Nejpoužívanější červencové #hashtagy

nejpouzivanejsi-cervencove-hashtagy

Na začátku července jsme se loučili s festivalem v Karlových Varech. Hodně jsme snili. Kazma se projížděl po Česku a chtěl něco zažít. Na 660. výročí Karlova mostu se přijel podívat PSY až z Koreje. Matička Země rozechvěla své boky. Matka všech draků se pustila do boje. Nejlepší výběr hashtagů za červenec je tu.  

Události

#kviff

52. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary končil v prvním červencovém týdnu, nicméně ještě dlouho poté ovlivňoval komunikaci na sociálních sítích. Sdíleli se vzpomínky na účast či tzv. #ThrowbackThursday a #FlashbackFriday na minulé ročníky.

kwiff-2017

https://twitter.com/AnthropoidFilm/status/890658499239268353

#můjsen

Opět překrásný český hashtag, který nám dělá v redakci obrovskou radost a který úspěšně válcuje české sociální sítě. Sdílejte „vaše sny“. Vše, co zajímavého se vám zdálo a o co má smysl se podělit.

https://twitter.com/lerirav/status/889400252767272961

https://twitter.com/Lucikk/status/885357433299881984

#jecozazit

Další český hashtag, který doslova přejel červencové sociální sítě, nemá na svědomí nikdo jiný než Kazma Kazmitch. Kazma se po Česku projíždí v super nadupané káře. Přijal prázdninovou výzvu a projede se napříč Českem po 5 festivalech rychlostí 13 km/h. Čeká ho 2 256 kilometrů, 174 hodin jízdy.

#dnešekvkostce

Zažíváte zrovna dnes něco neskutečného, báječného, úžasného? Tak to rozhodně sdílejte pod hashtagem #dnešekvkostce

#zemetreseni #Earthquake

Pod hashtagem #zemetreseni nebo #earthquake mohou všichni seismologové začátečníci na sociálních sítích sledovat aktuální chvění matičky Země. V červenci se naše matička vrtěla na řeckých bocích na ostrově Kos. Menšího chvění jsme se také dočkali na Chebsku.

#KarluvMost #GoogleDoodle

Během července jsme oslavili 660. výročí Karlova mostu. Google toto výročí připomněl všem Čechům formou hezké Doodle vizualizace ve svém vyhledávání. Za 6 let, tedy v roce 2023, budeme slavit 666. výročí a to budou jistě po čertech ďábelské oslavy.

#PSY

Pokud bychom vám řekli: „V červenci navštívil Prahu PSY“. Budete si pravděpodobně myslet, že jsme se uklepli, popisujíc útěk z psího útulku. Vše bylo však jinak. Prahu navštívil PSY, korejský zpěvák a rapper vlastním jménem Park Jae-sang. Proslavil se písní Gangnam Style.

https://www.instagram.com/p/BWUKV6qBCH1/

#winterishere #GameOfThrones #Hraotruny

Víte, co spojuje Sedm království, ledovou stěnu, bílé chodce a Daenerys Targaryen? No jistě že hashtag #winterishere, tedy zážitky ze sledování sedmé série seriálu Hra o trůny. A vězte, že jich vždy na začátku týdne na sociálních najdete požehnaně.

#chester #ChesterBennington #RIPChesterBennington

Během července zemřel zpěvák kapely Linkin Park. Rozesmutnil tak fanoušky po celém světě. A že jich bylo hodně.

https://www.youtube.com/watch?v=e1CXNvK62RY

#prazskezidle

Že není v Praze kam si sednout? Neříkejte. V červenci bylo krásné počasí, a proto se hodně posedávalo a následně i sdílelo. Doufáme, že se v následujících letech můžeme také těšit na #brnenskezidle #ostravskeskezidle atd.

https://www.instagram.com/p/BWhNKT_HrCW/?tagged=prazskezidle

Politická témata

#trump #trumpinpoland #bastilleday #14juillet

Trump se rozjel v červenci po Evropě a navštívil Polsko i Francii. Tam se dokonce s vojenskou kapelou roztancoval na taneční hit. Jinak ho bylo tradičně během tohoto měsíce na sociálních sítích více než dost.

#mosul

Během července vrcholily boje irácké armády, která zachraňovala Mosul ze spárů samozvaných pomatenců.

#bezos

Jeff Bezos, zakladatel největšího světového prodejního portálu Amazon, se stal během července na chvíli nejbohatším mužem planety. Sesadil Billa Gatese.

Eventy – konference

#hellomotoworld

#imaginecup

#hypertext2017

#ialmh2017

#netneutrality

#iot

#ialmh2017

#ismbeccb

#biovis

#it17

 

Sportovní akce

#wimbledon

#petersagan

#F1 #GPBritanie #Williams #Ferrari #McLaren

#PragueChallenge

#tourdefeminin

#slavia

#sparta

#hungariangp

 

#############################################

Přehled předpokládaných srpnových témat a hashtagů:

#trump #DonaldTrump

#jasetesim

#czechGP

#praguepride #gaypride #hellopride

#nationalbookloversday

#gamescom2017

#earthquake #zemětřesení

#sparta

 

#############################################

To byly ty nejpoužívanější a nejkomunikovanější červencové #hashtagy a novinky. Na srpnový monitoring se moc těšíme. Vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

 

Total
0
Shares
Další články