Nejpoužívanější #hashtagy 17. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 17

Minulý týden konečně na HBO začali vysílat novou sérii Game of Thrones. Slavili jsme prvnimaj i první máj. Psalo se o #Engage2016 a dalších konferencích, které ještě ani nezačaly. Ale i o akcích, které se skutečně uskutečnily. Na Twitteru se lidi sami sebe ptali, proč vlastně na Twitteru být a mladí a neklidní nechali zkolabovat Letňany na #fantastickyfestival. Tolik hashtagy za 17. týden.

#gameofthrones

Od pondělí 25. dubna můžete sledovat na HBO tolik očekávanou šestou řadu fantasy seriálu Hra o trůny – Game Of Thrones. Jak je v poslední době běžné, téměř 80 % uživatelů kouká na své oblíbené televizní pořady ve společnosti chytrého telefonu a tabletu, takže informace o této události na sebe na sociálních sítích nenechala dlouho čekat a stala se nejpoužívanější za minulý týden.

Hra o Truny - menstyleczech

#prvnimaj #prvnímáj

O víkendu jsme slavili první den měsíce května téměř letním počasím. A ti, co slaví první máj, ti se maj, ti se líbaj pod rozkvetlým stromem. Dělníci, tedy ti, co slaví svátek práce a ještě navíc v neděli, jsou asi trošku divní, ale tak to asi maj. Jó, proste 1. máj.

prvni maj - libani - plviki

#engage2016 #mktfest

Jsou marketingové akce, které ještě ani nezačaly, a už se o nich na internetu hodně píše. Jedna z nich je Engage 2016. Další Marketing festival, který se koná až v říjnu, ale lístky se začaly prodávat minulý týden. Takže jsme si početli i o něm.

#piaf2016 #datarestart

2 akce, které se minulý týden uskutečnily a hodně se o nich psalo. Dvoudenní marketingová konference Piaf awards přivedla do Prahy špičkové odborníky, od kterých návštěvníci načerpali inspiraci z toho nejlepšího, co se v marketingu a komunikaci děje. Celodenní konference Data Restart se zabývala online daty, webovou i ne-webovou analytikou, data miningem a business intelligence. piaf2016 - maagicz

#procmamtwitter

Otázka za 1000 zní: „Proč mám twitter?“ Je to skoro taková otázko, jako: „Být, či nebýt?“

Vybrali jsme pro vás několik správných odpovědí:

  • Kvůli bejvalce.
  • Přeci proto, že je zabíječ grafomanů.
  • Kde jinde bych se dozvěděla, že klitoris je ta!
  • Abych se mohl nenávidět za to, že jsem se na základce nenaučil základy pravopisu.
  • Protože málokde bych našla tolik sarkastických monster, jejichž myšlenkové pochody jsou mi tak blízké.

A proč máte Twitter vy? Napiště nám to na Twitter s hashtagem #procmamtwitter a označte nás @tyinternety

#############################################

Komerční #hashtag 17. Týdne

#utubering #utubering2016 #fantastickyfestival

Youtubeři, blogeři, vlogeři – prostě super stars dnešní teen generace boří hranice běžného vnímaní sociálních sítí. Minulý týden se uskutečnil druhý ročník fenomenálního festivalu generace Z – Utubering 2016. Účastnilo se ho přes 11 tisíc lidí a část jejich pozornosti si ukrojila i Fanta.

Fantastickyfestival - Fanta

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 18. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

LinkedIn představil nové profily, zaměřil se na aktivitu

Největší změna za posledních několik let. Tak LinkedIn hodnotí aktuální změnu svých profilů, kterou představil včera na tiskové konferenci. Změna má tři cíle - umožnit uživatelům lépe se představit, snadněji objevovat nové zajímavé lidi a kvalitnější komunikaci s jejich sítí kontaktů. Sociální síť tak dovršila svou proměnu a sérii různých vylepšení a nových funkcí.