Nejlepší policejní tweet: “Ztratili jste spoustu trávy? Nepanikařte, našli jsme ji”

Policejní účty na Twitteru už dnes ve Spojených státech či Velké Británii nejsou ničím výjimečným, 13 tisíc retweetů je nicméně stále nevídaný výkon. V tomto případě ale zcela zasloužený. Způsob, jakým na Twitteru komunikují a baví policisté v britském Sholihull, totiž zaslouží hlubokou poklonu.

Dosud nejúspěšnější tweet od @SholihullPolice je ukázkou, že není potřeba pistole a obušek k tomu, aby vás policisté dokázali odzbrojit. Ve Velké Británii je sice vnímání policistů obecně trochu odlišné od našeho, ale jak by také ne, když dokáží vytvořit i něco takového:

Ostatně pokud jde o tuhle policejní stanici, rozhodně nejde o nějaký náhodný výstřel do tmy. Na Twitteru totiž komunikuje s nebývalou dávkou nadhledu a vtipu pravidelně každý den. Pokochejte se sami a zasněte se s námi nad představou, jak by něco takového bylo krásné i u nás…

Via Soshable

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Překvapení od Facebooku: všestranné vyhledávání podle sociálních vazeb

Příšerné vyhledávání na Facebooku právě začalo dávat smysl a jeho nová podoba umožní zužitkovat nejrůznější sociální data, která si zatím nechával pro sebe. Můžete se totiž zeptat prakticky na cokoliv a hledat třeba fotky svých přátel z konkrétního místa a doby, nechat si doporučit restauraci či zubaře, prohledávat přátele podle zájmů nebo zkusit najít ideálního partnera mezi přáteli přátel.