovska

rainbowrun_martin_bula

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 24. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Jak na Facebookové soutěže

Soutěže na Facebooku jsou téma, které si pozornost rozhodně zaslouží. Už proto, že nejde jen o to vymyslet dobrou a uživatelsky přitažlivou soutěž, ale také splnit všechny podmínky, které sociální síť ukládá, a v neposlední řadě též naplnit vlastní marketingové cíle. Pojďme si zopakovat základní kroky s přehlednou infografikou.
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Ostudy Ben Affleck a Miley Cyrus

Posledních pár dní opanovaly svět memů celebrity. Nejprve když jsme se dozvěděli o tom, že Batmana bude nově hrát Ben Affleck (jo, ten Ben Affleck!) a pak se stala terčem zlých útoků nechápavých a závistivých puberťáků z celého světa naše oblíbená, leč toho večera nepříjemně moc zkoksovaná Miley Cyrus.