Nejpoužívanější #hashtagy 22. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 22 týdne

Minulý týden svět opět přišel o významnou osobnost světového sportu. Zemřel boxer Muhammad Ali. Ve sportu se toho dělo však mnohem víc. Řešilo se Euro2016, Monaco GP a  Roland Garros. V politických kruzích se probíral Brexit. A v osobních Den dětí a vhodné tělo do plavek. Nejpoužívanější hashtagy v plné nahotě.

#muhammadali #muhammad #muhamadali

Minulý týden v pátek zemřela boxerská legenda Muhammad Ali ve věku 74 let. Celým jménem Cassius Marcellus Aladdin Mulligan Montmoreney O’Toole Clay. Podlehl po více jak třiceti letech Parkinsonově chorobě, která byla jeho největší životní bitvou. Byl známý nejen jako výborný boxer, ale také pro svoji sociální odpovědnost. Věnoval se osobnímu růstu a zajímal se o mírová jednání.

Muhammad Ali - paulomewini

https://www.youtube.com/watch?v=ejE-Do9PeJw

#dendeti

V každém z nás se skrývá kousek dítěte. Dá se tedy tvrdit, že jsme všichni slavili Den dětí. Počasí pro pro většinu ČR nádherně vyšlo, takže bylo co slavit. Na takovém řetízkovém kolotoči se zatočí hlava nejen dětem, ale i dospělým.

dendeti - jillybalharova

#euro2016 #monacogp #rg16

Evropský šampionát ve fotbale 2016 se už nezadržitelně blíží a téma s hashtagem #euro2016 se na sociálních sítích probouzí.  Pokud ještě nemáte staženou oficiální aplikaci UEFA EURO 2016 Official App pro Android a pro iOS, není na co čekat.

euro2016 - rouby31

V Monaku se jel další závod ze série závodů F1. Poněkud mokrou záležitost ovládl Lewis Hamilton, kterému pomohla chyba stáje Red Bullu.

monacogp

V Paříži skončil tenisový svátek s názvem Roland Garros. Novak Djokovič se konečně dočkal chybějícího titulu.

#plavky #beachwear

Plavková sezóna je tu. Všichni, kdo stihli přes zimu natrénovat svaly do ladných křivek, se mohou začít vystavovat a postovat fotky na sociální sítě s hastagy #plavky #beachwear. A Tončo, pokud jsi to nestihla, nic si z toho nedělej. Máme pro tebe dobrou zprávu. V letošní plavkové kolekci se přes plavky nosí pončo. plavky - nelaslovakova beachwear - sugarbirdavion

#brexit #eu

Ve Velké Británii se stále ještě nerozhodli, jestli v #eu zůstat, či ne. Minulý týden se opět jako v únoru řešil #brexit, neboli British Exit. Taková věc se samozřejmě neobejde bez emocí a to nejen Britů, ale celé Evropy.

#############################################

 Komerční #hashtag 22. týdne

#calzedonia

Když už se minulý týden na sociálních sítích hodně řešily plavky, nemohli jsme jinak. Do sekce Komerční hashtag jsme vybrali #Calzedonia. Připravili novou kolekci tropických bikin. To nám to léto pěkně začíná.

calzedonia

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 23. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.

 

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nejlepší odpovědi z Quory si můžete stáhnout jako knihu v PDF

Sociální síť Quora věnovaná otázkám a odpovědím na ně se o své přední uživatele pečlivě stará. Kromě věcí jako jsou speciální trička či odznaky pro ně v minulém roce vydala také knihu s jejich nejlepšími odpověďmi z let 2010 až 2012, kterou si nyní s mírným zpožděním může stáhnout každý.