Nejpoužívanější #hashtagy 12. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 12 týdne

Předvelikonoční týden šílenství začal teroristickými útoky v Bruselu a pokračoval hlasitým klapáním zobáku Andreje Babiše při obhajobě čapího hnízda. Nezůstalo však jen u čápů. Své desetileté narozeniny oslavil americký ptáček Twitter. Další mazlíčci zas slavili svůj National Puppy Day. A vy můžete slavit s lahví alkholu od nás. Vcelku divoký 12. týden roku 2016.

#brussels #brusselsattack #brusselsattacks #belgium #breaking #brusselsairport

Na sociálních sítích nezačal 12. týden nijak šťastně. Bohužel podobně jako v závěru minulého roku opět byly nejpoužívanějšími hashtagy informace týkající se teroristických útoků. Tentokrát na Bruselském letišti.

Komunikace na twitterovém účtu Brusleského letiště probíhala docela vydatně.

brusselsairport

#čapíhnízdo #capihnizdo #babiš #babis

Každý čáp si v životě potřebuje postavit s partnerkou hezké hnízdo. I Andrej Babiš si jedno postavil a na sociálních sítích to zanechalo minulý týden velký rozruch. Wikipedie popisuje hnízdění jednoznačně: „Čápi hnízdí jednotlivě nebo ve volných koloniích v otevřené zemědělské krajině s přístupem k bažinatým říčním břehům. Na hnízdiště obvykle jako první přilétá koncem března nebo začátkem dubna samec, který obsazuje pokud možno loňské hnízdo a hájí ho před ostatními samci. Po příletu samice se na něm oba ptáci zdraví hlasitým klapáním zobákem.“ Tak schválně, jak to vyklape.

#lovetwitter

Naše milovaná sociální síť Twitter oslavila v pondělí 21. března 10. narozeniny. Twitter poděkoval svým uživatelům přes hashtag #lovetwitter a uživatelé naopak poděkovali Twitteru spoustou krásných a osrdíčkovaných příspěvků.

#nationalpuppyday

Každoročně na 23. března připadá celosvětová charitativní akce National Puppy Day. Jejím cílem je nejen na sociální sítě postovat fotky malých chlupatých mazlíčků, ale hlavně motivovat internetové uživatele, aby si nějakého nového mazlíčka adoptovali nebo finančně podpořili místní útulek.

national puppy day-terrancespencer

#goodfriday #velikonoce

Předvelikonoční veselí pro některé začalo půstem již dávno před velikonocemi a pro některé pouze dnem volna. Tedy Velkým pátkem, připomínkou smrti Ježíše Krista na kříži. Kdyby nebyly jasné obrázky.

Velky patek - good friday-janypolacik-2

#############################################

Komerční #hashtag 12. týdne

chci jen top alkohol

#chcijentop

S rubrikou Komerční #hashtag týdne si různě hrajeme. Teď si zahrajte s námi a naším partnerem. Pojďte soutěžit o Top láhev alkoholu od Top Alkohol.

V týdnu od 30. března do 3. dubna se vyfoťte s lahví vašeho nejoblíbenějšího alkoholu a postujte vše na Instagram a Twitter s hashtagem #chcijentop. Výhru získá ten, kdo bude mít u příspěvku nejvíce srdíček – lajků.

Tato krásná láhev 12 let starého rumu Doorly’s je pro vás již nachystaná a čeká na svého výherce.

rum_Doorly's 12 Years Old 0,7l

#############################################

To byly ty největší #hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 13. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Charlie nesmysly nepřeválcoval

I když to vypadá, že tragický teroristický útuk ve Francii ovládl komplet všechna média, tak úplně pravda to není. Na Redditu, 9gagu, 4chanu a dalších silná vlna sice proběhla, ale internet už je zpátky v zajetých kolejích a frčíme si na nesmyslech všeho druhu..