Nejpoužívanější #hashtagy 13. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 13 týdne

Minulý týden se nesl ve znamení červené. Začalo to barvením vajíček a následovalo návštěvou prezidenta země, kde má místní vláda v oblibě ke snídani rudé třešně. Konalo se Mistrovství světa v krasobruslení, kde vítězní sportovci bruslili v červených kostýmech. Jediný, kdo to kazil svojí bledě modrou barvou, byl Microsoft s konferencí Build 2016. Přesvědčte se sami, jestli to nebylo celé Apríl.

#čína #china

Českou republiku postihla minulý týden návštěva čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, který přijel na pozvání pána, který získal na sociálních sítích přezdívku Ten Pi-tchus. Lidé nadšením běhali po Evropské ulici v Praze, kde po cestě do okolních čínských restaurací mávali čínskými vlaječkami. A nejen čínské vlaječky se řešily prakticky všude.

china-maagicz

cina-terr.d

 

#easter #velikonoce #happyeaster #eggs

Rok se s rokem sešel a zase byl čas na pošetilé barvení velikonočních vajíček, pletení a zdobení mrskaček, několik panáčků slivovičky… I když se jedná o křesťanský svátek a návrat k tradicím, mnozí spíš používali k velikonočním radovánkám mobilní aplikace. Asi jsme si nechtěli špinit od barevných vajíček ruce. Když už přeci mobilní aplikace používá i Papež František.

easter-terkaammy

velikonoce-79adriana

#build2016 #ess16

Během 13. týdne se konaly dvě významné konference. Microsoft pořádal v San Francisku akci mezinárodního formátu Build 2016, kde představil ty nejžhavější novinky. V Českých Budějovicích se na akci E-shop summit sešli všichni, kdo něco znamenají ve světě e-commerce.

Ess2016-petrsuska

#worlds2016

V americkém Bostonu se konala největší sportovní akce minulého týdne. Tedy Mistrovství světa v krasobruslení. Ti nejlepší krasobruslaři světa se utkali o zlaté medaile a u českých televizních obrazovek a na sociálních sítích nezůstalo jedno oko suché.

https://www.youtube.com/watch?v=0NeSjyvepFI

 

https://www.youtube.com/watch?v=Zz1KkcmjzYI

#aprilfools #april #apríl

Kdo by si rád nestřílel z ostatních. Ještě, že tu máme tuto možnost oficiálně alespoň jednou za rok. Nejen spousta z nás, ale hlavně velké značky se na tento den těší, aby si mohly vystřelit ze svých zákazníků. Koukněte se, jak hezky zpracoval své aprílové video Google. V dnešní době samořídících automobilů je prostě samořídící šlapací kolo také potřeba.

april-banzorka

#############################################

Komerční #hashtag 13. týdne

#posunaru

Pokud máte doma malé děti, jistě jste na sociálních sítích zachytili novou kampaň Sunaru. A možná řešíte hlavní slogan kampaně: „Po Sunaru jde všechno líp.“ Pokud tedy chcete sledovat, co se s dětmi děje v jejich světě #posunaru, můžete nově na Instagramu.

PoSunaru

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 14. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články