Nejpoužívanější #hashtagy 16. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 16 týdne

Minulý týden nás ranila zpráva o úmrtí skvělé hudební legendy Prince. Česká populace se na sociálních sítích začala sdružovat pod novým hashtagem #zasrano. Bratislava byla na roztrhání, protože se po ní v rámci Autosalonu 2016 proháněly super bouráky a hned za nimi slovenské a kanadské tenistky v sukničkách z FedCupu. Milovníci Game Of Thrones si zopakovali staré díly a netrpělivě čekali na novou 6. sérii.

#prince #ripprince #princerip

Kdo nezaznamenal zprávy o úmrtí zpěváka Prince Rogerse Nelsona na sociálních sítích i mimo ně, pravděpodobně strávil minulý týden dovolenou na Marsu. Prince nebyl jen zpěvák, ale byl především hudební ikona 80. let, která nás tento rok bohužel opustila podobně, jako David Bowie. Rest In Peace Prince.

https://www.youtube.com/watch?v=WIsUGMlV0rE&list=PL8cFaF2b783Ls-_n2LcW25VzdHXJphxSx

Prince_rytmusking

#autosalon #autosalon2016 #incheba

Bratislava je poslední dobou na roztrhání. Minulý týden si střihla rovnou dvě velké akce. Jednou z nich byl 26. ročník medzinárodného salónu automobilov AUTOSALÓN. Na salónu se představilo 42 automobilových značek.

#autosalon2016_dihager

#fedcup #bratislava

Další velkou bratislavskou akcí bylo sportovní utkání těch nejlepších kanadských a slovenských tenistek v rámci poháru #FedCup2016. Slovenské tenistky poskočily ze 17. na 15. příčku po vítězství nad Kanadou. Česká republika si stále s přehledem drží 1. místo s téměř 35 000 body.

fedcup2016_ mirodurcek

#watchingthrones

Televize HBO připravila tolik očekávanou 6. sérii seriálu Hra o trůny. Minulý týden v pátek odvysílala starší série a od pondělí jede nové díly. Při přípravě nových epizod do scénáře kecal i Barack Obama, který přemlouval režiséra Davida Nuttera, aby nechal obživnout kultovní postavu tohoto seriálu Jona Sněha.

watchingthrones_micheleboyd

#zasrano

A máme to tu zas. Milujeme české hashtagy, které si najdou svoji cestu po sociálních sítích a stanou se populárními. I když tento hashtag je poněkud kontroverzní, vystihuje náladu současné české populace. Pokud se vám tedy něco nedaří a chtěli byste to sdělit svému okolí, stačí do světa sociálních sítí vykřičet hashtag #zasrano.

 

#############################################

Komerční #hashtag 16. Týdne

#canyoumakeit16

Když něco organizuje Red Bull tak je to vždy velký. A co teprve když se jedná o ŽIVOTNÍ DOBRODRUŽSTVÍ. Red Bull zorganizoval akci, během které umožnil 165 studentským týmům z více než 50 zemí cestovat po Evropě. Takto nějak to vypadalo.

canyoumakeit16 - red bull - kerolajnburda

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 17. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook sleduje odkazy ve zprávách, počítá jim sdílení

Facebook oficiálně potvrdil, že sleduje odkazy na webové stránky sdílené v soukromých zprávách, a vnesl tak více světla do fungování počítadla sdílení při použití jeho pluginu. Číslo, které udává počet sdílení dané stránky na Facebooku, totiž zahrnuje nejen ty, kdo na Like kliknuli na dané stránce, ale i jiné formy sdílení, například právě v soukromých zprávách.
Přečtěte si více

Astronaut na ISS natočil první videoklip ve vesmíru. A je super!

Mluvit ve spojení s astronauty o hrdinství trochu zavání klišé, kanadský velitel mise na Mezinárodní vesmírné stanici Chris Hadfield ale naším hrdinou je. Po nejrůznějších zábavných experimentech a složení vlastní skladby završil svůj pobyt ve vesmíru skvělým coverem písně Space Odity od Davida Bowieho.