Nejpoužívanější červnové #hashtagy

Nejpoužívanější cervnové hashtagy

Od začátku června jsme slavili den dětí a následně den velkých dětí, jinak řečeno otců. Jablíčkáři a jiní zahradníci ocenili žhavé novinky iOS 11. Do kin se dostala překrásná amazonka a na mobily holčička s kapucí. Ve Varech se sešly a budou scházet celebrity. Harrymu už není náct, ale cet. Nejlepší výběr hashtagů za červen je tu.

Události

#dendeti #InternationalChildrensDay #denotcu #FathersDay #GoAskDad

Není náhodou, že se svátek Mezinárodní den dětí slaví ve stejný měsíc a velmi blízko od Mezinárodního dne otců. V každém z nás chlapů, natož v každém otci, je velký kus dítěte. Jakub Kohák to na den dětí v pražské ZOO povýšil rovnou z dítěte na gorilu.

den deti kohat a maxova

#wwdc2017 #iOS11 #homepod

Společnost Apple představila žhavé novinky pro rok 2017. Dohromady jich je 6 a posouvají životy digitální uživatelů na další úroveň.

  1. Můžete platit a dělat finanční transakce mezi kamarády díky Apple Pay.
  2. Siri bude moci přeložit anglické výrazy a fráze do čínštiny, francouzštiny, němčiny, italštiny nebo španělštiny.
  3. Jednodušeji budete moci vymazat aplikace, které moc často nepoužíváte.
  4. Budete mít k dispozici nové ovládací centrum s možností kustomizace.
  5. U iPadu budete moci lépe multitaskovat, podobně jako u Maců.
  6. Skvěle a mnohem jednodušeji budete moci nahrávat a fotit svoji obrazovku a následně doplňovat a upravovat.

#WonderWoman

Už jste viděli zázračný film Wonder Woman plný nádherných žen? Teda amazonek? Je to takový odlehčený příběh o neporazitelné bojovnici Dianě, která vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot.

Vhodné pro všechny ženy duchem amazonky a jejich muže s popcornem v ruce.

Wonder women film

#londonbridgeincident #londonbridge #prayforlondon

Londýn v červnu bohužel neunikl dalšímu útoku pomatenců, kteří si s půjčenou dodávkou a kuchyňskými keramickými noži vyrazili na London Bridge srážet lidi.

#MonumentValley2

Umělecké dílo Monument Valley 2 je adventure hra pro mobilní telefony, která svým hráčům zaručuje fantastické dobrodružství. Kdo si ji pamatuje ještě z roku 2014, kdy vyšlo její první vydání, tak si dvojku nesmí zapomenout stáhnout. Podle recenzentů se jedná o „jedno z nejlepších dobrodružství, jaké se kdy na dotykových displejích objevilo“.

#narodnidivadlo

V červnu se Národní divadlo v Praze konečně dostalo do přehledu nejpoužívanějších hashtagů za předchozí měsíc. Je veliká škoda, že při tom množství skvělého obsahu, kterým disponují, je hashtag #narodnidivadlo téměř neviditelný. Do povědomí se dostane až díky stávce odborů a zaměstnanců divadla. Z našeho pohledu hashtagů a komunikace na sociálních sítích k tomu mají pádný důvod.

#lidice

V červnu jsme si připomněli 75 let od vyhlazení obce Lidice a 70 let od jejího obnovení. Zazněla modlitba biskupa Tomáše Holuba a proslovy politiků. Ředitelka Památníku Lidice Martina Lehmannová ve svém projevu řekla: „Tři čtvrtě století po hrůzné události se však ve světě stále dějí zločiny proti lidskosti a symbol Lidice dostává stále obecnější význam.“ A pod to se podepíšeme také.

#visitbratislava

Kampaň na podporu turistického ruchu města Bratislava jste mohli během června v Čechách zaznamenat na různých místech. Je na pováženou, že bratři Slováci nevědí, že jsme jeden z nejateističtějších národů na světě a lákají nás na návštěvu Bratislavy výrokem Jana Pavla II. z roku 2003.    

