Nejpoužívanější #hashtagy 17. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 17

Minulý týden konečně na HBO začali vysílat novou sérii Game of Thrones. Slavili jsme prvnimaj i první máj. Psalo se o #Engage2016 a dalších konferencích, které ještě ani nezačaly. Ale i o akcích, které se skutečně uskutečnily. Na Twitteru se lidi sami sebe ptali, proč vlastně na Twitteru být a mladí a neklidní nechali zkolabovat Letňany na #fantastickyfestival. Tolik hashtagy za 17. týden.

#gameofthrones

Od pondělí 25. dubna můžete sledovat na HBO tolik očekávanou šestou řadu fantasy seriálu Hra o trůny – Game Of Thrones. Jak je v poslední době běžné, téměř 80 % uživatelů kouká na své oblíbené televizní pořady ve společnosti chytrého telefonu a tabletu, takže informace o této události na sebe na sociálních sítích nenechala dlouho čekat a stala se nejpoužívanější za minulý týden.

Hra o Truny - menstyleczech

#prvnimaj #prvnímáj

O víkendu jsme slavili první den měsíce května téměř letním počasím. A ti, co slaví první máj, ti se maj, ti se líbaj pod rozkvetlým stromem. Dělníci, tedy ti, co slaví svátek práce a ještě navíc v neděli, jsou asi trošku divní, ale tak to asi maj. Jó, proste 1. máj.

prvni maj - libani - plviki

#engage2016 #mktfest

Jsou marketingové akce, které ještě ani nezačaly, a už se o nich na internetu hodně píše. Jedna z nich je Engage 2016. Další Marketing festival, který se koná až v říjnu, ale lístky se začaly prodávat minulý týden. Takže jsme si početli i o něm.

#piaf2016 #datarestart

2 akce, které se minulý týden uskutečnily a hodně se o nich psalo. Dvoudenní marketingová konference Piaf awards přivedla do Prahy špičkové odborníky, od kterých návštěvníci načerpali inspiraci z toho nejlepšího, co se v marketingu a komunikaci děje. Celodenní konference Data Restart se zabývala online daty, webovou i ne-webovou analytikou, data miningem a business intelligence. piaf2016 - maagicz

#procmamtwitter

Otázka za 1000 zní: „Proč mám twitter?“ Je to skoro taková otázko, jako: „Být, či nebýt?“

Vybrali jsme pro vás několik správných odpovědí:

  • Kvůli bejvalce.
  • Přeci proto, že je zabíječ grafomanů.
  • Kde jinde bych se dozvěděla, že klitoris je ta!
  • Abych se mohl nenávidět za to, že jsem se na základce nenaučil základy pravopisu.
  • Protože málokde bych našla tolik sarkastických monster, jejichž myšlenkové pochody jsou mi tak blízké.

A proč máte Twitter vy? Napiště nám to na Twitter s hashtagem #procmamtwitter a označte nás @tyinternety

#############################################

Komerční #hashtag 17. Týdne

#utubering #utubering2016 #fantastickyfestival

Youtubeři, blogeři, vlogeři – prostě super stars dnešní teen generace boří hranice běžného vnímaní sociálních sítí. Minulý týden se uskutečnil druhý ročník fenomenálního festivalu generace Z – Utubering 2016. Účastnilo se ho přes 11 tisíc lidí a část jejich pozornosti si ukrojila i Fanta.

Fantastickyfestival - Fanta

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 18. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

 

Total
0
Shares
Další články