Nejpoužívanější #hashtagy 1. týdne

Nejpoužívanější hashtagy 1 týdne_2

A je to tu. V novém roce #2016 začínáme od začátku. Letos nás čeká 52 týdnů = 52 reportů těch úplně nejvíc nejdůležitějších témat, o kterých se v předchozím týdnu komunikovalo na sociálních sítích v Čechách a na Slovensku. V 1. týdnu se toho dělo docela dost. Například sněžilo. A to nedalo spoustě lidem, aby se s prvním sněhem vyfotili. Konal se jeden z nejslavnějších technologických veletrhů CES. Leoš Mareš testoval sledovanost Periscope. No prostě samá zábava.

#snow a #ice

No kdo by to byl řekl, že nám v lednu zasněží. Je pravda, že po vánočních jarních teplotách to už mnozí vzdali, ale dočkali jsme se. O pozdvižení bylo postaráno. Stačilo 5 cm a hashtagy #snow a #ice byly jedny z nejpoužívanějších v prvním lednovém týdnu.

snow_jajina_m

ice_veronica_volf

#ces2016

V Las Vegas se konal jako každý rok v únoru jeden z nejslavnějších technologických veletrhů CES 2016. Milovníci novinek si přišli na své nejen z řad účastníků, ale i díky zpravodajským serverům. Veletrh technologických novinek je určen převážně dospělým „hračičkám“. Robotický vysavač už je OUT, muži chtějí robotický čistič grilu! Jak chlapské.

Trochu marketingového okénka: erotické podniky v Las Vegas nezůstaly pozadu a na tolika postovaný hashtag #ces2016 zareagovaly tak, že sociální sítě zaplavily pozvánkami do erotických klubů. Zajímavá a téměř hackerská marketingová strategie.

#telh

Brněnská hokejová díra láme rekordy. Minulý týden jsme vás informovali o rekordním počtu diváků a netrvalo dlouho, a starý rekord byl opět pokořen novým. Na vyprodaný zápas  #KOMvSPA (Kometa vs. Sparta) se na improvizovaný stadion za Lužánkami dostavilo 21 500 diváků. Kombinace Kabáti, Laser show a Sparta Praha prostě láme rekordy.

telh_telh_cz

#periscope Leoše Mareše

Musíme uznat, že Leoš Mareš začíná být … oprava … je českou hvězdou na sociálních sítích. Stačilo, aby začal používat Periscope, a hned je s hashtagem #periscope na českých sociálních sítích poprask. Služba umožňuje ukládat záznamy živých vysílání pouze 24 hodin, takže jen ti rychlí se dozvěděli, jak se Leoš v Thajsku na dovolené nechal tetovat, na jeho Periscope kanálu.

Leos Mares Periscope_tetovani

#dakar2016

Máte rádi drsné chlapy v drsných autech v drsném závodním prostředí? Sledujte hashtag #dakar2016 na Instagramu a Twitteru a dozvíte se ty nejžhavější novinky.

To byly ty největší hashtag novinky minulého týdne. Na monitoring 2. týdne roku 2016 se těšíme již nyní a vy piště a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook odhalil reklamu na nový Home a vysvětlil podrobnosti

Židle jsou jako Facebook. Pamatujete ještě na tuhle divnou a notně vysmívanou reklamu? Tentokrát jde Facebook do televize s reklamou od Wieden+Kennedy na svou novou mobilní aplikaci Home, a přestože odvážné metafory vystřídal spíš smyslově přitažlivý surrealismus a nechybí ani kočičky, první reakce ani v tomto případě nevyznívají zrovna pozitivně.