#mffkv52

Posledním červnovým dnem odstartoval 52. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Kromě návštěvníků a diváků si festival užívají primárně celebrity. Příští měsíc vám poreferujeme více. Dnes jen o tom, jak si to užíval Pavel Bělobrádek‏.

#citatdne

Na citátech si ujíždíme podobně jako český Forbes. Už jen díky tomu, že samotný název Těch internetů vznikl z citátu Věry Pohlové. Obzvláště nás pak těší, že má krásný český hashtag #citatdne takový úspěch.

#googledoodle  

Pokud jste si 22.6. nezahráli Google Doodle, který připomínal abstraktního hudebníka a malíře Oskara Fischingera, tak to určitě vyzkoušejte. Je to fajn zábava.

#harrypotter20

No, bývalé děti. Uteklo to jako voda a už i Harry Potter oslavil 20 let od svého prvního vydání. Během června jsme zavzpomínali, jak jsme si to tenkrát užívali.

#soundcloud

Hledáte nějaké hudební novinky, které by vám zpříjemnily a nakoply léto? Není nic jednoduššího, než do Twitteru zadat hashtag #soundcloud a budete na hodinové bázi informováni o těch největších hitech. Máte svoji kapelu, nebo produkujete nějakou hudbu?  #soundcloud vám jistě pomůže.

#gottmylife

Nevíme, jakou přesně verzí písně It’s My Life se Karel Gott nechal inspirovat, když si rozmýšlel svoji výstavu Gott My Life, ale pevně věříme, že tou od Bon Joviho. Výstava je na lodi v Praze na Náplavce a navštívit ji můžete do konce září. Pospěšte si, ať vám Kája neuplave. „Musíš, Kájo musíš.“

Jinak věděli jste, že má Karel Gott i svůj Instagramový profil?

Gott my life - Karel Gott

Eventy – konference

S eventy a konferencemi se v červnu roztrhl pytel. Uvádíme tedy pouze hashtagy s odkazy.  

#canneslions

#wtmsummit

#ynspirology #truenebomark

#uxce17

#ilsb17

#perf2020 – #gdpr #ppc
#ipv6 #ipv6day
#wt100 #pyconcz
#internationalhackathon #spendee
#saparibalive
#youthpolicy17
#praguesummit17
#europeenvhealth
#appforum17
#seorestart
#it17
#resite2017 #invisiblecity
#gieprague2017

##############################################

Přehled předpokládaných červencových témat a hashtagů:

#holiday #summer #sun #summer #happy #love
#‎rfp2017 #‎rfp #rockforpeople
#b4love ‪#basinfirefest #‎festival #‎party
#lfs2017 #coalopenair #mighty2017
#tadyzijejack #jackZone #jackDaniels
#mffkv #kviff #kviff17
#odm2017 #kinderdance #kinderjump
#euro2017 #euro2017final
#wimbledon #Wimbledon2017
#g20 #summit #protest #germany #hamburg
#putin #trump
#coloursofostrava #coloursofostrava17 #worldmusic #imaginedragons
#JamiroquaiLive2017 #Jamiroquai #NorahJones
#tdf2017 #tourdefrance

#############################################

To byly ty nejpoužívanější a nejkomunikovanější červnové #hashtagy a novinky. Na červencový monitoring se moc těšíme. Vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Zynga ve třetím čtvrtletí tratila, akcie šly přesto nahoru

Po společnostech jako Google, Facebook či Yahoo ukázala výsledky hospodaření také problémová Zynga, tvůrce Farmville a dalších slavných sociálních her. Nejen odchod přebytečných zaměstnanců, ale i vyšší příjmy než se očekávalo měly pravděpodobně na svědomí, že její akcie si včera po uzavření burz polepšily.