Nejpoužívanější #hashtagy 14. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 14 týdne

Minulý týden se v jedné panamské právní kanceláři stala malá nehoda, došel papír. Následky jsou fatální a v Evropě za to padá jedna politická hlava za druhou. Do Čech konečně zavítalo jarní a slunečné počasí a Češi zjistili, že nemají co na sebe. V Bahrajnu po silnici lítal Lewis Hamilton a businessmani se učili, jak být v kanceláři minimálně stejně rychlí. Svět shrnutý v hashtazích minulého týdne.

#panamapapers #panamaleaks

Vždy, když vyplave na povrch nějaká kauza týkající se úniku, na sociálních sítích to rozproudí bouřlivé emoce. Co čert nechtěl, v Panamě omylem unikla z právní kanceláře Mossack Fonseca docela dlouhá rulička papíru, která nyní dělá vrásky mnoha evropským a světovým politikům. Všichni bohatí či chudí tento problém známe, jakmile se ten nejdůležitější papír dostane tam, kam nemá, tak je zle.

panama papers mossack fonseca

#spring #pocasi #sunnyday #sunny #endorphins

Jaro začalo a lidi šílí. Připravovat pravidelný report těch nejoblíbenějších a nejpoužívanějších hashtagů je vlastně skvělý sociologický rozbor Čecháčků. Co tedy vyplývá z analýzy minulého týdne?

  • Začalo jaro a Češi jsou posedlí sluníčkem.
  • Hojně začínají vyhledávat zahrádky a parky, kde pozorují krásně rozkvetlé třešně a magnolie.
  • Spousta lidí zjistilo, že nemá co na sebe, a že do toho, co mají na sebe doma, se nevlezou.
  • Češi se vrhli na sportování a hubnutí. Jsou nadšení, jak se jim do krve začínají vyplavovat hormony štěstí.

sunny-footshop endorfiny-didlina2

#bahraingp

V exotickém Bahrajnu se minulý týden jela série závodu F1. Velká cena Bahrajnu 2016 skýtala zajímavou podívanou na strategii přezouvání jednotlivých týmů. Díky skvělým výsledkům servismanů dokázal ze svého stroje Lewis Hamilton ze stáje Mercedes vytáhnout rychlost až 340,5 km/h. Taková malá pozemní stíhačka. bahraingp-lewishamiltonteam #elasticom2016 #agilia16

I když začalo jaro a většina Čechů trávila volný čas na zahrádkách, businessmani a manažeři nelenili a navštívili mezinárodní konferenci Elasticom 2016. Tam se dozvěděli, jak v sobě najít elasticitu, tedy klíčovou schopnost adaptovat se a obstát pod tlakem zrychlujícího se vývoje. Za chvilku nám po kancelářích a poradách budu lítat lidské stíhačky. V Olomouci se také konala konference Agilia 2016, která byla určená převážně projektovým manažerům. Ti se tradičně učili, jak zlepšit své inovační schopnosti, a jak lépe organizovat.

#fashion

Člověk by řekl, že jarní módní trendy mají být vkusné, ale to, co na nás občas vykoukne z českých sociálních sítí, je spíše jak pro Halloween 2016. Začíná to „sexy“ obličejem a končí porostlou verzí. Trendem pro jaro 2016 budou podle všeho hvězdy na hlavě a létací tenisky.

fashion-romaanettaa

fashion-skvost.couture

fashion-mellyalfredo10

hashion-_mhrvth_

#############################################

Komerční #hashtag 14. týdne

#igerscz

Pokud propadáte poslední dobou Instagramu a milujete focení, uřčitě byste měli navštívit český projekt Igers.cz Poradí , jak fotit, a pokud budete mít zájem, můžete se stát členem komunity instagramerů v Česku.

igers cz
#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 15. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.
Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nová aplikace Facebook Home nahradí domovskou obrazovku na Androidech

"Úplně nová zkušenost." Takhle bombasticky Facebook označuje svou novou aplikaci pro Androidy, kterou uživatelé největší sociální sítě budou od 12. dubna moci nahradit stávající domovskou aplikaci v telefonu za zcela nový koncept z dílny Zuckerbergovy společnosti. Základní pravidlo je jednoduché: místo aplikací jsou na prvním místě přátelé.
Přečtěte si více

Reklama stačí už jen online: Jak se dělají sociální sítě s takovým nasazením, že rozhýbou firmu

Slyšeli jste o společnostech, který zázračný Facebook vyvedl z bankrotu a dnes vedou úspěšný byznys? Nebo o těch, které nemrkly jinam než na sociální sítě a jen díky tomu prodávají zboží po tisících kusů? My taky. Tyhle příběhy můžou být reálné: přinášíme teorii i konkrétní příklady ze světa i z tuzemska.