Nejpoužívanější březnové #hashtagy

03 hashtagy brezen

V březnu se ženám na sociálních sítích roztáhly úsměvy. Čuprchlíci byli vyhnání z Rohlíku. Jaro začalo pěkně zahřívat. A Trump zrušil emise skleníkových plynů, takže nám bude v budoucnu ještě tepleji…  Nejlepší výběr hashtagů za březen je tu.   

Události

#internationalwomensday #iwd2017 #mdž #womensday2017

Březnové hashtagování nám začalo hned zkraje a pěkně zvesela. Kočkám, ženám i zpěvačkám se na sociálních sítích rozjely úsměvy. Zřejmě pod závalem tulipánů a oslav Mezinárodního dne žen. Jaro je tu a tento rok překvapivě brzy.

MDZ_emefka_official

MDZ_emmasmatanova

#čuprchlik #rohlikcz #rohlik #čupr

Zato Tomášovi Čuprovi razie cizinecké policie tentokrát odnesla rohlík z tváře. Na sociálních sítích se tato kauza v březnu hodně rozebírala a těžko říci, kdo byl nakonec vítěz a kdo poražený. Rohlik.cz sice nestíhal objednávky, ale zase o něm bylo dost slyšet. Tomášovi a všem čuprchlíkům držíme palce, aby co nejdříve překonali všechny problémy.

#spring #firstdayofspring #jaro #floweroftheday

Březen lámal teplotní rekordy. Po dlouhé zimě se nám jaro ukázalo v plné kráse. Děvčata začala nosit minisukně, chlapci kraťasy. Stromy se rozkvetly, alergici zčervenali. Na nábřežích se nám to začalo pěkně párovat.

#yummy

(K tomu není co dodat. Prostě nás v březnu chytala Mlsná.)

#západslunce

(Během března jsme mohli pozorovat exkluzivní západy slunce.)

#InternationalDayOfHappiness

(20. března jsme slavili stejně jako na celém světe Mezinárodní den štěstí.)

#contentmarketing

(Markeťáci tvořili content a co by to bylo za markeťáky, kdyby se to na sítích neprojevilo. Zřejmě se chystali na vyhlášení Soutěže Fénix.)

#prayforlondon

(Útočník najel na Westminsterském mostě automobilem do skupiny lidí.)

#GalaxyS8 #GalaxyS8Plus #TelefonBezHranic

(Samsung vypustil nový Galaxy S8 a prý je božííí. Říká to i Leoš Mareš. Tak doufáme, že nám do redakce taky pošlou jeden kousek na vyzkoušení.)


Politická témata

#brexit #brexiteve

Ve Velké Británii začali od středy 29. 3. odpočítávat svůj odchod z Evropské unie. Pro takzvaný Brexit se voliči rozhodli v loňském referendu.

#zeman

Prezident se nám opět předváděl. Urážel a měl z toho radost. Začal chystat předvolební kampaň. A aby toho nebylo málo, tak zjistil, že mu hacker nastahoval do počítače dětské porno.

#obamacare #trump

Trump se během března snažil rušit, co Obama sliboval. Zrušil nové přísné ekologické limity spotřeby pro automobily. Zrušil emise skleníkových plynů pro americké uhelné elektrárny. Trump také zastavil příspěvky do klimatického programu OSN. Obamovu zdravotní péči se mu zrušit nepodařilo. Leonardu Dicapriovi z toho asi vstávaly vlasy na hlavě.

#rockefeller

(Ve 101 letech zemřel bankéř Rockefeller.)

#EU60 #MarchForEurope #MarchForEurope2017

(EU slavila 60 let od vzniku Římských smluv. Po celé Evropské unii se konaly demonstrace na podporu evropského projektu. Menší shromáždění se uskutečnilo i v Praze.)

#sjezdcssd

(Chlapci z ČSSD se sjeli do jedné řady, aby se domluvili, s kým se spojit. Zapomněli na Škromacha.)


 

Eventy – konference

#digiveletrh
#opendataexpo
#evolucebyznysu #Multichannel2017
#brandcz
#copycamph1
#assw2017
#gbgprague

#############################################

Přehled předpokládaných dubnových témat a hashtagů:

#aprilfools #april #apríl
#goodfriday #velikonoce
#easter #velikonoce #happyeaster #eggs #velikonce
#trump
#eet
#zeman
#spring #pocasi #sunnyday #sunny #endorphins
#fashion
#iac16
#autosalon #autosalon2017 #incheba
#############################################

To byly ty nejpoužívanější a nejkomunikovanější březnové #hashtagy  a novinky. Na dubnový monitoring se moc těšíme. Vy pište a tagujte, ať máme o čem psát.

Vaše #tyinternety

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Listina digitálních práv podle serveru Mashable

Právo na přístup k internetu už sice některé světové země do svých právních řádů zakomponovaly, to ale je jen první krok. Internet a jeho svobodné a bezpečné používání si totiž žádá práv mnohem víc. Jak by listina digitálních práv mohla vypadat ukazuje populární server Mashable, který ji vytvořil ve spolupráci se svými čtenáři.